Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
31.01.2019

Вийшов у світ альбом «Патріарх Кирил». 10 років Першосвятительського служіння»

Вийшов у світ альбом «Патріарх Кирил». 10 років Першосвятительського служіння".

Альбом присвячений 10-річчю Помісного Собору Російської Православної Церкви і Патріаршої інтронізації 2009 року і розповідає про найважливіші віхи шляху Патріаршого служіння рік за роком, від інтронізації до сьогоднішнього дня.

Книга підготовлена видавництвом Московської Патріархії під загальною редакцією головного редактора видавництва єпископа Балашихинського Миколи. Відповідальний за випуск — Ігор Лапшин, редактор — Марія Виноградова.

Альбом містить хроніку основних подій Патріаршого служіння, архів новин та офіційних повідомлень. До альбому також увійшли витяги з проповідей, звернень і доповідей Святішого Патріарха — висловлювання Предстоятеля з найгостріших і актуальних питань життя Церкви і суспільства.

У виданні використано понад 1000 фотографій з архівів Прес-служби Патріарха Московського і всієї Русі, Видавництва Московської Патріархії, «Журналу Московської Патріархії», музеїв Московського Кремля, Російського державного архіву давніх актів, а також роботи фотографів: О. Варова, С. Власова, В. Корнюшин, В. Нестеренко, К. Новотарского, священика Ігоря Палкіна, В. Ходакова. На фотографіях зображені найважливіші й цікаві події Патріаршого служіння: богослужіння, поїздки по монастирях і єпархіях, візити в інші країни, спілкування з паствою, зустрічі, засідання та конференції.

Книга великого формату видана на найвищому поліграфічному рівні. Видання здійснено за підтримки Благодійного фонду імені святителя Григорія Богослова і Видавничо-поліграфічного комплексу «Парето-Принт». Альбом вийшов обмеженим тиражем для подарункового фонду урочистих заходів, присвячених 10-річчю Помісного Собору Російської Православної Церкви і Патріаршої інтронізації.

Видавництво Московської Патріархії/Патріархія.ru

Патріарх.ua