Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Фотогалерея Святішого Патріарха Кирила

3 травня 2018 року, на 40-й день після трагедії в торговому центрі «Зимова вишня», в Знам'янському кафедральному соборі Кемерова Святіший Патріарх Кирил відправив панахиду за жертвами пожежі.

3 травня, на 40-й день після пожежі в торговому центрі «Зимова вишня», Святіший Патріарх Кирил відвідав Кемерово. Предстоятель Руської Православної Церкви поклав квіти до меморіалу на місці трагедії.

30 квітня завершився перший офіційний візит Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила до Албанської Православної Церкви.

30 квітня на завершення візиту Святішого Патріарха Кирила в Албанію Предстоятелі Руської та Албанської Православних Церков відвідали монастир святого Власія і Свято-Воскресенську духовну академію Албанської Православної Церкви.

30 квітня під час візиту Святішого Патріарха Кирила до Албанської Православної Церкви відбулася зустріч Предстоятеля Руської Православної Церкви з Прем'єр-міністром Республіки Албанія Еді Рамою.

30 квітня під час візиту Святішого Патріарха Кирила до Албанської Православної Церкви відбулася зустріч Предстоятеля Руської Православної Церкви з Президентом Республіки Албанія Іліром Метою.

Під час візиту до Албанії Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил дав ексклюзивне інтерв'ю кореспондентові Албанської державної телерадіокомпанії.

29 квітня в концертному залі Архієпископії Албанської Православної Церкви в місті Тирані відбувся урочистий захід з нагоди візиту Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

29 квітня Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил та Блаженніший Архієпископ Тирани і всієї Албанії Анастасій звершили Божественну літургію в кафедральному соборі Воскресіння Христового в Тирані.

28 квітня Святіший Патріарх Кирил, який здійснює візит до Албанської Православної Церкви, відслужив молебень у Воскресенському кафедральному соборі міста Тирани.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 178