Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Фотогалерея Святішого Патріарха Кирила

22 серпня 2017 року Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Державним секретарем Святого Престолу кардиналом П'єтро Паролін.

21 серпня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Голгофо-Розп'ятський і Троїцький скити Спасо-Преображенського Соловецького ставропігійного монастиря на острові Анзер.

21 серпня 2017 року, в день пам'яті преподобних Зосими, Саватія і Германа Соловецьких, Святіший Патріарх Кирил звершив Літургію в Троїцькому соборі Соловецького монастиря і очолив хіротонію архімандрита Ілії (Казанцева) в єпископа Бірського і Бєлорецького (Башкортостанська митрополія).

20 серпня 2017 року, напередодні дня пам'яті перенесення мощей преподобних Зосими, Саватія і Германа Соловецьких, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив всенічне бдіння у Троїцькому соборі Спасо-Преображенського Соловецького ставропігійного монастиря.

19 серпня 2017 року Святіший Патріарх Кирил відвідав споруджуваний храмовий комплекс на честь Успіння Пресвятої Богородиці в Південному мікрорайоні Виборга.

19 серпня 2017 року, в свято Преображення Господнього, Святіший Патріарх Кирил звершив Літургію на площі перед Спасо-Преображенським собором м. Виборга. У цей день відзначається 125-річчя Виборзької єпархії.

19 серпня 2017 року, після закінчення богослужіння на Соборній площі Виборга, Святіший Патріарх Кирил взяв участь в урочистому заході з нагоди Дня міста Виборга і Виборзького району.

18 серпня 2017 року Святіший Патріарх Кирил очолив чин наречення архімандрита Феодорита (Тихонова) в єпископа Скопінського і Шацького та архімандрита Ілії (Казанцева) в єпископа Бірського і Белорецького.

18 серпня 2017 року, напередодні свята Преображення Господнього, Святіший Патріарх Кирил відвідав Костянтино-Єленінський жіночий монастир у с. Ленінське Ленінградської області.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 154