Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Фотогалерея Святішого Патріарха Кирила

7 травня 2017 року, після богослужіння в Нікольському Шостьєнськом уставропігійному жіночому монастирі Святіший Патріарх Кирил відвідав Касимовську єпархію Рязанської митрополії.

7 травня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Літургію в Нікольському Шостьєнському ставропігійному монастирі в Рязанській області.

7 травня 2017 року, в Неділю 4-у після Пасхи, про розслабленого, Святіший Патріарх Кирил відвідав Нікольський Шостьєнський ставропігійний жіночий монастир в Рязанській області.

6 травня 2017 року після закінчення Літургії в храмі-пам'ятнику святого великомученика Георгія Побідоносця, Святіший Патріарх Кирил та мер Москви С.С. Собянін відвідали парад столичного кадетського руху, що відбувся на площі Перемоги перед Центральним музеєм Великої Вітчизняної війни на Поклонній горі.

6 травня 2017 року, в день пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця, свято Іверської ікони Божої Матері, напередодні 72-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, Святіший Патріарх Кирил звершив Літургію в Георгіївському храмі на Поклонній горі в Москві.

4 травня 2017 року Президент Російської Федерації Володимир Володимирович Путін і Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил взяли участь у церемонії відкриття пам'ятника, відтвореного на місці вбивства великого князя Сергія Олександровича Романова в Московському Кремлі.

4 травня 2017 року Даниловому ставропігійному монастирі в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив чергове засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

2 травня 2017 року, в день пам'яті блаженної Матрони Московської, 65-ту річницю кончини і 18-ту річницю канонізації блаженної стариці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Покровському ставропігійному жіночому монастирі у Покровської застави  Москви.

30 квітня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив заупокійну літію за загиблими внаслідок терористичного акту в Санкт-Петербурзькому метрополітені.

30 квітня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав виставковий зал Патріотичного об'єднання «Ленрезерв» в Санкт-Петербурзі, де розгорнуто експозицію, присвячену 73-й річниці звільнення Ленінграда від фашистської блокади.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 145