Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Фотогалерея Святішого Патріарха Кирила

З 21 травня до 12 липня 2017 року в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві перебуває ковчег з частиною мощів святителя Миколая Чудотворця, який було доставлено в Росію з італійського міста Барі.

13 червня 2017 року залі Вищої Церковної Ради кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила почалося засідання Вищої Церковної Ради Руської Православної Церкви.

11 червня 2017 року, в Неділю 1-у після П'ятидесятниці, Всіх святих, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі м. Реутова Московської області і очолив хіротонію архімандрита Мелетія (Павлюченкова) в єпископа Рославльского і Десногорського ( Смоленська митрополія).

9 червня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив у чоловічому монастирі Ніло-Столобенської пустелі Тверської митрополії урочистості з нагоди 350-річчя обрітення мощей преподобного Ніла Столобенського.

9 червня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав каплицю на початку Волги біля села Волговерховьє  Осташковського району Тверської області і Ольгин жіночий монастир в с. Волговерховьє.

8 червня 2017 року Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з главами дипломатичних місій країн Латинської Америки в Росії.

6 червня 2017 року, під час Першосвятительського візиту в Вятську митрополію, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Успенський Трифонов чоловічий монастир м. Кірова - одну з найдавніших обителей Вятського краю.

Після закінчення Літургії Святіший Патріарх, архієреї, духовенство зі старовинним списком Великорецької ікони пройшли до Микільської каплиці на березі річки Великої, спорудженої на місці явлення чудотворного образу.

5 червня 2017 року, в день Святого Духа, Святіший Патріарх Кирил звершив чин великого освячення відродженого храму Живоначальної Трійці в Троїце-Ликова м. Москви і очолив Божественну літургію в новоосвяченому храмі.

4 червня, в свято Святої Трійці (П'ятидесятниці), Святіший Патріарх Кирил звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Троїцької Сергієвої лаври і очолив хіротонію архімандрита Серафима (Амельченкова) в єпископа Люберецького, вікарія Патріарха Московського і всієї Русі.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 149