Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
12.02.2019

Братія Почаївської Лаври обговорила з представниками ОБСЄ ситуацію щодо порушення прав віруючих УПЦ

 

11 лютого 2019 року в Свято-Успенській Почаївській Лаврі відбулася зустріч насельників Почаївської Лаври та кліриків Тернопільської єпархії з представниками моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Під час зустрічі були розглянуті та обговорені питання релігійного життя на території Тернопільської єпархії Української Православної Церкви та щодо ситуації, яка склалася навколо Почаївської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посланням на сайт обителі.

Обговорювалися актуальні питання правових відносин між державою та Церквою та про порушення прав віруючих УПЦ: силові захвати храмів УПЦ прихильниками новоутвореної релігійної структури (ПЦУ), бездіяльність державної влади по забезпеченню охорони прав віруючих УПЦ, факти фізичного насилля щодо священників та вірних УПЦ.

Представникам Місії братією Лаври та священниками Тернопільської єпархії було передано інформацію з доказами про порушення прав і свобод вірних УПЦ.

Сторони досягли домовленості про подальшу співпрацю для забезпечення міжконфесійного миру та стабільності в країні.

За матеріалами сайту УПЦ

Патріарх.ua