Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
Святіший Патріарх Кирил

28 липня 2016 року, в День Хрещення Русі, з усіх храмів і чернечих обителях Російської Православної Церкви прокотиться хвиля дзвону.

Увечері 19 листопада 2019 року в Москву прибув Блаженніший Патріарх Єрусалимський Феофіл III. Предстоятеля Єрусалимської Православної Церкви супроводжують архієпископ Константинський Аристарх і архідиякон Марк (Хендерсон).

20 листопада 2019 року в Тронному залі Патріарших покоїв кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві голова Уряду Російської Федерації Д.А. Медведєв з дружиною С.В. Медведєвої привітали Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з 50-річчям чернечого постригу і висвячення на священика, а також з днем ​​народження.

20 листопада 2019 року в Патріарших палатах Московського Кремля відбулася зустріч Президента Російської Федерації В.В. Путіна з Блаженнішим Патріархом Єрусалимським Феофілом III і Святішим Патріархом Московським і всієї Русі Кирилом.

20 листопада 2019 року, після закінчення Божественної літургії в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві, в Тронному залі Патріарших покоїв кафедрального храму Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил приняв привітання з 50-річчям від дня чернечого постригу і висвячення на священика, а також з Днем народження.

19 листопада 2019 року, напередодні дня народження Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, в робочій Патріаршій резиденції в Чистому провулку в Москві намісники і настоятельки ставропігійних монастирів привітали Предстоятеля Руської Православної Церкви з 50-річчям постригу в чернецтво і служіння в священному сані.

Діяльність Святішого Патріарха Кирила

Тематичні матеріали