Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
27.03.2019

Блаженніший Митрополит Онуфрій прийняв організаторів фестивалю «Божі діти»

26 березня 2019 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв у своїй резиденції на території Києво-Печерської Лаври організаторів традиційного фестивалю «Божі діти», який вчетверте у червні цього року проходитиме під егідою Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Фестиваль покликаний допомогти і підтримати дітей-сиріт з усіх єпархій УПЦ, дітей із обмеженими можливостями та із малозабезпечених сімей, а також залучити до справи благодійності меценатів та небайдужих громадян.

Серед гостей були директор громадської організації «Божі діти» Христина Гуржій, перший заступник цієї організації Катерина Дмитрук, заступник — Євгенія Путята та керівник управління благодійними проектами благодійного фонду святих страстотерпців Бориса і Гліба Самвел Халатян. У зустрічі брав участь архімандрит Гліб (Казьмирук), заступник начальника соціального відділу Києво-Печерської Лаври, відповідальний за організацію фестивалю «Божі діти».

Організатори розповіли Предстоятелю про хід приготування до фестивалю та свої творчі плани. Його Блаженство подякував організаторам за їхні труди і благословив, побажавши їм миру, добра та Божої допомоги в організації цієї традиційної акції, приуроченій до Міжнародного дня захисту дітей.

За матеріалами сайту УПЦ

Патріарх.ua