Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
17.02.2019

У Калінінграді відкрилася виставка, приурочена до 10-річчя Першосвятительского служіння Святішого Патріарха Кирила і 35-річчя Православ'я на Калінінградській землі

 

15 лютого 2019 року в Калінінградському обласному історико-художньому музеї відбулося відкриття виставки «Острів Православ'я на заході Росії».

Експозиція, підготовлена Калінінградським обласним історико-художнім музеєм і Калінінградською єпархією, приурочена до 10-річчя Першосвятительського служіння Святішого Патріарха Кирила та 35-річчя Православ'я на Калінінградській землі.

Відвідувачі виставки ознайомляться з історією Руської Православної Церкви на заході Росії і працями митрополита Смоленського і Калінінградського Кирила, нині Патріарха Московського і всієї Русі, який своїм авторитетом і переконливим словом зумів змінити антирелігійні настрої в Калінінградській області, домогтися початку будівництва православних храмів у регіоні і закласти міцну основу для подальшого розвитку Церкви.

У церемонії відкриття взяли участь архієпископ Калінінградський і Балтійський Серафим, заступник повноважного представника Президента РФ в СЗФО Р. В. Балашов, заступник голови Калінінградської обласної Думи А. С. Богданов, міністр культури та туризму в Калінінградській області А. В. Єрмак, депутат Державної Думи ФС РФ VII скликання А. Г. Ярошук, голова Калінінграда А. Н. Силанов.

Виставка в Калінінградському обласному історико-художньому музеї триватиме до 10 березня ц. р.

Калінінградська єпархія/Патріархія.ru

Патріарх.ua