Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Фотогалерея Святішого Патріарха Кирила

Вранці 6 січня, в навечір'я Різдва Христового (Різдвяний святвечір), Святіший Патріарх Кирил звершив Божественну літургію святителя Василія Великого в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві.

3 січня, в день пам'яті святителя Петра, митрополита Київського, Московського і всієї Русі, чудотворця, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Патріаршому Успенському соборі Московського Кремля.

Увечері 31 грудня, напередодні Нового року, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив молебень на новоліття в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві.

Прес-служба Патріарха Московського і всієї Русі публікує фотографії служіння, зустрічей і поїздок Предстоятеля Руської Православної Церкви Святішого Патріарха Кирила в 2019 році.

28 грудня, в день пам'яті священномученика Іларіона, архієпископа Верейського, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі звершив Літургію в храмі Воскресіння Христового і Новомучеників і сповідників Церкви Руської в Стрітенському ставропігійному монастирі м. Москви.

26 грудня в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві Святіший Патріарх Кирил очолив останнє в 2019 році засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

25 грудня в Червоному залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив роботу спільного засідання Священного Синоду і Вищої Церковної Ради Руської Православної Церкви.

23 листопада в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, який є правлячим єпископом міста Москви, провів ряд зустрічей з настоятелями споруджуваних столичних храмів.

22 грудня, в Неділю 27-у після П'ятидесятниці, в свято ікони Божої Матері «Несподівана Радість», Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив чин великого освячення храму праведного воїна Феодора Ушакова — Патріаршого подвір'я в Південному Бутові м. Москви та Божественну літургію в новоосвяченому храмі.

20 грудня в Залі церковних соборів кафедрального соборного Храму Христа Спасителя під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулися щорічні підсумкові Єпархіальні збори м. Москви.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 228