Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
01.02.2019

Відкрився сайт, присвячений біографії та служінню Святішого Патріарха Кирила

До 10-ї річниці інтронізації Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила прес-служба Патріарха створила сайт, присвячений біографії та служінню Його Святості.

В основі всієї різноманітної діяльності Патріарха Кирила лежить принцип, який сам він вважає основоположним: служіння Богу і Церкві в усьому і без залишку. Життя Предстоятеля Руської Православної Церкви багата різними подіями. Це величезний обсяг фактологічного та історичного матеріалу. Значна його частина зібрана на новому сайті. Біографія Святішого Владики до сходження на Патріарший престол викладена на основі архівних матеріалів, а також спогадів Його Святості і ряду інших джерел.

На сайті розкривається різноманітне служіння Святішого Патріарха Кирила на різних етапах його життя. Найбільш детально і всебічно висвітлюється період Патріаршого служіння.

Надалі сайт буде поповнюватися новими матеріалами - архівними і новими документами, спогадами, статтями, фотографіями та ін.

На сайті представлені наступні тематичні розділи:

Дитинство і юність

Зовнішньоцерковна діяльність після закінчення духовної академії

Ректор Ленінградських духовних шкіл (1974-1984 рр.)

Служіння на Смоленській і Калінінградській кафедрі (1985-2009 рр.)

Робота на посаді голови ВЗЦЗ (1989-2009 рр.)

Служіння на Патріаршому Престолі Руської Православної Церкви

Також на сайті є окремі оновлювані розділи фото - і відеоматеріалів.

Сайт розташований за адресою https://patriarch.patriarchia.ru/.

Патріархія.ru

Патріарх.ua