Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
Святіший Патріарх Кирил

28 липня 2016 року, в День Хрещення Русі, з усіх храмів і чернечих обителях Російської Православної Церкви прокотиться хвиля дзвону.

18 листопада 2017 року, після закінчення Божественної літургії в Донському ставропігійному монастирі Москви, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил і міністр природних ресурсів і екології Російської Федерації С.Є. Донський взяли участь в церемонії посадки дерев головною липової алеї біля Великого собору Донський обителі. У заході також брали участь представники Уряду міста Москви.

16 листопада 2017 року на 64 кілометрі автодороги «Йошкар-Ола - Козьмодемьянськ» сталося зіткнення мікроавтобуса і лісовоза. В результаті аварії загинули 15 осіб - водій і пасажири автобуса. Серед них є дитина. Ще четверо пасажирів були доставлені в лікарні Йошкар-Оли. У Республіці Марій Ел був оголошений день жалоби.

16 листопада 2017 року в Москві, у Патріаршій резиденції в Чистому провулку відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним послом Сполучених Штатів Америки в Російській Федерації Джоном Хантсманом.

15 листопада 2017 року Президент Російської Федерації В.В. Путін, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил і голова Уряду РФ Д.А. Медведєв відвідали Воскресенський Ново-Єрусалимський ставропігійний чоловічий монастир в підмосковній Істрі.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив співчуття Верховному духовному лідерові Ісламської Республіки Іран аятоли Алі Хаменеї і Президенту Республіки Ірак Фуаду Маасуму в зв'язку з землетрусом, що стався 12 листопада 2017 року на території Ірану поблизу кордону з Іраком.

Діяльність Святішого Патріарха Кирила

Тематичні матеріали