Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
26.02.2019

Священний Синод прийняв спеціальну заяву про становище Української Православної Церкви

Голова Синодального відділу по взаєминах Церкви з суспільством і ЗМІ В. Р. Легойда повідомив про прийняття Священним Синодом Російської Православної Церкви спеціальної заяви, в якій йдеться про загрозу існування Української Православної Церкви.

«Священний Синод в особливому порядку розглянув ситуацію на Україні, де триває тиск на канонічну Церкву, і заявив, що державна влада цієї країни поставилfсвоєю метою ліквідацію Української Православної Церкви», — повідомив В. Р. Легойда.

За словами В. Р. Легойди, Священний Синод закликав українську владу припинити гоніння "проти власних громадян, які не бажають приєднатися до розколу", а також звернув увагу світової спільноти на кричущі факти порушення прав людини, грубе втручання держави у справи Церкви.

«Синод також закликав Помісні Православні Церкви молитовно підтримати гнану Українську Православну Церкву, очолювану митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм», — уклав В. Р. Легойда.

Синодальний відділ по взаєминах Церкви з суспільством і ЗМІ / Патріархія.ru

Патріарх.ua