Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Новини

Четвер, 27 квітня 2017 10:16

Вітання Предстоятеля організаторам і учасникам науково-практичної конференції, присвяченої 25-річчю Харківського Архієрейського Собору 1992 року

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,

ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ ОНУФРІЮ,

МИТРОПОЛИТУ ХАРКІВСЬКОМУ І БОГОДУХІВСЬКОМУ,

РЕКТОРУ ХАРКІВСЬКОЇ ДУХОВНОЇ СЕМІНАРІЇ

Неділя, 23 квітня 2017 11:39

У день Антипасхи Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Літургію у Банченському монастирі

Після богослужіння Предстоятель відвідав дитячі будинки, які діють при обителі.

Неділя, 23 квітня 2017 11:20

Предстоятель традиційно відвідав з пасхальними гостинцями дітей, якими опікуються при Банченському монастирі

Вихованці інтернатів зустрічали Архіпастиря пасхальними піснеспівами та подарунками.
Субота, 22 квітня 2017 20:29

Напередодні Антипасхи Предстоятель очолив всенічне бдіння у Кафедральному соборі Чернівців

Триває Архіпастирський візит Блаженнішого Митрополита Онуфрія в західні єпархії Української Православної Церкви.

П'ятниця, 21 квітня 2017 10:07

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Літургію в Почаївській Лаврі

Триває Архіпастирський візит Предстоятеля в західні єпархії Української Православної Церкви.

Четвер, 20 квітня 2017 10:58

Предстоятель звершив Літургію в Зимненському жіночому монастирі

Блаженніший Митрополит Онуфрій з архіпастирським візитом відвідав Володимир-Волинську єпархію

Середа, 19 квітня 2017 10:45

У Світлу Середу Предстоятель звершив Літургію в Успенському Соборі Києво-Печерської Лаври

Цього дня наміснику обителі митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу виповнюється 56 років.

Вівторок, 18 квітня 2017 11:23

У Світлий Вівторок Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Літургію в Покровському монастирі

18 квітня 2017 року, у вівторок Світлої седмиці, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Миколаївському соборі Свято-Покровського жіночого монастиря міста Києва. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Вівторок, 18 квітня 2017 11:05

Предстоятель Руської Православної Церкви взяв участь у Великодньому прийомі у Міністерстві закордонних справ

18 квітня 2017 року у Великому особняку Міністерства закордонних справ Росії відбувся урочистий прийом з нагоди свята Великодня.

Понеділок, 17 квітня 2017 11:04

Предстоятель пояснив, чому люди, перебуваючи в Церкві, не мають миру в душі і між собою

 

У своєму слові у Світлий Понеділок Блаженніший Митрополит Онуфрій нагадав, що явившись Своїм апостолам після Воскресіння, Христос промовив «Мир Вам!». Він сповістив: людям даровано мир, і цей мир зберігається в Його Святій Церкві. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Понеділок, 17 квітня 2017 10:56

Київська паства привітала Предстоятеля зі святом Пасхи Христової

 

17 квітня 2017 року, у Світлий понеділок ввечері, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив богослужіння у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Понеділок, 17 квітня 2017 10:47

У Світлий Понeділок Предстоятель звершив урочисту Літургію у Свято-Вознесенському Флорівському монастирі Києва

17 квітня 2017 року, у понеділок Світлої седмиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Вознесенському соборі Свято-Вознесенського Флорівського монастиря. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Понеділок, 17 квітня 2017 10:11

Святіший Патріарх і мер Москви С. С. Собянін відвідали фестиваль «Великодній дар» у столиці

 

17 квітня 2017 року, в понеділок Світлої седмиці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил та мер Москви С. С. Собянін відвідали майданчик щорічного фестивалю «Великодній дар» на Площі Революції в Москві. Фестиваль відкрив весняний цикл проекту «Московські сезони».

Неділя, 16 квітня 2017 12:47

У свято Пасхи Святіший Патріарх Кирил відвідав Російську дитячу клінічну лікарню в Москві

 

16 квітня 2017 року, в день свята Світлого Христового Воскресіння, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Російську дитячу клінічну лікарню (РДКБ) Міністерства охорони здоров'я Російської Федерації в Москві.

Неділя, 16 квітня 2017 10:55

У день Христової Пасхи Предстоятель Української Православної Церкви звершив вечірню в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври

 

Увечері 16 квітня 2017 року, свято Світлого Христового Воскресіння, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив вечірнє богослужіння в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя, 16 квітня 2017 10:44

Пасхальне вітання Предстоятеля Української Православної Церкви

Христос Воскрес!

Усіх вас, дорогі брати и сестри, сердечно поздоровляю з найбільшим нашим Християнським святом — з празником Світлого Воскресіння Господа Бога і Спасителя нашого Іісуса Христа.

Неділя, 16 квітня 2017 10:40

В день Славного Воскресіння Христового Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив пасхальне богослужіння у Києво-Печерській Лаврі

 

В ніч з 15 на 16 квітня 2017 року, свято Світлого Христового Воскресіння, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив пасхальну утреню та урочисту Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя, 16 квітня 2017 10:29

У свято Пасхи Святіший Патріарх Кирил відвідав Російську дитячу клінічну лікарню в Москві

16 квітня 2017 року, в день свята Світлого Христового Воскресіння, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Російську дитячу клінічну лікарню (РДКБ) Міністерства охорони здоров'я Російської Федерації в Москві.

Неділя, 16 квітня 2017 10:11

Святіший Патріарх Кирил привітав екіпаж Міжнародної космічної станції зі святом Великодня

16 квітня 2017 року, у свято Світлого Христового Воскресіння, відбувся телеміст Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з представником екіпажу 51-ої тривалої експедиції Міжнародної космічної станції (МКС).

Субота, 15 квітня 2017 11:54

Великопісне звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія із закликом до припинення бойових дій під час свята Воскресіння Христового

Великопісне звернення

Його Блаженства, Блаженнішого Онуфрія,

Митрополита Київського і всієї України,

Предстоятеля Української Православної Церкви

із закликом до припинення бойових дій під час свята Воскресіння Христового

Субота, 15 квітня 2017 10:55

У Велику Суботу Святіший Патріарх Кирил відвідав ряд московських храмів

15 квітня 2017 року, у Велику Суботу, після Літургії в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив традиційний об'їзд ряду столичних храмів.

Субота, 15 квітня 2017 10:39

На федеральних телеканалах та порталі Патріархія.ru відбудеться пряма трансляція Пасхального богослужіння в Храмі Христа Спасителя

У Світлу Великодню ніч з 15 на 16 квітня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил здійснить хресний хід, пасхальну заутреню і Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві.

П'ятниця, 14 квітня 2017 10:30

Коли Церква піддається нападкам, ми повинні ще більше проявляти любов до Неї — Предстоятель

У своїй проповіді у Велику П’ятницю під час вечірні з Винесенням Плащаниці Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав усіх бути мужніми за прикладом Іосифа та Никодима, які лишилися вірними Христу навіть після Його смерті. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 13 квітня 2017 11:24

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив вечірнє богослужіння з читанням 12-ти Страсних Євангелій у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

13 квітня 2017 року, напередодні Великої П’ятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив утреню з читанням 12-ти Страсних Євангелій у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 13 квітня 2017 11:16

Блаженніший Митрополит Онуфрій дав настанови щодо прийняття Святого Причастя

 

Блаженніший Митрополит Онуфрій під час своєї проповіді у Великий Четвер нагадав вірним про важливість встановлення Євхаристії під час Таємної Вечері і закликав до регулярної участі християн у Таїнстві Причастя. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 13 квітня 2017 11:02

У Великий Четвер Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

13 квітня 2017 року, у Великий Четвер, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 13 квітня 2017 10:12

Напередодні Великодня Святіший Патріарх Кирил освятить півторатонну паску і десять тисяч великодніх яєць біля Храму Христа Спасителя в Москві

15 квітня 2017 року, у Велику Суботу, представники Молодіжного відділу Московської міської єпархії, учасники руху «Православні добровольці», волонтери «Фонду продовольства "Русь"», а також наймолодші учасники акції «Кошик доброти» піднесуть для освячення Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу гігантську паску і десять тисяч великодніх яєць.

Середа, 12 квітня 2017 11:29

Святіший Патріарх Кирил зустрівся з Президентом Італійської Республіки Серджо Маттареллой

12 квітня 2017 року в Патріаршій і Синодальній резиденції московського Данилового монастиря відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Президентом Італійської Республіки Серджо Маттареллой.

Середа, 12 квітня 2017 10:55

Матері українських військовополонених звернулися до Предстоятеля УПЦ з проханням допомогти повернути їхніх синів додому

 
Блаженніший Митрополит Онуфрій підтримав матерів у їхньому горі і запевнив, що Церква робить усе можливе для звільнення їхніх дітей з полону.
Середа, 12 квітня 2017 10:41

Блаженнійший Митрополит Онуфрій прийняв школярів міста Слов’янська

 

12 квітня 2017 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв у своїй резиденції на території Києво-Печерської Лаври школярів та вихованців загальноосвітньої школи №6 міста Слов’янська Донецької області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Середа, 12 квітня 2017 10:31

У Велику Середу Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Літургію Передосвячених Дарів у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

За Літургією Предстоятель вручив богослужбові нагороди священнослужителям Київської єпархії.

Неділя, 09 квітня 2017 11:23

У Вербну неділю Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

9 квітня 2017 року, у Вербну неділю, дванадесяте свято Входу Господнього у Єрусалим, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя, 09 квітня 2017 10:59

Предстоятель: Славити Бога безперестанно і бути смиренним знаряддям у Його руках

 

У своїй недільній проповіді Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів про вхід Господній в Єрусалим, який в цей день святкує Церква, і пояснив, чого ми повинні навчитися для свого духовного життя з цього священного епізоду. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя, 09 квітня 2017 10:39

Святіший Патріарх Кирил висловив співчуття у зв'язку з терористичними актами в Єгипті

 

Предстоятель Руської Православної Церкви висловив співчуття у зв'язку з терористичними атаками в єгипетських містах Танта і Олександрія.

Субота, 08 квітня 2017 11:11

Напередодні Вербної неділі Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив всенічне бдіння в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

8 квітня 2017 року, напередодні Вербної неділі, дванадесятого свята Входу Господнього до Єрусалиму, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Субота, 08 квітня 2017 10:14

Митрополит Митрофан звершив літургію на фундаменті зруйнованого Благовіщенського храму Горлівки

 

У день Благовіщення Пресвятої Богородиці митрополит Горлівський і Слов’янський Митрофан звершив Божественну літургію на фундаменті Благовіщенського храму Горлівки, зруйнованого в результаті обстрілу 7 серпня 2014 року. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу єпархії.

П'ятниця, 07 квітня 2017 10:35

Предстоятель — про чесноту, яка робить людину вмістилищем Божої благодаті

У своїй проповіді в день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці Блаженніший Митрополит Онуфрій назвав головну умову, яка робить людину здатною прийняти волю Божу і наслідувати вічне Царство Небесне. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
П'ятниця, 07 квітня 2017 10:23

Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію в столичному храмі на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці

7 квітня 2017 року, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці Святошинського благочиння столиці. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 06 квітня 2017 11:47

Блаженніший Митрополит Онуфрій напередодні Благовіщення очолив всенічне бдіння в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

 

6 квітня 2017 року, напередодні свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Середа, 05 квітня 2017 10:31

Блаженніший Митрополит Онуфрій висловив співчуття керуючому Санкт-Петербурзькою єпархією у зв’язку з терактом 3 квітня 2017 року

Предстоятель Української Православної Церкви надіслав лист-співчуття митрополиту Санкт-Петербурзькому і Ладозькому Варсонофію у зв’язку з загибеллю людей під час вибуху в Санкт-Петербурзькому метрополітені, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Вівторок, 04 квітня 2017 10:30

Завершилося перше у 2017 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

 

4 квітня у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося перше у 2017 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Вівторок, 04 квітня 2017 10:18

Архієреї на чолі з Предстоятелем УПЦ молилися в Лаврі перед початком роботи Священного Синоду

4 квітня вранці, перед початком першого у 2017 році засідання Священного Синоду УПЦ, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України звершив Божественну літургію в Аннозачатіївському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Вівторок, 04 квітня 2017 10:13

Святіший Патріарх Кирил очолив чергове засідання Вищої Церковної Ради

4 квітня 2017 року в залі Вищої Церковної Ради кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив чергове засідання Вищої Церковної Ради Руської Православної Церкви.

Понеділок, 03 квітня 2017 11:17

Святіший Патріарх висловив співчуття у зв'язку із загибеллю людей в результаті вибуху в Санкт-Петербурзькому метрополітені

Святіший Патріарх Кирил направив співчуття губернатору Санкт-Петербурга Г. С. Полтавченко і митрополиту Санкт-Петербурзькому і Ладозькому Варсонофію у зв'язку з загибеллю людей 3 квітня 2017 року в результаті вибуху в Санкт-Петербурзькому метрополітені.

Понеділок, 03 квітня 2017 10:55

В єпархіях Української Православної Церкви звершили молитву за мир в Україні

 

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в храмах і монастирях УПЦ відбулися молебні за мир у державі, за звільнення полонених і за милість Божу до мирних жителів Донбасу

Понеділок, 03 квітня 2017 10:02

Святіший Патріарх Кирил звершить літію за жертвами вибуху в Санкт-Петербурзькому метрополітені

4 квітня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершить літію за жертвами вибуху в Санкт-Петербурзькому метрополітені.

Неділя, 02 квітня 2017 10:56

Блаженніший Митрополит Онуфрій: Три слова про покаяння

Згрішивши, не впадати у відчай, не відкладати покаяння “на потім”, приносити плід покаяння, співрозмірний гріху.

Неділя, 02 квітня 2017 10:28

Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію в Архангело-Михайлівському Звіринецькому монастирі

Сьогодні Церква святкує Собор всіх отців і преподобномучеників Звіринецьких.

Субота, 01 квітня 2017 10:17

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив всенічне бдіння в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

1 квітня 2017 року, напередодні Неділі п’ятої Великого посту, прп. Марії Єгипетської, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

П'ятниця, 31 березня 2017 10:43

Відбулися загальні збори членів Ради попечителів Храму Христа Спасителя

31 березня 2017 року в Сергіївському залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя відбулися загальні збори членів регіональної громадської організації сприяння розвитку комплексу Храму Христа Спасителя «Рада піклувальників Храму Христа Спасителя», яке очолили співголови Ради Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил та мер Москви С. С. Собянін.

П'ятниця, 31 березня 2017 10:08

Предстоятель Української Православної Церкви звершив утреню з Акафістом Пресвятій Богородиці у Києво-Печерській Лаврі

31 березня 2017 року, напередодні свята Похвали Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив утреню з Акафістом Богоматері в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 30 березня 2017 11:00

В усіх храмах УПЦ Великим постом будуть піднесені особливі молитви за мир в Україні

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в усіх монастирях і на парафіях Української Православної Церкви за Богослужінням одного з недільних днів Великого посту, що триває, будуть звершені молитви за припинення збройного конфлікту і встановлення миру в Україні, за мешканців Донбасу, які страждають від воєнного протистояння, та за звільнення полонених. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 30 березня 2017 10:21

Блаженніший Митрополит Онуфрій зустрівся з Послом Німеччини в Україні

 

30 березня 2017 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі зустрівся з Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні паном Ернстом Райхелем. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Середа, 29 березня 2017 11:28

Предстоятель звершив утреню з читанням Великого Канону Андрія Критського у Києво-Печерській Лаврі

29 березня 2017 року, у середу п’ятої Неділі Великого посту Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив утреню з читанням повного Великого Канону преподобного Андрія Критського у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Вівторок, 28 березня 2017 14:42

Святіший Патріарх Кирил очолив церемонію нагородження переможців Міжнародного дитячо-юнацького літературного конкурсу «Літо Господнє»

28 березня 2017 року в Білому залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил взяв участь у церемонії вручення нагород переможцям III сезону Міжнародного дитячо-юнацького літературного конкурсу імені Івана Шмельова «Літо Господнє».

Вівторок, 28 березня 2017 14:32

Предстоятель Руської Церкви очолив засідання Палати попечителів Патріаршої літературної премії

 

28 березня 2017 року в Червоному залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив засідання Палати попечителів Патріаршої літературної премії імені святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

Вівторок, 28 березня 2017 10:46

Святіший Патріарх Кирил зустрівся з керівником Росспівробітництва Л. Н. Глєбової

 

28 березня 2017 року в Патріаршій резиденції в Чистому провулку в Москві відбулася робоча зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з керівником Федерального агентства у справах Співдружності Незалежних Держав, співвітчизників, що проживають за кордоном, і з міжнародної гуманітарної співпраці (Росспівробітництво) Л. Н. Глєбової.

Вівторок, 28 березня 2017 10:13

Предстоятель Української Православної Церкви зустрівся із Першим заступником Голови Верховної Ради України

28 березня 2017 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв у своїй резиденції на території Києво-Печерської Лаври Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірину Геращенко та радника Президента України Юрія Богуцького, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Вівторок, 28 березня 2017 10:02

Блаженніший Митрополит Онуфрій прийняв секретаря Паломницького Відділу Елладської Православної Церкви

Під час зустрічі йшлося про співпрацю між Елладською та Українською Православними Церквами у сфері паломництва.

Неділя, 26 березня 2017 10:23

Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

26 березня 2017 року, у Неділю четверту Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

П'ятниця, 24 березня 2017 10:59

У Луцьку відбулося відспівування новопреставленого митрополита Нифонта

На Волині попрощалися зі спочилим архіпастирем

24 березня 2017 року, після Літургії Передосвячених Дарів, на подвір’ї Свято-Покровського храму Луцька було звершено чин погребіння новопреставленого митрополита Нифонта. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, відспівування очолив намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Волинської єпархії.

Четвер, 23 березня 2017 10:58

Блаженніший Митрополит Онуфрій відвідав Святу Гору Афон

22 березня 2017 року делегація Української Православної Церкви на чолі з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм прибула до Руського на Афоні Свято-Пантелеімонівського монастиря, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 23 березня 2017 10:50

Співчуття Предстоятеля УПЦ з приводу кончини Високопреосвященнішого митрополита Нифонта (Солодухи)

ЙОГО ПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,
ПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ НАФАНАЇЛУ,
ЄПИСКОПУ ВОЛИНСЬКОМУ І ЛУЦЬКОМУ

Ваше Преосвященство, дорогий Владико!

Четвер, 23 березня 2017 10:24

Святіший Патріарх Кирил призначив директора московської православної Лікарні імені святителя Олексія

22 березня 2017 року на загальних зборах працівників Центральної клінічної лікарні святителя Олексія в Москві єпископ Орєхово-Зуєвський Пантелеімон, заступник голови Опікунської ради лікарні, голова Синодального відділу з церковної благодійності та соціального служіння, ознайомив присутніх з рішенням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила про офіційне призначення головного лікаря Олексія Юрійовича Зарова директором лікарні.

Середа, 22 березня 2017 11:16

Вийшов у світ третій номер «Журналу Московської Патріархії» за 2017 рік

Вийшов у світ третій номер «Журналу Московської Патріархії» за 2017 рік.

До читачів звернувся голова редакційної ради ЖМП митрополит Волоколамський Іларіон:

Середа, 22 березня 2017 11:09

Відійшов до Господа митрополит Нифонт (Солодуха)

22 березня 2017 року, о 4 годині ранку, на 69-му році життя відійшов до Господа митрополит Нифонт (Солодуха).

Середа, 22 березня 2017 10:59

Делегація УПЦ на чолі з Предстоятелем взяла участь в урочистій церемонії освячення відреставрованої Кувуклії

 

Реставрація каплиці над Гробом Господнім тривала дев’ять місяців.

22 березня 2017 року делегація Української Православної Церкви на чолі з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм взяла участь в урочистій церемонії освячення відреставрованої Кувуклії — каплиці над Гробом Господнього в Єрусалимі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Вівторок, 21 березня 2017 10:34

Матір Божа допомагає і тим, хто знаходиться поза огорожею Церкви — Блаженніший Митрополит Онуфрій

Під час своєї проповіді у день свята на честь ікони Божої Матері «Споручниця грішних» у Корецькому Свято-Троїцькому жіночому ставропігійному монастирі Предстоятель розповів про велике значення, яке мають для нашого спасіння молитви й заступництво Богородиці. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Понеділок, 20 березня 2017 10:27

У день свята на честь ікони Божої Матері «Споручниця грішних» Предстоятель звершив Літургію у Корецькому Свято-Троїцькому жіночому монастирі

20 березня 2017 року, в день свята на честь чудотворної ікони Божої Матері «Споручниця грішних», Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Корецькому Свято-Троїцькому жіночому ставропігійному монастирі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя, 19 березня 2017 11:05

Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

19 березня 2017 року, у Неділю Хрестопоклонну, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя, 19 березня 2017 10:44

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив чинопослідування з Акафістом Божественним Страстям Христовим в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври

19 березня 2017 року, у Неділю третю Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чинопослідування з Акафістом Божественним Страстям Христовим в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя, 19 березня 2017 10:29

Людина навіть не уявляє, яку силу від Бога отримує, осіняючи себе хресним знаменням — Предстоятель

У своїй недільній проповіді у Хрестопоклонну неділю Блаженніший Митрополит Онуфрій, розповівши про значення Хреста Господнього для спасіння людини, підкреслив, що для християн після спокутного подвигу Господа, Хрест став «не знаряддям ганебної смерті, а живим джерелом Божественної благодаті». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Субота, 18 березня 2017 10:20

Напередодні Хрестопоклонної неділі Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив всенічне бдіння у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

18 березня 2017 року, напередодні Неділі третьої Великого посту, Хрестопоклонної, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

П'ятниця, 17 березня 2017 10:11

Святіший Патріарх Кирил очолив засідання Президії Товариства руської словесності

17 березня 2017 року в Патріарших палатах Храму Христа Спасителя в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося чергове засідання Президії Товариства руської словесності.

Четвер, 16 березня 2017 10:43

Як молитися сучасній людині — Блаженніший Митрополит Онуфрій

 

Під час своєї проповіді в день пам’яті всіх отців Києво-Печерських Блаженніший Митрополит Онуфрій звернув увагу вірних на важливість щоденної молитви і читання Святого Письма, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 16 березня 2017 10:43

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з Президентом Республіки Молдова Ігорем Додоном

16 березня 2017 року в Патріаршій резиденції в Передєлкіно відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Президентом Республіки Молдова Ігорем Миколайовичем Додоном.

Середа, 15 березня 2017 10:25

Священик Олександр Волков: «Святіший Патріарх Кирил виступає за співпрацю Церкви з музейним співтовариством»

«Святіший Патріарх Кирил виступає за співпрацю Церкви з музейним співтовариством, — заявив керівник Прес-служби Патріарха Московського і всієї Русі священик Олександр Волков. — Сьогодні під час огляду виставки «Державна заступниця Росії. До 100-річчя зречення імператора Миколи II і знайдення у Коломенському ікони "Богоматір Державна"» він високо оцінив зусилля керівництва музею «Коломенське» по організації виставки і в цілому відзначив високий рівень взаємодії Церкви з цією музейною адміністрацією».

Середа, 15 березня 2017 10:12

Предстоятель розповів, як правильно вибудовувати духовне життя в сім’ї

Головні наші подвиги здійснюються стосовно близьких.

Вівторок, 14 березня 2017 11:07

Відбулося вручення іменних стипендій Предстоятеля кращим студентам духовних навчальних закладів

14 березня 2017 року, в актовій залі Києво-Печерської Лаври, під час пленарного засідання VIІІ щорічної конференції «Студентська наука в духовній школі», відбулося вручення іменної стипендії Предстоятеля Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Вівторок, 14 березня 2017 10:58

Блаженніший Митрополит Онуфрій: Сила «маленьких подвигів»

 

Досягнення святості здійснюється з допомогою постійної праці над собою.

Про це Блаженніший Митрополит Онуфрій сказав у своїй недільній проповіді у день, коли Православна Церква вшановує пам’ять всіх преподобних отців Києво-Печерських, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Вівторок, 14 березня 2017 10:55

У Москві пройшла презентація книги Святішого Патріарха Кирила «Ревнуйте про дари духовні»

14 березня в Патріаршому залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя відбулася презентація книги Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила «Ревнуйте про дари духовні: Про молитовне ділання та духовне зростання». У цей день Церква відзначає День православної книги.Також це день архієрейської хіротонії Святішого Патріарха Кирила.

Понеділок, 13 березня 2017 11:36

Потрібно розбиратися у вченні Церкви — Предстоятель

Розуміння сутності Бога і Його властивостей допомагає людині вибудувати своє життя правильно.

Понеділок, 13 березня 2017 11:14

Святіший Патріарх Кирил відвідає дитяче свято, присвячене Дню православної книги

 

14 березня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил та мер Москви С. С. Собянін відвідають в Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя в Москві дитяче свято, яке за традицією проводиться в рамках Дня православної книги.

Неділя, 12 березня 2017 10:18

Предстоятель Української Православної Церкви звершив чинопослідування з Акафістом Божественним Страстям Христовим в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври

12 березня 2017 року, у Неділю другу Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чинопослідування з Акафістом Божественним Страстям Христовим в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя, 12 березня 2017 10:07

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Божественну літургію у день свята Собору всіх преподобних Києво-Печерських

12 березня 2017 року, у Неділю другу Великого посту, свято Собору всіх преподобних Києво-Печерських, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Субота, 11 березня 2017 10:23

Предстоятель Української Православної Церкви звершив всенічне бдіння у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

11 березня 2017 року, напередодні Неділі другої Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

П'ятниця, 10 березня 2017 10:54

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила c Надзвичайним і Повноважним послом Колумбії в Росії

 

10 березня 2017 року в Патріаршій резиденції в Даниловому ставропігійному монастирі Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Колумбія в Російській Федерації Альфонсо Лопесом Кабальєро.

П'ятниця, 10 березня 2017 10:31

У День православної книги відбудеться презентація книги Святішого Патріарха Кирила «Тож дбайте ревно про дари духовні»

 

Презентація книги Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила «Тож дбайте ревно про дари духовні: Про молитовному служінні і духовному зростанні» пройде з благословення Його Святості 14 березня 2017 року в Трапезних палатах Храму Христа Спасителя в Москві. В цей день Церква відзначає День православної книги; також це день архієрейської хіротонії Святішого Патріарха Кирила.

П'ятниця, 10 березня 2017 10:26

Святіший Патріарх Кирил зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом Нідерландів в Російській Федерації

10 березня 2017 року в Патріаршій резиденції в Даниловому ставропігійному монастирі відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Надзвичайним і Повноважним послом Нідерландів в Росії пані Рене Джонс-Бос.
П'ятниця, 10 березня 2017 10:15

Святіший Патріарх Кирил зустрівся з губернатором Мурманської області М. В. Ковтун

10 березня 2017 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з губернатором Мурманської області Мариною Василівною Ковтун, якій в цей день виповнилося 55 років.

Четвер, 09 березня 2017 10:52

Святіший Патріарх Кирил очолив чергове засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви

 

9 березня 2017 року в залі засідань Священного Синоду Патріаршої та Синодальної резиденції в Даниловому монастирі в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила почалося засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

Четвер, 09 березня 2017 10:13

Священний Синод схвалив підсумковий документ пленуму Міжсоборної присутності

 

9 березня 2017 року під час засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви було заслухано повідомлення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила про, що пройшли в Москві засіданнях пленуму та президії Міжсоборної присутності (журнал № 3).

Четвер, 09 березня 2017 10:04

Блаженніший Митрополит Онуфрій взяв участь в роботі Священного Синоду РПЦ

9 березня 2017 року в Патріаршій та Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт patriarchia.ru.

Четвер, 09 березня 2017 10:01

Відбулося засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви

Голова Синодального відділу із взаємин Церкви з суспільством та ЗМІ В. Р. Легойда, коментуючи підсумки засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви, що відбувся 9 березня 2017 року під головуванням Патріарха Московського і всієї Русі Кирила в московському Даниловому ставропігійному монастирі, зазначив, що одним з основних питань, що розглядалися на засіданні, став план проведення пам'ятних заходів, присвячених 100-річної річниці початку епохи гонінь на Руську Православну Церкву.

Вівторок, 07 березня 2017 11:11

Однією з основних тем проповідей Святішого Патріарха Кирила на першому тижні Великого посту стало милосердя

 

З 27 лютого по 5 березня 2017 року, протягом першої седмиці Великого посту, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил молився за статутними ранковими богослужіннями в монастирях, здійснював велике повечір'я з читанням канону преподобного Андрія Критського та Літургію Передосвячених Дарів, а на закінчення очолив низку суботніх і недільних богослужінь у храмах Москви і Підмосков'я. Після кожної служби Предстоятель Руської Православної Церкви звертався до пастви зі словами повчання, присвяченими значенням посту як часу посиленої боротьби з гріхом.

Вівторок, 07 березня 2017 10:36

Святіший Патріарх Кирил висловив співчуття у зв'язку зі смертю найстаршого клірика Китайської Автономної Православної Церкви протодиякона Євангела Лу Яфу

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття православній громаді Шанхаю і членам сім'ї покійного у Господі клірика Китайської Автономної Православної Церкви протодиякона Євангела Лу Яфу.

Понеділок, 06 березня 2017 10:28

Предстоятель закликав українців мужньо берегти чистоту своєї віри

«Сьогодні ми дякуємо своєму Творцю за те, що Він у важкі часи випробувань допоміг нам зберегти нашу Cвяту Православну віру. І як ми отримали її від своїх предків, так повинні й передати своїм нащадкам».

Неділя, 05 березня 2017 10:17

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив чин Торжества Православ’я та Божественну літургію в Києво-Печерській Лаврі

5 березня 2017 року, у Неділю першу Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чин Торжества Православ’я та Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Субота, 04 березня 2017 10:40

Предстоятель Української Православної Церкви звершив всенічне бдіння у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

4 березня 2017 року, напередодні Неділі першої Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Субота, 04 березня 2017 10:25

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі

 

4 березня 2017 року, в день пам’яті святого великомученика Феодора Тирона, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у головному соборі Свято-Пантелеімонського жіночого монастиря, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

П'ятниця, 03 березня 2017 10:55

Предстоятель Української Православної Церкви звершив Літургію Передосвячених Дарів у Києво-Печерській Лаврі

 

3 березня 2017 року, у п’ятницю першої седмиці Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Літургію Передосвячених Дарів у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 02 березня 2017 10:42

Піст змінює Божественні суди зі строгих на милостиві — Предстоятель

 

Під час своєї проповіді після читання четвертої частини Великого покаянного канону Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав усіх віруючих сумлінно нести свій подвиг посту й покаяння, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 02 березня 2017 10:28

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив читання останньої частини Великого канону у Києво-Печерській Лаврі

2 березня 2017 року, у четвер перешої седмиці Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Велике повечір’я з читанням Покаянного канону в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Середа, 01 березня 2017 10:49

Предстоятель Української Православної Церкви звершив Літургію Передосвячених Дарів у Києво-Печерській Лаврі

 

1 березня 2017 року, у середу першої седмиці Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Літургію Передосвячених Дарів у Хрестовоздвиженському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Середа, 01 березня 2017 10:12

Предстоятель Української Православної Церкви звершив читання третьої частини Великого покаянного канону у Флорівському монастирі

1 березня 2017 року, у середу першої седмиці Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив читання третьої частини Великого покаянного канону у Свято-Вознесенському Флорівському монастирі м. Києва. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Вівторок, 28 лютого 2017 11:47

Предстоятель Української Православної Церкви звершив читання другої частини Великого покаянного канону

28 лютого 2017 року, у другий день Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив читання другої частини Великого покаянного канону в Свято-Покровському жіночому монастирі м. Києва. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Понеділок, 27 лютого 2017 11:44

Людина, яка дотримується Великого посту, обов’язково отримає від Бога велику нагороду — Предстоятель

Блаженніший Митрополит Онуфрій після читання першої частини Великого покаянного канону в своїй проповіді розповів про користь посту. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Понеділок, 27 лютого 2017 11:39

Предстоятель Української Православної Церкви звершив читання першої частини Великого покаянного канону

27 лютого 2017 року, у перший день Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Велике повечір'я з читанням Покаянного канону в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя, 26 лютого 2017 11:30

Предстоятель звершив вечірнє богослужіння та Чин прощення у Києво-Печерській Лаврі

26 лютого 2017 року, у Неділю сиропусну, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Вечірню та Чин прощення у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя, 26 лютого 2017 11:24

Побажання Предстоятеля у Прощену неділю та благословення на Великий піст

Блаженніший Митрополит Онуфрій дав настанови вірним Української Православної Церкви перед початком Великого посту та благословив усіх на молитовний подвиг заради миру в Україні, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя, 26 лютого 2017 11:19

Нехай цей піст наблизить нас до Бога — проповідь Предстоятеля в Прощену неділю

Піст є тим засобом, з допомогою якого знищується гріх — стіна між Богом і людиною.

Неділя, 26 лютого 2017 11:06

Блаженніший Митрополит Онуфрій: Через неутримання Адам втратив рай — з допомогою утримання ми повертаємо його

У Неділю сиропусну, коли Церква згадує вигнання Адама з раю, Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів про важливість дотримання Посту для духовного вдосконалення, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя, 26 лютого 2017 11:00

Предстоятель звершив Божественну літургію у головній святині столиці — Києво-Печерській Лаврі

26 лютого 2017 року, у Неділю сиропусну, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Субота, 25 лютого 2017 10:56

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив всенічне бдіння у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

25 лютого 2017 року, напередодні Неділі сиропусної, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

П'ятниця, 24 лютого 2017 10:52

Предстоятель очолив засідання Оргкомітету з проведення урочистостей до 25-ліття Харківського Архієрейського Собору

Під час засідання було сформувано план заходів, присвячених пам'ятній даті

Четвер, 23 лютого 2017 12:26

У День захисника Вітчизни, Святіший Патріарх Кирил поклав вінок до могили Невідомого солдата біля Кремлівської стіни

 

23 лютого 2017 року, в День захисника Вітчизни, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил поклав вінок до могили Невідомого солдата в Олександрівському саду біля стін Московського Кремля.

Четвер, 23 лютого 2017 11:42

Святіший Патріарх Кирил відвідав виставку художника В. І. Нестеренко у Москві

 

23 лютого 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил і міністр культури РФ В. Р. Мединський відвідали виставку «Наша слава ― руська держава!» в Центральному виставковому залі «Манеж» у Москві, приурочену до 50-річчя з дня народження і 35-річчю творчої діяльності художника В. І. Нестеренко.

Четвер, 23 лютого 2017 10:45

Святіший Патріарх Кирил і міністр культури РФ В. Р. Мединський взяли участь у відкритті виставки «Нагороди Руської Православної Церкви»

23 лютого 2017 року, в День захисника Вітчизни, в Музеї військової форми одягу в будівлі Російського військово-історичного товариства (РВІО) в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил і голова Російського військово-історичного товариства, міністр культури Російської Федерації В. Р. Мединський відкрили виставку «Нагороди Руської Православної Церкви. За понесені труди».

Четвер, 23 лютого 2017 10:41

Блаженніший Митрополит Онуфрій взяв участь у відспівуванні архімандрита Кирила (Павлова)

Дозвільну молитву прочитав Предстоятель Української Православної Церкви.

Четвер, 23 лютого 2017 10:30

Предстоятель подав вірним УПЦ благословення на період Великого посту

Архіпастир третій рік поспіль благословляє паству на Великопісний молитовний подвиг задля настання мир у державі

Середа, 22 лютого 2017 11:29

Послання Блаженнiшого Митрополита Київського i всієї України Онуфрія до пастви Української Православної Церкви з нагоди Прощеної неділі та початку Великого посту

«Царство Боже силою здобувається,
і хто докладає зусилля, здобуває його»
(Мф. 11:12)

Середа, 22 лютого 2017 10:30

Святіший Патріарх Кирил очолив засідання Президії Міжрелігійної ради Росії

21 лютого 2017 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому ставропігійному монастирі під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося засідання Президії Міжрелігійної ради Росії (МПР).

Середа, 22 лютого 2017 10:25

Святіший Патріарх Кирил зустрівся з учасниками першого засідання робочої групи представників Руської Православної Церкви та Римо-Католицької Церкви в Італії в рамках Форуму-діалогу по лінії громадянських суспільств обох країн

21 лютого 2017 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому ставропігійному монастирі в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з учасниками першого засідання робочої групи представників Руської Православної Церкви та Римо-Католицької Церкви в Італії в рамках російсько-італійського Форуму-діалогу по лінії громадянських суспільств.

Вівторок, 21 лютого 2017 10:53

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з губернатором Астраханської області А. А. Жилкіним і митрополитом Астраханським і Камизякським Ніконом

21 лютого 2017 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з губернатором Астраханської області Олександром Олександровичем Жилкіним і главою Астраханської митрополії митрополитом Астраханським і Камизякським Ніконом.

Вівторок, 21 лютого 2017 10:17

Святіший Патріарх Кирил висловив співчуття у зв'язку з кончиною архімандрита Кирила (Павлова)

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття наміснику Свято-Троїцької Сергієвої лаври архієпископу Сергієво-Посадському Феогносту, насельникам обителі, всім рідним, близьким і духовним чадам покійного у Господі архімандрита Кирила (Павлова), який багато років був духівником Лаври.

Вівторок, 21 лютого 2017 10:11

Святіший Патріарх Кирил і міністр культури РФ В. Р. Мединський відкриють виставку «Нагороди Руської Православної Церкви»

23 лютого 2017 року о 14.00 в Музеї військової форми одягу Російського військово-історичного товариства в Москві (Петроверигський провулок, будинок 4, стор 1) відбудеться урочисте відкриття виставки «Нагороди Руської Православної Церкви. За понесені труди».

Вівторок, 21 лютого 2017 10:10

Предстоятель УПЦ зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Македонії в Україні

21 лютого 2017 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв у своїй резиденції на території Києво-Печерської Лаври Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Македонія в Україні Його Високоповажність пана Столе Змейкоскі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Вівторок, 21 лютого 2017 10:00

Іменитий український спортсмен виступить на змаганнях у США за підтримки Фонду Предстоятеля УПЦ

 
Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив гирьовика М. Ткачука на учать у змаганнях, куди спортсмена запросив А. Шварценеггер.
Понеділок, 20 лютого 2017 10:52

Відійшов до Господа архімандрит Кирил (Павлов)

 

Увечері 20 лютого 2017 року в Передєлкіно, на 98-му році життя, після тривалої хвороби приставився до Господа багаторічний духівник Свято-Троїцької Сергієвої лаври, духівник Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Олексія II архімандрит Кирил (Павлов).

Понеділок, 20 лютого 2017 10:22

Священик Олександр Волков: Заклик Святішого Патріарха почутий

 

Керівник Прес-служби Патріарха Московського і всієї Русі священик Олександр Волков заявив, що проведення хресного ходу в Санкт-Петербурзі свідчить про те, що багатьма почутий заклик Святішого Патріарха Кирила про необхідність подолання розділень в зв'язку з темою передачі Ісаакіївського собору.

Неділя, 19 лютого 2017 11:40

Блаженніший Митрополит Онуфрій: Якщо буде між нами любов, то у нас не буде ані злості, ані ненависті, ані воєн

Від усього гріховного — того, чого людина насправді не хоче мати, позбавляє жертовна любов до ближніх.
Неділя, 19 лютого 2017 11:25

Предстоятель звершив освячення храму і Божественну літургію у скиту Києво-Печерської Лаври

19 лютого 2017 року, у Неділю м’ясопусну, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію та освячення храму на честь ікони Божої Матері «Печерська», який знаходиться у Лаврському скиту, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Субота, 18 лютого 2017 11:16

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив всенічне бдіння у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

 

18 лютого 2017 року, напередодні Неділі м’ясопусної, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

П'ятниця, 17 лютого 2017 10:55

Святіший Патріарх Кирил зустрівся з губернатором Свердловської області Є. В. Куйвашевим і митрополитом Єкатеринбурзьким і Верхотурським Кирилом

17 лютого 2017 року в Патріаршій резиденції в Чистому провулку відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з губернатором Свердловської області Є. В. Куйвашевим і главою Єкатеринбурзької митрополії митрополитом Єкатеринбурзьким і Верхотурським Кирилом.

П'ятниця, 17 лютого 2017 10:49

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з мером Парижа А. Ідальго

17 лютого 2017 року в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил зустрівся з мером французької столиці пані Анн Ідальго.

П'ятниця, 17 лютого 2017 10:27

Предстоятель Руської Церкви очолив чергове засідання Вищої Церковної Ради

 

17 лютого 2017 року в Залі Вищої Церковної Ради кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив чергове засідання Вищої Церковної Ради Руської Православної Церкви.

П'ятниця, 17 лютого 2017 10:18

Святіший Патріарх Кирил відкрив фінальний етап VII турніру з руського хокею на Червоній площі

17 лютого 2017 року Предстоятель Руської Православної Церкви взяв участь у церемонії відкриття на Червоній площі в Москві фінального етапу VII турніру з руського хокею на призи Патріарха Московського і всієї Русі. Змагання проводяться серед хокеїстів 2005-2006 років народження.

Четвер, 16 лютого 2017 11:18

Святіший Патріарх Кирил: Нові храми будує народ

15 лютого 2017 року, за братською трапезою по закінченні Божественної літургії в храмі преподобного Серафима Саровського в Раєвє м. Москви, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил заявив, що храми не будуються за наказом, і якщо б заклик Церкви і Патріарха зводити храми в столиці не знайшов відгук і підтримку в народі, то Програма будівництва нових храмів, реалізована сьогодні у Москві, не могла б втілюватися в життя.

Четвер, 16 лютого 2017 10:19

Блаженніший Митрополит Онуфрій: Побачити Бога

 
Метою життя людини має стати прагнення приблизитися до Бога, побачити Його своїми духовними очима.
Середа, 15 лютого 2017 10:08

У свято Стрітення Господнього Предстоятель звершив Літургію у Свято-Духівському кафедральному соборі Чернівців

По завершенні Божественної літургії Блаженніший владика здійснив освячення свічок.
Вівторок, 14 лютого 2017 12:51

Напередодні Стрітення Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі Чернівців

Завтра Його Блаженство звершить у цьому соборі Божественну літургію.

Неділя, 12 лютого 2017 10:47

Предстоятель у Неділю про блудного сина звершив Літургію в кафедральному соборі Чернівців

Разом із Архіпастирем молилися сотні вірян Чернівецько-Буковинської єпархії.
Субота, 11 лютого 2017 11:49

Вийшов у світ другий номер «Журналу Московської Патріархії» за 2017 рік

Вийшов у світ другий номер «Журналу Московської Патріархії» за 2017 рік.
До читачів звернувся голова редакційної ради ЖМП митрополит Волоколамський Іларіон:
Четвер, 09 лютого 2017 19:54

У Вероні пройшов захід, приурочений до першої річниці зустрічі Святішого Патріарха Кирила з Папою Римським Франциском

6 лютого 2017 року у Вероні (Італія) пройшов захід, організований італійським фондом «Християнська Росія» та європейським центром святого Адальберта і присвячене річниці зустрічі Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Папою Римським Франциском, яка відбулася в Гавані 12 лютого минулого року.

Неділя, 05 лютого 2017 10:18

У Неділю про митаря та фарисея Предстоятель звершив Літургію у Києво-Печерській Лаврі

З цього часу в богослужінні з’являються піснеспіви з особливої богослужбової книги – Тріоді пісної.

Субота, 04 лютого 2017 10:05

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив всенічне бдіння у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

4 лютого 2017 року, напередодні Неділі про митаря і фарисея, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив всенічне бдіння у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
П'ятниця, 03 лютого 2017 10:01

Блаженніший Митрополит Онуфрій помолився про українську паству перед мощами святителів Миколая та Спиридона

 

2 лютого 2017 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у крипті Базиліки на мощах святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця в м. Барі (Італія), повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 02 лютого 2017 10:30

Вийшла нова книга Святішого Патріарха Кирила «Дбайте про дари духовні: Про молитовне ділання та духовне зростання»

У Видавництві Московської Патріархії вийшла у світ нова книга Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила «Дбайте про дари духовні: Про молитовне ділання та духовне зростання».

Четвер, 02 лютого 2017 10:18

Святіший Патріарх Кирил і мер Москви С.С. Собянін ознайомилися з ходом реставраційних робіт у Новоспаському монастирі

2 лютого 2017 року, по закінченні панахиди у 40-й день після катастрофи літака Ту-154 над Чорним морем, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил та мер Москви С. С. Собянін ознайомилися з ходом реставраційних робіт у Новоспасському ставропігійному монастирі.

Середа, 01 лютого 2017 10:48

У сороковий день після катастрофи літака Ту-154 поблизу Сочі Святіший Патріарх Кирил здійснить заупокійне богослужіння в Новоспасському монастирі в Москві

2 лютого 2017 року, на сороковий день після катастрофи літака Ту-154 Міноборони Росії над Чорним морем поблизу Сочі, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил в пам'ять про загиблих здійснить заупокійне богослужіння в Новоспасському ставропігійному чоловічому монастирі міста Москви.

Середа, 01 лютого 2017 10:42

У Храмі Христа Спасителя відбувся прийом з нагоди восьмої річниці інтронізації Святішого Патріарха Кирила

1 лютого 2017 року, у восьму річницю інтронізації Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, по закінченні святкового богослужіння у кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя відбулася братська трапеза.

Середа, 01 лютого 2017 10:36

Голова Уряду Російської Федерації Д. А. Медведєв привітав Святішого Патріарха Кирила з річницею інтронізації

1 лютого 2017 року в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві голова Уряду Російської Федерації Д. А. Медведєв привітав Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з восьмою річницею інтронізації.

Середа, 01 лютого 2017 10:26

Президент Росії В. В. Путін привітав Святішого Патріарха Кирила з річницею інтронізації

 

В Патріарших покоях Грановитої палати Московського Кремля відбулася зустріч Президента Російської Федерації В. В. Путіна зі Святішим Патріархом Московським і всієї Русі Кирилом. Глава держави привітав Предстоятеля Руської Православної Церкви з восьмою річницею інтронізації.

Середа, 01 лютого 2017 10:19

Рішенням Синоду утворено Організаційний комітет по проведенню заходів до 100-річчя початку епохи гонінь на Руську Православну Церкву

1 лютого 2017 року в Патріарших покоях кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.
Середа, 01 лютого 2017 06:59

Предстоятель УПЦ привітав Святійшого Патріарха Кирила з восьмою річницею інтронізації

 

Блаженніший Митрополит Онуфрій разом з делегацією архієреїв УПЦ взяв участь у богослужінні в храмі Христа Спасителя.

Понеділок, 30 січня 2017 11:00

Святіший Патріарх Кирил нагородив заступника голови Уряду Росії С. Е. Приходько орденом преподобного Сергія Радонезького

30 січня 2017 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з заступником голови Уряду Російської Федерації — керівником апарату Уряду Російської Федерації Сергієм Едуардовичем Приходько.

Понеділок, 30 січня 2017 10:55

Святіший Патріарх Кирил очолив засідання президії Міжсоборної присутності Руської Православної Церкви

30 січня 2017 року в Тронному залі Патріаршої і Синодальної резиденції в Даниловому монастирі в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила розпочалося засідання президії Міжсоборної присутності Руської Православної Церкви.

Неділя, 29 січня 2017 18:24

Блаженніший Митрополит Онуфрій: Церква розпочала підготовку до Великого посту

У своїй недільній проповіді Блаженніший Митрополит Онуфрій зазначив, що з неділі про Закхея у Церкві розпочинається підготовка до Великого посту, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя, 29 січня 2017 10:12

Предстоятель звершив Божественну літургію у головній святині столиці — Києво-Печерській Лаврі

За богослужінням Блаженніший владика звершив священицьку хіротонію.

Субота, 28 січня 2017 10:44

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив всенічне бдіння у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

28 січня 2017 року, напередодні неділі 32-ї після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив всенічне бдіння у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 26 січня 2017 10:53

Святіший Патріарх Кирил взяв участь у Різдвяних Парламентських зустрічах в Державній Думі

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил і голова Державної Думи ФС РФ В. В. Володін взяли участь у відкритті V Різдвяних Парламентських зустрічей, організованих у Державній Думі Федеральних Зборів Російської Федерації в рамках XXV Міжнародних Різдвяних освітніх читань «1917-2017: уроки століття».

Середа, 25 січня 2017 10:37

Святіший Патріарх Кирил: Різдвяні читання реалізують принцип соборності

25 січня 2017 року в Державному Кремлівському палаці в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося урочисте відкриття XXV Міжнародних Різдвяних освітніх читань «1917-2017: уроки століття».

Середа, 25 січня 2017 10:21

У Римі відбудеться європейська прем'єра фільму, присвяченого Патріаршому хору Храму Христа Спасителя

 

27 січня 2017 року о 19.00 в Російському центрі науки і культури у Римі (Італія) та 29 січня в 14.00 в храмі святої великомучениці Єкатерини в Римі відбудеться європейська прем'єра повнометражного документального фільму «Патріарший хор» (2016, Росія, 52 хвилини). Фільм представить його режисер Андрій Андрєєв. Після показів пройдуть творчі зустрічі автора з глядачами.

Середа, 25 січня 2017 10:16

Відбулося урочисте відкриття XXV Міжнародних Різдвяних освітніх читань

25 січня 2017 року в Державному Кремлівському палаці в Москві відбулося урочисте відкриття ювілейних XXV Міжнародних Різдвяних освітніх читань «1917-2017: уроки століття».

Середа, 25 січня 2017 07:39

Предстоятель звершив Літургію в Анастасівському монастирі на Київщині у день престольного свята одного з храмів обителі

 

Після богослужінням Блаженніший владика освятив пам’ятник спочилому Блаженнішому Митрополиту Володимиру.

Вівторок, 24 січня 2017 10:11

Розпочався другий день роботи пленуму Міжсоборної присутності

24 січня 2017 року в Залі церковних соборів кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила розпочався другий день роботи пленуму Міжсоборної присутності Руської Православної Церкви.

Вівторок, 24 січня 2017 10:07

Завершив роботу пленум Міжсоборної присутності Руської Православної Церкви

23-24 січня 2017 року в Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбувся пленум Міжсоборної присутності Руської Православної Церкви.

Понеділок, 23 січня 2017 10:32

Завершився перший день роботи пленуму Міжсоборної присутності Руської Православної Церкви

23 січня 2017 року в Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося відкриття пленуму Міжсоборної присутності Руської Православної Церкви.

Понеділок, 23 січня 2017 08:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій: Господь спасає нас Своєю Благодаттю, але ми повинні бути здатними вмістити її

Під час своєї недільної проповіді Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав віруючих до виправлення себе, згідно заклику Спасителя «Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне!»(Мф.4:17). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Понеділок, 23 січня 2017 08:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив організаторів фестивалю «Божі діти»

23 січня 2017 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв у своїй резиденції на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври організаторів традиційного фестивалю «Божі діти», повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Понеділок, 23 січня 2017 07:00

Під головуванням Святішого Патріарха Кирила відкрилося засідання пленуму Міжсоборної присутності Руської Православної Церкви

23 січня 2017 року в Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відкрилося засідання пленуму Міжсоборної присутності Руської Православної Церкви.

Неділя, 22 січня 2017 08:00

Предстоятель звершив Божественну літургію у головній святині столиці — Києво-Печерській Лаврі

За богослужінням Блаженніший владика звершив дияконську хіротонію.

Субота, 21 січня 2017 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив всенічне бдіння у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

21 січня 2017 року, напередодні Неділі 31-ої після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

П'ятниця, 20 січня 2017 11:00

Діти з найбільшого духовно-просвітницького центру Хмельниччини привітали Предстоятеля з Різдвяними святами

20 січня 2017 року у своїй резиденції на території Києво-Печерської Лаври Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв дітей, які навчаються у духовно-просвітницькому центрі Віньківців, Хмельницької області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

П'ятниця, 20 січня 2017 11:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів про значення святої води і правильне її використання

 

Свята хрещенська вода — це найсильніший засіб, що допомагає людині в боротьбі з земними випробуваннями.

Четвер, 19 січня 2017 11:00

У свято Богоявлення Предстоятель звершив урочисту Літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія

Після богослужіння в Києво-Печерській Лаврі на джерелах преподобних Антонія і Феодосія відбулося велике освячення води.

Четвер, 19 січня 2017 11:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій: Хто живе в надії на Христа — є недосяжним для диявола

Людина, яка живе з любов’ю до Христа, являється недосяжною для диявольських сил.

Четвер, 19 січня 2017 11:00

Предстоятель УПЦ звершив велике освячення вод Дніпра

Разом з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм під час освячення молилися єпископи, духовенство Києва, а також тисячі віруючих.
Середа, 18 січня 2017 11:00

У день Навечір’я Богоявлення Предстоятель звершив святкове богослужіння з великим освяченням води в Києво-Печерській Лаврі

18 січня 2017 року, в 31-у Неділю після П’ятидесятниці та день Навечір’я Богоявлення, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію з великою вечірньою та чином великого освячення води в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Середа, 18 січня 2017 11:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив святкове богослужіння напередодні Богоявлення у Києво-Печерській Лаврі

18 січня 2017 року, в 31-у Неділю після П’ятидесятниці та день Навечір’я Богоявлення, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Вівторок, 17 січня 2017 11:00

Святіший Патріарх Кирил через хворобу не візьме участь в богослужіннях в найближчі дні

18 і 19 січня, у Водохресний святвечір і в свято Хрещення Господнього, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил не зможе взяти участь в богослужіннях в зв'язку з хворобою.

Вівторок, 17 січня 2017 11:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій: Господь нам допоможе у будь-якій біді

 

У важкі часи людина повинна згадувати про пришестя у світ Сина Божого.

Вівторок, 17 січня 2017 09:00

Святіший Патріарх Кирил висловив співчуття у зв'язку з авіакатастрофою в Киргизії

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил у посланні Президента Киргизької Республіки А. Ш. Атамбаєву висловив співчуття у зв'язку з катастрофою літака поблизу столиці Киргизії м. Бішкека.

Неділя, 15 січня 2017 10:13

Своїм народженням у бідній печері Господь показав нам примарність земних благ — Предстоятель

У своїй недільній проповіді 15 січня Предстоятель закликав наслідувати Господа у Його смиренні й невибагливості. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя, 15 січня 2017 08:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Літургію в Зимненському жіночому монастирі на Волині

Цього дня Свята Церква вшановує день пам’яті преподобного Серафима Саровського, чудотворця.

Неділя, 15 січня 2017 07:00

Предстоятель нагородив орденом Різдва Христового архідиякона Сергія Косовського

15 січня 2017 року під час богослужіння в Свято-Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі Предстоятель Української Православної Церкви удостоїв церковної нагороди архідиякона Сергія Косовського, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Субота, 14 січня 2017 08:00

Блаженіший Митрополит Онуфрій очолив Літургію в Почаївській Лаврі

14 січня 2017 року, у свято Обрізання Господнього та день пам’яті святителя Василія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Субота, 14 січня 2017 08:00

Предстоятель відвідав Свято-Успенський Зимненський жіночий монастир

Завтра Архіпастир звершить Літургію в цій ставропігійній обителі

14 січня 2017 року, напередодні Неділі 30-ої після П’ятидесятниці, перед Богоявленням, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Свято-Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі, що на Волині. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Субота, 14 січня 2017 07:00

За дорученням Святішого Патріарха Кирила Синодальний відділ із соціального служіння допоміг матері, що розкаялась, повернути залишену нею новонароджену дочку

Завдяки заступництву Церкви мешканці Хакасії, яка в серпні минулого року залишила свою новонароджену дочку з-за особистих і сімейних труднощів, повернули дитину.

Субота, 14 січня 2017 07:00

Святіший Патріарх Кирил затвердив річний план православних виставок на території м. Москви і виставкових заходів, організованих синодальними установами

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил затвердив «Річний план проведення православних виставок / виставок-ярмарків / ярмарків на території міста Москви і виставкових заходів, підготовлених синодальними установами Руської Православної Церкви в 2017 році».

Субота, 14 січня 2017 07:00

В Загальноцерковній аспірантурі та докторантурі відбулася презентація книги «Патріарх Кирил. Думки на кожен день року»

13 січня 2017 року в актовій залі Загальноцерковної аспірантури та докторантури імені святих рівноапостольних Кирила і Мефодія була представлена нова книга «Патріарх Кирил. Думки на кожен день року.

П'ятниця, 13 січня 2017 08:00

Предстоятель очолив всенічне бдіння в кафедральному соборі Чернівців

Завтра Його Блаженство звершить Літургію в Свято-Успенській Почаївській Лаврі
Понеділок, 09 січня 2017 10:00

Блаженніший митрополит Онуфрій відвідав Вознесенську єпархію

8 січня 2017 року, в післясвято Різдва Христового, день Собору Пресвятої Богородиці, Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в храмі Христа Спасителя в місті Южнооукраїнськ у Вознесенській єпархії (Миколаївська область).

Понеділок, 09 січня 2017 09:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Літургію у Банченському чоловічому монастирі

Предстоятель УПЦ перебуває з Архіпастирським візитом у Чернівецько-Буковинській єпархії.

Понеділок, 09 січня 2017 08:00

Предстоятель відвідав дитячі будинки, якими опікується Банченський монастир

Сотні дітей-сиріт радо вітали Предстоятеля Української Православної Церкви.
Понеділок, 09 січня 2017 08:00

Вийшов у світ перший номер «Журналу Московської Патріархії» за 2017 рік

Вийшов у світ перший номер «Журналу Московської Патріархії» за 2017 рік.

До читачів звернувся голова редакційної ради ЖМП митрополит Волоколамський Іларіон:

Неділя, 08 січня 2017 07:00

Святіший Патріарх Кирил відвідав Різдвяне свято в Московському Кремлі

8 січня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав дитячу Різдвяну ялинку в Державному Кремлівському палаці.

Субота, 07 січня 2017 08:00

Святіший Патріарх Кирил привітав екіпаж Міжнародної космічної станції зі святом Різдва Христового

7 січня 2017 року, в свято Різдва Христового, відбувся телеміст Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з екіпажем 50-ої тривалої експедиції Міжнародної космічної станції (МКС).

Субота, 07 січня 2017 08:00

Святіший Патріарх Кирил відвідав Патріаршу Різдвяну ялинку в Храмі Христа Спасителя

7 січня 2017 року, в свято Різдва Христового, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Патріаршу Різдвяну ялинку в Залі церковних соборів кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві.

Субота, 07 січня 2017 08:00

У Різдвяний святвечір Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив всенічне бдіння у Києво-Печерській Лаврі

 

Разом із Предстоятелем Української Православної Церкви та духовенством за богослужінням молилися чисельні віряни.

Субота, 07 січня 2017 08:00

Українська Православна Церква молитовно відзначає Різдво Христове

У день свята Предстоятель звершив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі

Субота, 07 січня 2017 08:00

Братія Києво-Печерської Лаври і студенти духовних шкіл привітали Предстоятеля з Різдвом Христовим

7 січня 2017 року, у свято Різдва Христового, після завершення Божественної літургії Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у Хрестовоздвиженському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври приймав привітання зі святом, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Субота, 07 січня 2017 08:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив відкриття щорічного благодійного свята «Різдвяний вертеп» у Київській національній опері

Митрополича ялинка проходить вже чотирнадцятий рік поспіль

7 січня 2017 року, у день свята Різдва Христового, у Національній опері України імені Т.Г.Шевченка відбулося чотирнадцяте традиційне дитяче свято «Різдвяний вертеп-2017». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Субота, 07 січня 2017 08:00

Напередодні дня пам’яті собору Пресвятої Богородиці Предстоятель молився у Києво-Печерській Лаврі

У перший вечір післясвята Різдва Христового Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив всенічне бдіння у Києво-Печерській Лаврі.

Субота, 07 січня 2017 08:00

У свято Різдва Христового Святіший Патріарх Кирил відвідав Лікарню святителя Алексія в Москві

7 січня 2017 року, в свято Різдва Христового, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Центральну клінічну лікарню святителя Алексія, митрополита Московського, в російській столиці.
П'ятниця, 06 січня 2017 08:00

У день Навечір’я Різдва Христового Предстоятель звершив Літургію в Києво-Печерській Лаврі

6 січня 2017 року, у день Навечір’я Різдва Христового, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

П'ятниця, 06 січня 2017 08:00

Предстоятель звернувся з вітальним відеозверненням до пастви з нагоди свята Різдва Христового

У свято Різдва по плоті Господа, Бога і Спасителя Іісуса Христа Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звернувся з традиційним відеозверненням до багатомільйонної пастви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

П'ятниця, 06 січня 2017 08:00

У свято Різдва Христового на російських телеканалах та порталі Патріархія.ru пройде пряма трансляція Патріаршого богослужіння

У ніч з 6 на 7 січня 2017 року, у свято Різдва Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершить Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві.

П'ятниця, 06 січня 2017 08:00

7 січня на телеканалі «Росія 1» вийде в ефір Різдвяне інтерв'ю Святішого Патріарха Кирила

7 січня 2017 року, в свято Різдва Христового, на телеканалі «Росія 1» відбудеться показ традиційного Різдвяного інтерв'ю Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

П'ятниця, 06 січня 2017 08:00

У Білорусії вбита настоятелька Ксеніївського монастиря ігуменя Василіса (Ведмідь)

Пізно ввечері 5 січня 2017 року в жіночому монастирі святої блаженної Ксенії Петербурзької в селі Барань Борисівського району Мінської області сталася трагедія — після отриманих ножових поранень померла настоятелька монастиря ігуменя Василіса (Ведмідь).

П'ятниця, 06 січня 2017 08:00

Перед початком нічного Різдвяного богослужіння Предстоятель Руської Церкви у прямому ефірі привітав телеглядачів зі святом

У ніч з 6 на 7 січня 2017 року, у свято Різдва Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя міста Москви. Святкове богослужіння розпочалося з великого повечір’я  та утрені.

П'ятниця, 06 січня 2017 04:00

Розклад теле- та радіотрансляцій Різдвяних богослужінь зі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

6 та 7 січня 2017 року, у Святвечір і день Різдва Христового, відбудуться прямі трансляції урочистих богослужінь зі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, які очолить Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Середа, 04 січня 2017 08:00

Добробут і майбутнє нашої країни залежить від того, як ми піклуємося про дітей — Предстоятель

 
Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав дітей з обмеженими можливостями з прийдешніми Різдвяними святами.
Середа, 04 січня 2017 07:00

Різдвяне послання Предстоятеля архіпастирям, пастирям, чернецтву і всім вірним чадам Української Православної Церкви

Різдвяне послання
Предстоятеля Української Православної Церкви
Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія
Архіпастирям, пастирям, чернецтву і всім вірним чадам
Української Православної Церкви

Середа, 04 січня 2017 07:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив представників київського товариства незрячих

Предстоятель привітав людей з вадами зору із прийдешнім святом Різдва Христового.

Середа, 04 січня 2017 07:00

Предстоятель УПЦ зустрівся з радником Голови СБУ та українськими військовими напередодні Різдва

Українські військові (кіборги) та представник СБУ привітали Предстоятеля УПЦ з прийдешніми Різдвяними святами та розповіли для ЗМІ про співпрацю Церкви та Держави по визволенню українських військовополонених.

Понеділок, 02 січня 2017 08:00

Предстоятель розповів, чому в родоводі Спасителя згадуються не тільки праведники

У своїй недільній проповіді після Євангельського читання Блаженніший Митрополит Онуфрій, нагадавши родовід Господа Іісуса Христа по плоті, звернув увагу на те, що в нього були включені не тільки праведники, але і жінки-грішниці. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя, 01 січня 2017 08:00

Предстоятель звершив недільне богослужіння у Києво-Печерській Лаврі

1 січня 2017 року, у Неділю 28-у після П’ятидесятниці, перед Різдвом Христовим, святих отець, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Субота, 31 грудня 2016 08:00

Визначні події у житті Української Православної Церкви у 2016 році

У своєму Звіті, виголошеному під час засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, яке відбулося 29 грудня у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній назвав визначні події у житті Церкви в 2016 році, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Субота, 31 грудня 2016 08:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив всенічне бдіння у трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

31 грудня 2016 року, напередодні Неділі 28-ої після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Субота, 31 грудня 2016 08:00

ЗВІТ керуючого справами Української Православної Церкви за 2016 рік

ЗВІТ керуючого справами Української Православної Церкви за 2016 рік

29 грудня у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося останнє у 2016 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, під час якого були заслухані звіти Синодальних установ.

Субота, 31 грудня 2016 07:00

У 2016 році в УПЦ прийняли постриг 200 нових ченців і черниць

Збільшилася також кількість монастирів, парафій і кліриків, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
П'ятниця, 30 грудня 2016 09:00

Святіший Патріарх Кирил зустрівся з командувачем ВДВ Росії генерал-полковником А. Н. Сердюковим

 

30 грудня 2016 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил зустрівся з генерал-полковником Андрієм Миколайовичем Сердюковим.

П'ятниця, 30 грудня 2016 08:00

Літопис Патріаршого служіння в 2016 році

Офіційний сайт Руської Православної Церкви публікує літопис Патріаршого служіння в 2016 році.

П'ятниця, 30 грудня 2016 08:00

Підсумкове у 2016 році інтерв’ю Блаженнішого Митрополита Онуфрія та побажання Предстоятеля на прийдешній рік

Предстоятель Української Православної Церкви — про підсумки 2016 року, про правильну молитву, про спосіб позбутися ненависті, про інтриги навколо Церкви, очікування від майбутнього і настанови на 2017-й.

П'ятниця, 30 грудня 2016 08:00

Святіший Патріарх Кирил вручив нагороди співробітникам Московської Патріархії, які відзначали знаменні дати в 2016 році

30 грудня 2016 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил вручив нагороди співробітникам Московської Патріархії, які відзначали в році, що минає, знаменні дати у своєму житті.

Четвер, 29 грудня 2016 09:00

Святіший Патріарх Кирил очолив засідання Вищої Церковної Ради Руської Православної Церкви

29 грудня 2016 року в залі Вищої Церковної Ради кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила почалося останнє в 2016 році засідання Вищої Церковної Ради Руської Православної Церкви.

Четвер, 29 грудня 2016 08:00

Священний Синод закликав єпархіальних Преосвященних УПЦ до активної духовно-пастирської опіки військовослужбовців

29 грудня 2016 року в резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося чергове засідання Священного Синоду УПЦ. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 29 грудня 2016 07:00

Завершилося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

29 грудня у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося останнє у 2016 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 29 грудня 2016 07:00

Священний Синод доручив Учбовому комітету розробити спеціальний курс з капеланства

29 грудня 2016 року в резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося чергове засідання Священного Синоду УПЦ. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Середа, 28 грудня 2016 08:00

Святіший Патріарх Кирил взяв участь в урочистому новорічному прийомі в Кремлі

28 грудня 2016 року в Кремлі відбувся прийом, присвячений зустрічі 2017 року.

Зі словом до присутніх звернувся Президент Російської Федерації В. В. Путін.

Середа, 28 грудня 2016 08:00

Священний Синод затвердив молитовне послідування з покаянним каноном про гріх вбивства дітей в утробі (аборт)

Священний Синод Руської Православної Церкви на засіданні, яке відбулося 27 грудня 2016 року, затвердив молитовне послідування з покаянним каноном про гріх вбивства дітей в утробі (аборт) (журнал №128).

Вівторок, 27 грудня 2016 08:00

Святіший Патріарх Кирил очолив засідання Священного Синоду

27 грудня 2016 року в залі засідань Священного Синоду Патріаршої та Синодальної резиденції в Даниловому монастирі в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила почалося останнє в цьому році засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

Вівторок, 27 грудня 2016 08:00

В соту річницю відновлення Патріаршества відбудеться Архієрейський Собор Руської Православної Церкви

Учасники Священного Синоду Руської Православної Церкви, що відбувся 27 грудня 2016 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві, обговорили питання відзначення в 2017 році сторіччя відкриття Всеросійського Церковного Собору 1917-1918 рр. і відновлення Патріаршества в Руській Православній Церкві, а також скликання Архієрейського Собору Руської Православної Церкви у 2017 році (журнал № 104).

Вівторок, 27 грудня 2016 08:00

Священний Синод прийняв рішення про порядок дотримання освітнього цензу для кандидатів у священний сан

 

27 грудня 2016 року на засіданні Священного Синоду Руської Православної Церкви було заслухано рапорт голови Навчального комітету Руської Православної Церкви архієпископа Верейського Євгенія про порядок погодження рукоположення в священний сан осіб, що не володіють освітнім цензом.

Вівторок, 27 грудня 2016 08:00

Священний Синод прийняв рішення про створення курсів підвищення кваліфікації священнослужителів Руської Православної Церкви

Освячений Архієрейський Собор 2013 року доручив Навчальному комітету Руської Православної Церкви «ввести єдині системи підвищення кваліфікації, дистанційного навчання та атестації кліриків, з урахуванням, в тому числі, досвіду курсів при Новоспасському ставропігійному монастирі міста Москви». 

Вівторок, 27 грудня 2016 08:00

Утворена Церковно-громадська рада при Патріархові Московському і всієї Русі по розвитку руського церковного співу

27 грудня 2016 року на засіданні Священного Синоду Руської Православної Церкви було заслухано рапорт ігумена Петра (Єремеєва), ректора Руського православного університету, керівника робочої групи з проведення Міжнародного з'їзду регентів і півчих Руської Православної Церкви.

Вівторок, 27 грудня 2016 07:00

Завершилося останнє в 2016 році засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви

 

27 грудня 2016 року в Даниловому монастирі в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося останнє в цьому році засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

Понеділок, 26 грудня 2016 08:00

26 грудня у всіх храмах Руської Православної Церкви буде відправлено панахиди за загиблими в результаті катастрофи літака Ту-154 Міноборони Росії

 

Вранці 25 грудня 2016 року в акваторії Чорного моря поблизу Сочі розбився літак Ту-154 Міністерства оборони РФ, що прямував до Сирії на авіабазу Хмеймим. На борту повітряного судна знаходилися 92 людини.

Неділя, 25 грудня 2016 08:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій взяв участь у літургійних урочистостях з нагоди річниці інтронізації Католикоса-Патріарха Ілії ІІ в Тбілісі

25 грудня 2016 року, у Неділю 27-у після П’ятидесятниці, день пам’яті святих праотець, святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського, чудотворця, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь у літургійних урочистостях з нагоди річниці інтронізації Католикоса-Патріарха всієї Грузії Ілії ІІ у Кафедральному соборі на честь Святої Трійці (Самеба) м. Тбілісі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Неділя, 25 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил висловив співчуття у зв'язку з катастрофою літака Ту-154 Міноборони Росії

Вранці 25 грудня 2016 року в акваторії Чорного моря під Сочі розбився літак Ту-154 Міністерства оборони РФ, що прямував до Сирії на авіабазу Хмеймим.
Субота, 24 грудня 2016 01:00

Делегація УПЦ на чолі з Предстоятелем прибула в Грузію на святкування річниці інтронізації Католикоса-Патріарха Ілії ІІ

З нагоди урочистостей та до дня пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського українська делегація привезла мощі святого чудотворця для поклоніння в Тбілісі.

П'ятниця, 23 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил зустрівся з новопризначеним губернатором Ярославської області Д. Ю. Мироновим

Вітаючи Д. Ю. Миронова, Предстоятель Руської Православної Церкви привітав його з призначенням на високу посаду губернатора.

П'ятниця, 23 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил зустрівся з губернатором Псковської області А. А. Турчаком

 

23 грудня 2016 року в Патріаршій резиденції в Чистому провулку відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з губернатором Псковської області А. А. Турчаком.

Четвер, 22 грудня 2016 01:00

Предстоятель розповів про допомогу святителя Миколая в наші дні

У своїй проповіді в день пам’яті святителя Миколая Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів про диво, яке за молитвами святителя сталося з одним капітаном підводного човна. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ.

Четвер, 22 грудня 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій зустрівся з послом Греції в Україні

22 грудня 2016 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Греції в Україні пана Георгіоса Пукаміссаса. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 22 грудня 2016 01:00

Щорічні підсумкові Єпархіальні збори міста Москви завершили свою роботу

 

22 грудня 2016 року завершилися щорічні підсумкові Єпархіальні збори міста Москви, які проходили під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила в Залі церковних соборів кафедрального соборного Храму Христа Спасителя.

Четвер, 22 грудня 2016 01:00

Питання уніфікації богослужбової практики були порушені в доповіді Святішого Патріарха Кирила

 

У доповіді, оприлюдненому на Єпархіальних зборах міста Москви 22 грудня 2016 року, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звернув особливу увагу на питання парафіяльної богослужбової практики.

Четвер, 22 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил: Проповіднику не слід покладатися виключно на натхнення і риторичні штампи

 

22 грудня 2016 року, виступаючи на Єпархіальних зборах Москви, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил розповів про особливості церковної проповіді в мегаполісі.

Четвер, 22 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил: Пастир повинен твердо протистояти спокусам, які виникають в сімейному житті

У доповіді на Єпархіальних зборах міста Москви, що відбулася 22 грудня 2016 року, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил зупинився на питаннях, пов'язаних із сімейним життям священнослужителів.
Четвер, 22 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил розповів про впорядкування практики здійснення богослужінь на кладовищах і в моргах

 

У доповіді на Єпархіальних зборах міста Москви, що відбувся 22 грудня 2016 року, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звернувся до теми впорядкування практики здійснення богослужінь на кладовищах і в моргах.

Четвер, 22 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил очолив Єпархіальні збори міста Москви в Храмі Христа Спасителя

22 грудня 2016 року в Залі церковних соборів кафедрального соборного Храму Христа Спасителя під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, який є правлячим архієреєм Першопрестольного граду Москви, проходять щорічні підсумкові Єпархіальні збори м. Москви.

Четвер, 22 грудня 2016 01:00

Предстоятель розповів про будівництво храмів у Москві в 2016 році

22 грудня 2016 року, виступаючи на Єпархіальних зборах Москви, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил торкнувся питання будівництва храмів у Першопрестольному місті.
Четвер, 22 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил оголосив статистичні дані про церковне життя Московської міської єпархії за 2016 рік

 

22 грудня 2016 року в Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив роботу щорічних Єпархіальних зборів міста Москви.

Четвер, 22 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил: Не можна применшувати ні подвиг нашого народу, ні біди, яких зазнала наша Батьківщина після 1917 року

 

«Грядущий 2017 рік — це особливий рік для нашої Церкви і всіх країн канонічної відповідальності Московського Патріархату. Цей рік пов'язаний з спогадом про події вікової давнини, коли нашу країну потрясли дві революції», — зазначив Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил на початку своєї доповіді на Єпархіальних зборах м. Москви, які проходять 22 грудня 2016 року в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя.

Четвер, 22 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил розповів про викладання Основ православної культури в середніх загальноосвітніх школах Москви

22 грудня 2016 року, виступаючи на Єпархіальних зборах міста Москви, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил торкнувся теми викладання Основ православної культури в середніх загальноосвітніх школах Москви.
Середа, 21 грудня 2016 01:00

Людина, яку укріпляє Божественна благодать, може подолати будь-які випробування — Предстоятель

У своїй проповіді в день пам’яті преподобного Савви Освященного Блаженніший Митрополит Онуфрій розкрив суть проходження вузьким шляхом спасіння. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Середа, 21 грудня 2016 01:00

Предстоятель УПЦ очолив щорічні єпархіальні збори духовенства Київської єпархії

21 грудня 2016 року в трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулися щорічні єпархіальні збори духовенства Київської єпархії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Середа, 21 грудня 2016 01:00

Доповідь керуючого Київською єпархією УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на річних Єпархіальних зборах

21 грудня 2016 р., Трапезний храм Києво-Печерської Лаври

Ваші Високопреосвященства, Преосвященства,
всечесні отці, матушки ігумені,
шановні брати і сестри!

Середа, 21 грудня 2016 01:00

Вийшов у світ Патріарший календар на 2017 рік

Видавництво Московської Патріархії випустило у світ Патріарший календар на 2017 рік — офіційне календарно-богослужбове, а також довідкове видання Руської Православної Церкви. Видання традиційно об'єднує в собі власне календар, за яким Руська Православна Церква буде жити і молитися в наступному році, і розширений довідковий розділ.
Вівторок, 20 грудня 2016 01:00

Предстоятель УПЦ прийняв дітей українських військовослужбовців з Луганщини

 

Юні гості відвідали резиденцію Блаженнішого Митрополита Онуфрія у Києво-Печерській обителі в рамках волонтерського проекту «Три Лаври».

Понеділок, 19 грудня 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Літургію в Покровському монастирі у день престольного свята Миколаївського собору обителі

19 грудня 2016 року, у день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Покровському монастирі столиці на честь престольного свята Свято-Миколаївського собору обителі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Понеділок, 19 грудня 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій: Ми будемо і надалі допомагати у звільненні українських військових

«Церква завжди намагається допомогти людині, яка знаходиться в біді — це наш священний обов’язок і ми з готовністю робили все, щоб Тарас був на свободі». Про це сказав під час брифінгу 19 грудня 2016 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.
Понеділок, 19 грудня 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій пояснив чому слово, сказане з любов’ю, краще критики

У своїй проповіді в день пам’яті преподобного Сави Освяченого Блаженніший Митрополит Онуфрій застеріг від надмірної вимогливості до оточуючих і закликав лікувати великі вади ближніх любов’ю. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Понеділок, 19 грудня 2016 01:00

Вийшов у світ дванадцятий номер «Журналу Московської Патріархії» за 2016 рік

Вийшов у світ дванадцятий номер «Журналу Московської Патріархії» за 2016 рік.

До читачів звернувся голова редакційної ради ЖМП митрополит Волоколамський Іларіон:

Неділя, 18 грудня 2016 23:00

Завершився візит Святішого Патріарха Кирила в Санкт-Петербурзьку єпархію

 

19 грудня 2016 року завершився візит Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила в Санкт-Петербурзьку єпархію.

Неділя, 18 грудня 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив недільне богослужіння у Києво-Печерській Лаврі

За Літургією Предстоятелю Української Православної Церкви співслужили ченці з афонського монастиря Дохіар.

Неділя, 18 грудня 2016 01:00

Предстоятель очолив всенічне бдіння напередодні дня пам’яті святителя і чудотворця Миколая

Завтра Його Блаженство звершить Літургію у Свято-Миколаївському храмі Покровського жіночого монастиря столиці

Неділя, 18 грудня 2016 01:00

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з керівником Рособрнадзора С. С. Кравцовим і ректором Санкт-Петербурзької духовної академії архієпископом Петергофським Амвросієм

18 грудня 2016 року, по завершенні Божественної літургії в Свято-Троїцькому соборі Олександро-Невської лаври, будівлі Санкт-Петербурзької митрополії відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з керівником Федеральної служби з нагляду в сфері освіти і науки (Рособрнадзор) С. С. Кравцовим і ректором Санкт-Петербурзької духовної академії архієпископом Петергофським Амвросієм.

Неділя, 18 грудня 2016 01:00

За сприяння Святішого Патріарха Кирила та Блаженнішого митрополита Онуфрія з полону звільнено українського військовослужбовця

18 грудня 2016 року у Донецьку був звільнений, потрапивший майже два роки тому в полон, український військовослужбовець Тарас Колодій. Він був переданий українській стороні на контрольному пункті Оленівка/Волноваха.

Субота, 17 грудня 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Варваринському храмі при Київській обласній лікарні

Цього дня Свята Церква вшановує пам’ять святої великомучениці Варвари та преподобного Іоанна Дамаскіна.

Субота, 17 грудня 2016 01:00

Дітей потрібно любити правильною любов’ю — Блаженніший Митрополит Онуфрій

У своїй проповіді у день пам’яті святої великомучениці Варвари, яка прийняла смерть від рук свого батька, Предстоятель наголосив, що ця історія є уроком для багатьох батьків. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Субота, 17 грудня 2016 01:00

Предстоятель: Найголовніше для християнина — берегти чистоту своєї віри

У своїй проповіді 17 грудня у день пам’яті преподобного Іоанна Дамаскіна Блаженніший Митрополит Онуфрій в черговий раз закликав усіх християн берегти чистоту Православної віри, як це робили святі усіх часів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Субота, 17 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил прибув до Санкт-Петербурга

17 грудня 2016 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил прибув до Санкт-Петербурга.

П'ятниця, 16 грудня 2016 03:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій вручив подарунки дітям-переселенцям зі сходу України

Юні гості завітали до Предстоятеля УПЦ зі святковими віршами та привітаннями до дня святителя Миколая.

П'ятниця, 16 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил відвідає Санкт-Петербурзьку єпархію

17-19 грудня 2016 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідає Санкт-Петербурзьку єпархію.

П'ятниця, 16 грудня 2016 01:00

Предстоятель УПЦ відвідав онкохворих дітей у Національному інституті раку

Його Блаженство привітав маленьких пацієнтів медичного закладу зі святами, що настають.

П'ятниця, 16 грудня 2016 01:00

Під головуванням Святішого Патріарха Кирила відбулося розширене засідання Єпархіальної ради м. Москви

16 грудня 2016 року в конференц-залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя під головуванням правлячого архієрея міста Москви Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося розширене засідання Єпархіальної ради м. Москви.
Четвер, 15 грудня 2016 01:00

Вітальне слово Предстоятеля УПЦ учасникам духовно-просвітницьких вечорів «Афон – Київ: до тисячоліття духовно-культурних зв’язків»

 
Ваші Високопреосвященства, Ваші Преосвященства,
дорогі отці, брати і сестри!
Середа, 14 грудня 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій взяв участь у державній церемонії вшанування героїв Чорнобиля

Урочисті заходи за участю Президента України відбулися у зв’язку з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Вівторок, 13 грудня 2016 01:00

Предстоятель УПЦ очолив архієрейську хіротонію намісника Свято-Покровської Голосіївської пустині

В урочистому богослужінні взяли участь сонм архієреїв і духовенство з різних куточків України та закордону.

Вівторок, 13 грудня 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій: Православ’я зробило наш народ сильним

У своїй проповіді у день пам’яті апостола Андрія Первозванного Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав усіх берегти чистоту православної віри, яку поширили апостоли. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Вівторок, 13 грудня 2016 01:00

Триває прийом заявок на здобуття Патріаршої літературної премії

 

Триває прийом документів на здобуття звання лауреата сьомого преміального сезону Патріаршої літературної премії імені святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

Понеділок, 12 грудня 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій: Диявол отримує владу над людиною, якщо вона робить те, що він їй пропонує

 
У свої недільній проповіді, виголошеній 11 грудня в Херсоні, Блаженніший Митрополит Онуфрій нагадав, що головна мета християнина — досягнути Царства Небесного, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Неділя, 11 грудня 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Херсона

За богослужінням молилося духовенство з різних єпархій Української Православної Церкви та численна херсонська паства.

Субота, 10 грудня 2016 01:00

У Софії відбулася презентація книги Святішого Патріарха Кирила «Таїнство покаяння» болгарською мовою

6 грудня 2016 року в столиці Болгарії, у храмі святої Софії відбулася презентація книги Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила «Таїнство покаяння» болгарською мовою. Книга випущена подвір’ям  Руської Православної Церкви в Софії до 70-річного ювілею Предстоятеля Руської Православної Церкви.

П'ятниця, 09 грудня 2016 01:00

Українська Православна Церква вітає свого Предстоятеля з днем архієрейської хіротонії

9 грудня 2016 року виповнюється 26 років з дня архієрейської хіротонії Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

П'ятниця, 09 грудня 2016 01:00

У Києво-Печерській Лаврі відбулося урочисте богослужіння з нагоди річниці архієрейської хіротонії Блаженнішого Митрополита Онуфрія

9 грудня 2016 року, у день 26-річчя архієрейської хіротонії Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася Божественна літургія. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

П'ятниця, 09 грудня 2016 01:00

Предстоятель УПЦ очолив архієрейську хіротонію новообраного вікарія Київської Митрополії

9 грудня 2016 року під час Божественної літургії в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив архієрейську хіротонію вікарія Київської Митрополії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Четвер, 08 грудня 2016 01:00

Завершився пастирський візит Святішого Патріарха Кирила до Корсунської єпархії

3-7 грудня 2016 року відбувся пастирський візит Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила до Франції і Швейцарії.
Середа, 07 грудня 2016 01:00

Конференція, присвячена діяльності Святішого Патріарха Кирила в Ленінграді, пройшла в Санкт-Петербурзькій духовній академії

5 грудня 2016 року в Книжковій вітальні історичної будівлі Санкт-Петербурзької духовної академії пройшла наукова конференція, присвячена діяльності Святішого Патріарха Кирила в бутність Його Святості ректором Ленінградської духовної академії і семінарії і головою Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату. Ведучим конференції виступив в. о. проректора з наукової роботи протоієрей Костянтин Костромін.
Вівторок, 06 грудня 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Божественну літургію у Введенському монастирі столиці

 
Цього дня обитель святкує 20-ліття відродження монастирського життя.
Вівторок, 06 грудня 2016 01:00

Предстоятель Руської Церкви відвідав Духовно-освітній центр імені преподобної Женев'єви Паризької

 

5 грудня 2016 року в ході перебування у Франції Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Духовно-освітній центр імені преподобної Женев'єви Паризької при Корсунській єпархії.

Понеділок, 05 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил відвідав Руський будинок в Сен-Женев'єв-де-Буа

5 грудня 2016 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Руський будинок в Сен-Женев'єв-де-Буа біля Парижа. Притулок для престарілих співвітчизників заснувала тут у 1927 році руська емігрантка княгиня В. К. Мещерська. Нині у ньому проживають близько 80 пансіонерів, у тому числі близько п'ятнадцяти руських емігрантів.
Понеділок, 05 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил зустрівся з католицьким архієпископом Парижа кардиналом Андре Вен-Труа

5 грудня 2016 року у французькій столиці відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з католицьким архієпископом Парижа кардиналом Андре Вен-Труа.

Понеділок, 05 грудня 2016 01:00

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з Президентом Франції Ф. Олландом

5 грудня 2016 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, який здійснює візит до Корсунської єпархії, зустрівся з Президентом Французької Республіки Франсуа Олландом.
Неділя, 04 грудня 2016 01:00

Предстоятель звершив Літургію у день престольного свята Введенського монастиря в Чернівцях

Після відпусту Блаженніший владика очолив святковий молебень і хресний хід.
Неділя, 04 грудня 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав християн якомога частіше відвідувати храм

Саме в храмі Пресвята Діва Марія готувала свою душу для того, щоб стати вмістилищем Невмістимого Бога.

Неділя, 04 грудня 2016 01:00

Відбулася зустріч Предстоятеля Руської Православної Церкви з мером Парижа Анн Ідальго

 

4 грудня 2016 року по завершенні Божественної літургії в новоосвяченому Свято-Троїцькому соборі Парижа Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил зустрівся з мером французької столиці пані Анн Ідальго.

Субота, 03 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил здійснить пастирський візит до Корсунської єпархії

З 3 по 7 грудня 2016 року відбудеться пастирський візит Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила до Франції і Швейцарії.

Субота, 03 грудня 2016 01:00

Триває архіпастирський візит Предстоятеля на Буковину

Завтра Його Блаженство звершить Божественну Літургію у Введенському жіночому монастирі Чернівців.

Субота, 03 грудня 2016 01:00

Предстоятель Руської Церкви відвідав Православний духовно-культурний центр у французькій столиці

3 грудня 2016 року, в перший день візиту до Корсунської єпархії, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Православний духовно-культурний центр у Парижі.
Субота, 03 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил прибув до Франції

3 грудня 2016 року розпочався пастирський візит Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила до Корсунської єпархії.

П'ятниця, 02 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил відвідав Фестиваль національних видів спорту

2 грудня 2016 року в спортивному комплексі «Крилатське» в Москві під патронажем Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, голови Всесвітнього руського народного собору, відбувся Фестиваль національних видів спорту. Предстоятель Руської Православної Церкви відвідав захід.

П'ятниця, 02 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил вручив нагороди клірикам Московської міської єпархії, що відзначає цього року пам'ятні дати

2 грудня 2016 року, в день пам'яті святителя Філарета, митрополита Московського, в Червоному залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, який є правлячим єпископом міста Москви, вручив церковні нагороди клірикам Московської міської єпархії, що відзначає цього року пам'ятні дати.
Четвер, 01 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил був присутній на виступі Президента Росії В. В. Путіна, який звернувся з Посланням до Федеральних Зборів

1 грудня 2016 року в Георгіївському залі Великого Кремлівського палацу Президент Російської Федерації В. В. Путін виступив зі щорічним Посланням Федеральним Зборам.

Четвер, 01 грудня 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил зустрівся з учасниками I Міжнародного з'їзду регентів і співочих Російської Православної Церкви

1 грудня 2016 року в Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з учасниками I Міжнародного з'їзду регентів і співочих Російської Православної Церкви.

Понеділок, 28 листопада 2016 01:00

В Україні і Греції молитовно вшанували пам'ять жертв масового голоду 1932-1933 років

У четверту суботу листопада в Україні щорічно відзначають день пам'яті жертв масового голоду 1932-1933 років.

Понеділок, 28 листопада 2016 01:00

Завершилася робоча поїздка Святішого Патріарха Кирила у Калінінградську митрополію

Ввечері 28 листопада 2016 року завершилася робоча поїздка Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила до Калінінградської митрополії.

Понеділок, 28 листопада 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил оглянув нові розписи собору Христа Спасителя в Калінінграді

 

28 ноября 2016 года, по завершении собрания духовенства Калининградской митрополии, Святейший Патриарх Московский и всея Руси Кирилл ознакомился с очередным этапом росписи интерьера кафедрального собора Христа Спасителя в Калининграде.

Понеділок, 28 листопада 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил очолив збори духовенства Калінінградської митрополії

28 листопада 2016 року під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила в конференц-залі собору Христа Спасителя в Калінінграді відбулися збори духовенства Калінінградської митрополії.

Неділя, 27 листопада 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Літургію у кафедральному соборі Чернівців

27 листопада 2016 року, у Неділю 23-тю після П’ятидесятниці, день пам’яті апостола Филипа, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Духівському кафедральному соборі Чернівців. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Неділя, 27 листопада 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил відвідав Єкатерининську чернечу громаду в селищі Родники Калінінградській області

27 листопада 2016 року, в ході візиту до Калінінградської митрополії, по дорозі з міста Гусєва в Калінінград, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав храм святої великомучениці Катерини у селі Родники Гур’ївського району. Храмова будівля (колишня кірха Арнау, заснована в XIV столітті) була передана Руській Православній Церкві в 2010 році.
Неділя, 27 листопада 2016 01:00

Біля пам'ятника героям Першої світової війни в м. Гусєві Предстоятель Руської Церкви вшанував пам'ять загиблих воїнів

27 листопада 2016 року, по завершенні богослужіння у храмі Всіх святих міста Гусєва, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, Повноважний представник Президента Російської Федерації у Північно-Західному федеральному окрузі М.Н. Цуканов і тимчасово виконуючий обов'язки губернатора Калінінградської області А. А. Аліханов відвідали цокольний поверх храму-пам'ятника, де представлений проект експозиції, присвяченої пам'яті воїнів, загиблих у Першій світовій війні 1914-1918 років.
Субота, 26 листопада 2016 01:00

В усіх храмах і монастирях УПЦ відбудуться панахиди за жертв голодоморів

26 листопада 2016 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів в Україні в усіх храмах і монастирях УПЦ відбудуться панахиди за спочилими в роки лихоліття. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Субота, 26 листопада 2016 01:00

Завершився візит до Москви Предстоятеля Грузинської Православної Церкви

З 18 по 25 листопада 2016 року Святіший і Блаженніший Католикос-Патріарх всієї Грузії Ілля II відвідав Руську Православну Церкву. Він взяв участь в урочистостях, присвячених 70-річчю Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

Субота, 26 листопада 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил прибув в Калінінградську митрополію

Увечері 26 листопада 2016 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил прибув до Калінінграда.
П'ятниця, 25 листопада 2016 01:00

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з губернатором Ватикану

25 листопада 2016 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил зустрівся з губернатором Держави-града Ватикан кардиналом Джузеппе Бертелло. У зустрічі, яка пройшла в Патріаршій резиденції в Чистому провулку, також взяв участь Апостольський нунцій в Російській Федерації архієпископ Челестіно Мільйоре.

П'ятниця, 25 листопада 2016 01:00

У столиці Німеччини відбулася презентація німецького перекладу книги Святішого Патріарха Кирила «Свобода і відповідальність: у пошуках гармонії»

24 листопада 2016 року в Руському центрі науки і культури в Берліні відбулася презентація книги Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила «Свобода та відповідальність: у пошуках гармонії. Права людини і гідність особистості» німецькою мовою. Захід, приурочений до 70-річчя від дня народження Предстоятеля Руської Православної Церкви, очолив керівник Управління Московської Патріархії із закордонних установ єпископ Богородський Антоній.
 
П'ятниця, 25 листопада 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил здійснить робочу поїздку в Калінінградську митрополію

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил здійснить робочу поїздку в Калінінградську митрополію.

П'ятниця, 25 листопада 2016 01:00

В єпархіях Руської Православної Церкви відбулися заходи, присвячені 70-річчю Святішого Патріарха Кирила

20 листопада 2016 року, в день 70-річчя з дня народження Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, в єпархіях Руської Православної Церкви були здійснені подячні молебні. У ряді єпархій відбулися тематичні заходи, присвячені ювілею Предстоятеля.

П'ятниця, 25 листопада 2016 01:00

Нове медобладнання закупили на кошти, пожертвувані московськими храмами замість квітів для Патріарха

Напередодні свого 70-річчя Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил попросив настоятелів московських парафій не дарувати йому квіти, а спрямувати кошти, зекономлені на купівлю квітів, Центральній клінічній лікарні святителя Алексія, митрополита Московського, для придбання медичного обладнання для тяжкохворих людей.

Четвер, 24 листопада 2016 01:00

У видавництві Руської семінарії у Франції вийшла у світ збірка виступів і проповідей Святішого Патріарха Кирила «Наука, культура і віра» французькою мовою

У видавництві Руської духовної семінарії у Франції Éditions Sainte-Geneviève вийшла в світ нова книга Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила «Наука, культура і віра».

Четвер, 24 листопада 2016 01:00

Під патронажем Святішого Патріарха Кирила в Москві пройде Фестиваль національних видів спорту

2 грудня 2016 року в СК «Крилатське» в Москві під патронажем Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, голови Всесвітнього руського народного собору пройде Фестиваль національних видів спорту. Очікується, що Святіший Владика відвідає захід.
Четвер, 24 листопада 2016 01:00

Шейх-уль-іслам Аллахшукюр Паша-заде взяв участь у святкуванні 70-річчя Святішого Патріарха Кирила

 

21-23 листопада 2016 року Москву відвідав голова Управління мусульман Кавказу шейх-уль-іслам Аллахшукюр Паша-заде.

Середа, 23 листопада 2016 03:00

Завершився візит Предстоятеля Албанської Православної Церкви в Москву

19-23 листопада 2016 Блаженніший Архієпископ Тиранський і всієї Албанії Анастасій відвідав Руську Православну Церкву для участі в урочистостях з нагоди 70-річчя Святішого Патріарха Московського і Всієї Русі Кирила.

Середа, 23 листопада 2016 01:00

Завершилося перебування Предстоятеля Православної Церкви Чеських земель і Словаччини в Москві

19-23 листопада 2016 року відбувся візит Блаженнішого Митрополита Чеських земель і Словаччини Ростислава в Руську Православну Церкву.

Середа, 23 листопада 2016 01:00

Завершився візит Святішого Патріарха Сербського Іринея в Руську Православну Церкву

23 листопада 2016 року завершився візит Предстоятеля Сербської Православної Церкви, який відвідав Москву для участі в урочистостях з нагоди 70-річчя Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

Середа, 23 листопада 2016 01:00

Завершилося перебування в Москві Предстоятеля Кіпрської Православної Церкви

Блаженніший Архієпископ Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостом завершив свій візит до меж Руської Православної Церкви, що відбувся 19-23 листопада 2016 року в зв'язку з урочистостями з нагоди 70-річчя Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.
Середа, 23 листопада 2016 01:00

Презентація книги Святішого Патріарха Кирила «Свобода і відповідальність: у пошуках гармонії» німецькою мовою пройде в Берліні

 

Презентація книги Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила «Свобода та відповідальність: у пошуках гармонії. Права людини і гідність особистості» німецькою мовою відбудеться 24 листопада 2016 року в Руському будинку науки і культури в Берліні. Захід приурочено до 70-річчя Предстоятеля Руської Православної Церкви.

Середа, 23 листопада 2016 01:00

Завершився візит Блаженнішого Патріарха Олександрійського Феодора

19-23 листопада 2016 року Руську Православну Церкву відвідав Блаженніший Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор ΙΙ.
Середа, 23 листопада 2016 01:00

Завершився візит Предстоятеля Американської Православної Церкви в Москву

23 листопада 2016 року завершився візит Блаженнішого Митрополита всієї Америки і Канади Тихона, який відвідав Руську Православну Церкву для участі в урочистостях з нагоди 70-річчя Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.
Середа, 23 листопада 2016 01:00

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з головою Управління мусульман Кавказу шейх-уль-ісламом Аллахшукюром Паша-заде

22 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції в Даниловому монастирі відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з головою Управління мусульман Кавказу шейх-уль-ісламом Аллахшукюром Паша-заде, який прибув до Москви для участі в урочистостях з нагоди 70-річчя Предстоятеля Руської Православної Церкви.

Середа, 23 листопада 2016 01:00

У Києво-Печерській Лаврі моляться за упокій душі Блаженнішого Митрополита Володимира

Сьогодні на могилі спочилого Предстоятеля УПЦ постійно звершуються панахиди.

Вівторок, 22 листопада 2016 13:00

Президент Росії В. В. Путін привітав Святішого Патріарха Кирила З 70-річчям з дня народження

22 листопада 2016 року в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві, перед початком святкового концерту, присвяченого 70-річчю з дня народження Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, відбулася зустріч Його Святості з Президентом Російської Федерації В. В. Путіним.

Вівторок, 22 листопада 2016 07:00

Голова Уряду Російської Федерації Д. А. Медведєв привітав Святішого Патріарха Кирила з 70-річчям з дня народження

22 листопада 2016 року перед початком святкового концерту в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з головою Уряду Російської Федерації Д. А. Медведєвим і його дружиною С. В. Медведєвою.
Вівторок, 22 листопада 2016 01:00

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з делегацією Болгарської Православної Церкви

22 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції Данилового ставропігійного монастиря пройшла зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з членами делегації Болгарської Православної Церкви, що брали участь в урочистостях з нагоди 70-річчя Предстоятеля Руської Православної Церкви.

Вівторок, 22 листопада 2016 01:00

Завершилося перебування Предстоятеля Польської Православної Церкви у Москві

22 листопада 2016 року завершився візит Блаженнішого Митрополита Варшавського і всієї Польщі Сави, який відвідав Руську Православну Церкву для участі в урочистостях з нагоди 70-річчя Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

Вівторок, 22 листопада 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил зустрівся з ігуменом Руського Пантелеімонового монастиря на Афоні

21 листопада 2016 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил прийняв у Патріаршій резиденції в Даниловому монастирі новообраного ігумена Руського на Афоні Пантелеімонового монастиря архімандрита Євлогія (Іванова).

Вівторок, 22 листопада 2016 01:00

Предстоятель Руської Православної Церкви зустрівся з кардиналом Куртом Кохом

22 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції в Даниловому монастирі відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з головою Папської ради зі сприяння християнській єдності кардиналом Куртом Кохом.
Вівторок, 22 листопада 2016 01:00

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з Верховним Патріархом і Католикосом усіх вірмен Гарегіном ІІ

22 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції в Даниловому монастирі відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Верховним Патріархом і Католикосом усіх вірмен Гарегіном ІІ.

Вівторок, 22 листопада 2016 01:00

У Храмі Христа Спасителя відбувся концерт на честь 70-річчя Святішого Патріарха Кирила

22 листопада 2016 року в Залі церковних соборів кафедрального соборного Храму Христа Спасителя відбувся урочистий концерт на честь 70-річчя Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

Вівторок, 22 листопада 2016 01:00

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил зустрівся з делегацією Елладської Православної Церкви

21 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції в Даниловому монастирі пройшла зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з делегацією Елладської Православної Церкви.

Вівторок, 22 листопада 2016 01:00

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з Блаженнішим Митрополитом Чеських земель і Словаччини Ростиславом

21 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції в московському Даниловому ставропігійному монастирі Предстоятель Руської Православної Церкви зустрівся з Блаженнішим Митрополитом Чеських земель і Словаччини Ростиславом.

Вівторок, 22 листопада 2016 01:00

Вийшов у світ спеціальний випуск журналу «Фома», присвячений 70-річчю Святішого Патріарха Кирила

До 70-річчя Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила журнал «Фома» спільно з телеканалом «Царьград» підготував спеціальний випуск про служіння Його Святості.
Вівторок, 22 листопада 2016 01:00

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з Президентом Республіки Білорусь А. Г. Лукашенко

22 листопада 2016 року в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві, перед початком святкового концерту, присвяченого 70-річчю з дня народження Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, відбулася зустріч Його Святості з Президентом Республіки Білорусь А. Г. Лукашенко.
Вівторок, 22 листопада 2016 01:00

На завершення урочистостей з нагоди 70-річчя Святішого Патріарха Кирила в Храмі Христа Спасителя відбувся прийом

 

22 листопада 2016 року в Залі церковних соборів кафедрального соборного Храму Христа Спасителя відбувся концерт на честь 70-річчя Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

Вівторок, 22 листопада 2016 01:00

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з делегацією Антіохійського Патріархату

21 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції в Даниловому ставропігійному монастирі в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з делегацією, що представляє Антіохійський Патріархат на урочистостях з нагоди 70-річчя Предстоятеля Руської Православної Церкви.

Вівторок, 22 листопада 2016 01:00

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з Блаженнішим Архієпископом Кіпрським Хризостомом

21 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції в Даниловому ставропігійному монастирі пройшла зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Блаженнішим Архієпископом Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостомом.
Вівторок, 22 листопада 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Володимир про духовне життя, завдання, місію та статус Церкви

23 листопада виповнюється 81 рік від дня народження спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Володимира (+2014, Сабодана).

Вівторок, 22 листопада 2016 01:00

Предстоятель Руської Православної Церкви зустрівся з Блаженнішим Архієпископом Тиранським і всієї Албанії Анастасієм

21 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції в Даниловому ставропігійному монастирі пройшла зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Блаженнішим Архієпископом Тиранським і всієї Албанії Анастасієм, що перебуває у Москві в зв'язку з урочистостями з нагоди 70-річчя Предстоятеля Руської Православної Церкви.

Понеділок, 21 листопада 2016 03:00

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з делегацією Румунської Православної Церкви

22 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції Данилового ставропігійного монастиря пройшла зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з делегацією Румунської Православної Церкви.

Понеділок, 21 листопада 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил: Українська Православна Церква зберігає і найпотужніший миротворчий потенціал, який не спирається на популістські гасла

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, у своєму зверненні до учасників урочистого зібрання, яке відбулося в понеділок в Храмі Христа Спасителя з нагоди 70-річчя Предстоятеля Руської Православної Церкви, заявив про те, що Церква ніколи не залишить у біді своїх побратимів на Україні і не відмовиться від них.

Понеділок, 21 листопада 2016 01:00

До акаунта Святішого Патріарха Кирила в соцмережі «ВКонтакті» надійшло понад 5 тисяч вітальних повідомлень

Понад 5 тисяч вітальних повідомлень від користувачів соціальної мережі «ВКонтакті» отримав Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил з нагоди свого 70-річного ювілею.
Понеділок, 21 листопада 2016 01:00

На урочистості з нагоди 70-річчя Святішого Патріарха Кирила прибув голова Управління мусульман Кавказу

21 листопада 2016 року в Москву на запрошення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила прибув голова Управління мусульман Кавказу шейх-уль-іслам Аллахшукюр Паша-заде.
Понеділок, 21 листопада 2016 01:00

Завершилося перебування Блаженнішого Патріарха Єрусалимського Феофіла Руської Православної Церкви

20 листопада 2016 року завершилося перебування в Москві Блаженнішого Патріарха Єрусалимського Феофіла III, відвідував межі Руської Православної Церкви для участі у святкуванні 70-річчя Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

Понеділок, 21 листопада 2016 01:00

Предстоятелі та представники Помісних Православних Церков взяли участь в урочистому акті, присвяченому 70-річчю Святішого Патріарха Кирила

21 листопада 2016 року в Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя відбувся урочистий акт, присвячений 70-річчю Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

Неділя, 20 листопада 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав Предстоятеля Руської Православної Церкви з 70-річним ювілеєм

 

Його Блаженство співслужив Патріархам і представникам всіх Помісних Православних Церков за Божественною літургією.

Неділя, 20 листопада 2016 01:00

У Храмі Христа Спасителя відбувся прийом з нагоди 70-річчя Святішого Патріарха Кирила

20 листопада 2016 року, по завершенні Божественної літургії в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві, звершеної Святішим Патріархом Московським і всієї Русі Кирилом разом з Предстоятелями і представниками Помісних Православних Церков, сонмом архієреїв і духовенства Руської Православної Церкви, відбувся урочистий обід на честь 70-річчя Його Святості.

Субота, 19 листопада 2016 01:00

На російських телеканалах та порталі Патріархія.ru відбудеться пряма трансляція урочистого богослужіння в Храмі Христа Спасителя в день 70-річчя Святішого Патріарха Кирила

 

20 листопада 2016 року, у Неділю 22-гу після П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершить Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві. В цей день Його Святості виповнюється 70 років.

Субота, 19 листопада 2016 01:00

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила зі Святішим і Блаженнішим Католикосом-Патріархом всієї Грузії Ілією II

19 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції Данилового монастиря пройшла зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила зі Святішим і Блаженнішим Католикосом-Патріархом всієї Грузії Ілією II.

Субота, 19 листопада 2016 01:00

Відбулася зустріч Предстоятелів Руської та Польської Православних Церков

19 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції Данилового ставропігійного монастиря Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил зустрівся з Блаженнішим Митрополитом Варшавським і всієї Польщі Савою.

Субота, 19 листопада 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил нагороджений орденом «За заслуги перед Вітчизною» I ступеня

Президент Російської Федерації В. В. Путін підписав указ про нагородження Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила орденом «За заслуги перед Вітчизною» I ступеня.
Субота, 19 листопада 2016 01:00

Предстоятель Руської Православної Церкви зустрівся зі Святішим Патріархом Сербським Іринеєм

19 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції Данилового ставропігійного монастиря пройшла зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Предстоятелем Сербської Православної Церкви.

Субота, 19 листопада 2016 01:00

Предстоятель Олександрійської Православної Церкви візьме участь в урочистостях з нагоди 70-річчя Святішого Патріарха Кирила

19 листопада 2016 року Патріарх Олександрійський і всієї Африки Блаженнійший Феодор II прибув до Москви.
Субота, 19 листопада 2016 01:00

На урочистості з нагоди 70-річчя Святішого Патріарха Кирила прибув Предстоятель Албанської Православної Церкви

19 листопада 2016 року Блаженніший Архієпископ Тиранський і всієї Албанії Анастасій прибув до Москви.
Субота, 19 листопада 2016 01:00

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з Блаженнішим Патріархом Єрусалимським Феофілом

19 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції Данилового ставропігійного монастиря в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Блаженнішим Патріархом Єрусалимським Феофілом.
Субота, 19 листопада 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил зустрівся з представником Константинопольського Патріархату

19 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції Данилового ставропігійного монастиря в Москві відбулася зустріч Предстоятеля Руської Православної Церкви з митрополитом Галльським Еммануїлом, що представляє Константинопольський Патріархат на урочистостях з нагоди 70-річчя з дня народження Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

Субота, 19 листопада 2016 01:00

Предстоятель Православної Церкви Чеських земель і Словаччини прибув до Москви

Для участі в урочистостях з нагоди 70-річчя Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила вранці 19 листопада 2016 року в російську столицю прибув Блаженніший Митрополит Чеських земель і Словаччини Ростислав.
Субота, 19 листопада 2016 01:00

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з Блаженнішим Патріархом Олександрійським Феодором

19 листопада 2016 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил зустрівся з Блаженнішим Патріархом Олександрійським Феодором, прибулим в межі Руської Церкви для участі в урочистостях з нагоди 70-річчя Предстоятеля Руської Православної Церкви.
П'ятниця, 18 листопада 2016 01:00

Предстоятель УПЦ взяв участь у зустрічі ВРЦіРО з Президентом України

18 листопада 2016 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь у зустрічі Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій з Президентом України Петром Порошенко. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

П'ятниця, 18 листопада 2016 01:00

У Храмі Христа Спасителя відкривається фотовиставка «Син Церкви. До 70-річчя Патріарха Кирила»

18 листопада 2016 року о 14.00 в Патріаршому музеї церковного мистецтва в Храмі Христа Спасителя в Москві відбудеться відкриття фотовиставки «Син Церкви».

П'ятниця, 18 листопада 2016 01:00

Відбулася зустріч Предстоятеля Руської Православної Церкви з Блаженнішим Митрополитом всієї Америки і Канади Тихоном

 

18 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції Данилового ставропігійного монастиря в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Блаженнішим Митрополитом всієї Америки і Канади Тихоном, прибулим в межі Руської Церкви для участі в урочистостях з нагоди 70-річчя Предстоятеля Руської Православної Церкви.

П'ятниця, 18 листопада 2016 01:00

Вийшов у світ альбом «Місія Руської Православної Церкви у сучасному світі»

У Видавництві Московської Патріархії вийшов альбом «Місія Руської Православної Церкви у сучасному світі». До нього увійшли виступи і промови Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, присвячені основним темам Основ соціальної концепції Руської Православної Церкви.

П'ятниця, 18 листопада 2016 01:00

У Москві пройде виставка «Полярна місія», присвячена 70-річчю Святішого Патріарха Кирила

З 21 листопада по 2 грудня 2016 року в Московській державній бібліотеці мистецтв ім. А. П. Боголюбова пройде виставка «Полярна місія». До експозиції увійшли фотографії поїздки Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила в Антарктиду.

П'ятниця, 18 листопада 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил зустрівся з журналістами, що висвітлюють діяльність Його Святості

18 листопада 2016 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил зустрівся з журналістами, що регулярно висвітлюють діяльність Його Святості. Зустріч була присвячена майбутньому 70-річчю Предстоятеля Руської Православної Церкви.
П'ятниця, 18 листопада 2016 01:00

Новий номер «Журналу Московської Патріархії» присвячений 70-річчю Святішого Патріарха Кирила

Вийшов у світ одинадцятий номер «Журналу Московської Патріархії» за 2016 рік.

До читачів звернувся голова редакційної ради ЖМП митрополит Волоколамський Іларіон:

П'ятниця, 18 листопада 2016 01:00

Святіший Патріарх Кирил зустрівся з новим Апостольським нунцієм в Росії

18 листопада 2016 року в Данилевській резиденції в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з новим Апостольським нунцієм в Російській Федерації архієпископом Челестіно Мильоре.
П'ятниця, 18 листопада 2016 01:00

Виставка «Син Церкви», присвячена 70-річчю Святішого Патріарха Кирила, відкрилася в Храмі Христа Спасителя в Москві

18 листопада 2016 року в Патріаршому музеї церковного мистецтва в Храмі Христа Спасителя в Москві відбулося відкриття фотовиставки «Син Церкви», присвяченій 70-річчю Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

П'ятниця, 18 листопада 2016 01:00

Загальноцерковна аспірантура та Свято-Володимирська семінарія в Нью-Йорку опублікували книгу «Патріарх Кирило. Думки на кожен день року»

18 листопада 2016 року, по завершенні зустрічі Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Блаженнішим Митрополитом всієї Америки і Канади Тихоном, голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату, ректор Загальноцерковної аспірантури та докторантури імені святих Кирила і Мефодія митрополит Волоколамський Іларіон і президент Свято-Володимирській семінарії (Нью-Йорк, США) протоієрей Чад Хатфілд подарували Предстоятелю Руської Православної Церкви книгу «Патріарх Кирило. Думки на кожен день року.

П'ятниця, 18 листопада 2016 01:00

На урочистості з нагоди 70-річчя Святішого Патріарха Кирила в Москву прибув Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви

18 листопада 2016 року Блаженніший Патріарх Святого града Єрусалима і всієї Палестини Феофіл ΙΙΙ прибув до Москви. У складі делегації, що супроводжує Предстоятеля Єрусалимської Православної Церкви — митрополит Вострський Тимофій, архієпископ Константинський Аристарх, ієродиякон Марк.
Четвер, 17 листопада 2016 03:00

Предстоятель освятив оновлений іконостас храму Києво-Печерської Лаври

 

17 листопада 2016 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій освятив оновлений іконостас храму на честь ікони Божої Матері «Живоносне джерело» Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Четвер, 17 листопада 2016 01:00

Центральні телеканали покажуть документальні фільми, присвячені 70-річчю Святішого Патріарха Кирила

 

20 листопада 2016 року Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу виповнюється 70 років. До ювілею центральні телеканали підготували низку фільмів і програм.

Четвер, 17 листопада 2016 01:00

У Смоленську пройде фотовиставка «Святіший Патріарх Кирил: служіння на Смоленській землі»

18 листопада 2016 року в Культурно-виставковому центрі імені Тенішевих в Смоленську відкривається фотовиставка «Святіший Патріарх Кирил: служіння на Смоленській землі».

Середа, 16 листопада 2016 01:00

В. Р. Легойда: Увага ЗМІ до служіння Святішого Патріарха Кирила та діяльності Руської Православної Церкви за останні роки зросла багаторазово

В ході, що відбулася 16 листопада 2016 року в прес-центрі МІА «Росія сьогодні» прес-конференції «Руська Православна Церква: служіння в стрімко мінливому світі» голова Синодального відділу із взаємин Церкви з суспільством та ЗМІ В. Н. Легойда повідомив про багаторазове зростання уваги ЗМІ до діяльності Руської Православної Церкви і служіння Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з 2010 року.

Середа, 16 листопада 2016 01:00

У Видавництві Московської Патріархії вийшли в світ три книги Святішого Патріарха Кирила

У Видавництві Московської Патріархії вийшли в світ три книги Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

Понеділок, 14 листопада 2016 09:00

Слово на вручення жезла Преосвященному Веніаміну, єпископу Хотинському, вікарію Чернівецько-Буковинської єпархії

Преосвященний єпископ Веніамін!

Вітаємо тебе зі сприйняттям благодаті архієрейства. Покладанням рук ієрархів Української Православної Церкви і благословенням Пастиреначальника Господа нашого Іісуса Христа, ти вступив сьогодні в сонм архієреїв заснованої Ним Святої Церкви для спасіння людей, викуплених Його Божественною Кров'ю.

Понеділок, 14 листопада 2016 01:00

Священнослужитель зобов’язаний бути чистим провідником Божої благодаті — Предстоятель

Під час своєї недільної проповіді 13 листопада Блаженніший Митрополит Онуфрій особливу увагу приділив гріху гордині та протилежній їй чесноті смирення.

Понеділок, 14 листопада 2016 01:00

Відкрите звернення Священного Синоду Української Православної Церкви до Президента України Петра Порошенка

Шановний Петре Олексійовичу!

Звертаючись до Вас від імені Української Православної Церкви, засвідчуємо свою повагу та щиру молитву про те, щоб Господь благословив Ваше служіння українському народу миром, злагодою і добробутом.

Неділя, 13 листопада 2016 01:00

Предстоятель УПЦ очолив архієрейську хіротонію новообраного вікарія Чернівецько-Буковинської єпархії

13 листопада 2016 року, у Неділю 21-у після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Субота, 12 листопада 2016 01:00

Предстоятель УПЦ очолив чин наречення вікарних архієреїв

12 листопада 2016 року у Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі Феофанії Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив чин наречення архімандритів:

Субота, 12 листопада 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив всенічне бдіння у трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

Завтра Предстоятель УПЦ очолить Літургію з архієрейською хіротонією у цьому ж храмі.
П'ятниця, 11 листопада 2016 01:00

В єпархіях Руської Православної Церкви відбулися заходи, присвячені 70-річчю Святішого Патріарха Кирила

20 листопада 2016 року, в день 70-річчя з дня народження Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, в єпархіях Руської Православної Церкви були здійснені подячні молебні. У ряді єпархій відбулися тематичні заходи, присвячені ювілею Предстоятеля.
Середа, 09 листопада 2016 03:00

Святіший Патріарх Кирил привітав Дональда Трампа з обранням на посаду Президента Сполучених Штатів Америки

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав Дональда Трампа з обранням на посаду Президента Сполучених Штатів Америки.

Середа, 09 листопада 2016 01:00

Предстоятель УПЦ очолив Літургію у день пам’яті преподобного Нестора Літописця — небесного покровителя Київських духовних шкіл

9 листопада 2016 року, в день святкування пам’яті преподобного Нестора Літописця, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Середа, 09 листопада 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив річний акт Київської духовної академії

Святковий захід відвідали архієреї УПЦ, почесні гості з інших духовних шкіл України та закордону, Міністерства освіти і науки, а також благодійники.

Вівторок, 08 листопада 2016 01:00

Предстоятель УПЦ звершив Літургію у Києво-Печерській Лаврі

8 листопада 2016 року, у день пам’яті вмч. Димитрія Солунського, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Вівторок, 08 листопада 2016 01:00

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив всенічне бдіння напередодні дня пам’яті преподобного Нестора Літописця

Разом з Предстоятелем молилися ректор, викладачі та вихованці Київських духовних шкіл, які шанують преподобного Нестора як Небесного покровителя академії.
Вівторок, 08 листопада 2016 01:00

Представився до Господа архієпископ Амвросій (Щуров)

8 листопада 2016 року в п'ятій годині ранку на 87-му році життя після важкої тривалої хвороби помер архієпископ Амвросій (Щуров).

Понеділок, 07 листопада 2016 01:00

Відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з Президентом Придністровської Молдавської Республіки Є. В. Шевчуком та архієпископом Тираспольським і Дубосарським Савою

 

7 листопада 2016 року в Патріаршій резиденції в Чистому провулку відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Президентом Придністровської Молдавської Республіки Євгеном Васильовичем Шевчуком та архієпископом Тираспольським і Дубосарським Савою.

Субота, 05 листопада 2016 01:00

Виповнюється 72 роки з дня народження Блаженнішого Митрополита Онуфрія

 

Предстоятель Української Православної Церкви зустрічає свій День народження в молитві на Афоні.

Субота, 05 листопада 2016 01:00

Триває паломницький візит Предстоятеля на Святу Гору Афон