Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
03.04.2019

Відбулося перше у 2019 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

3 квітня 2019 року в резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося перше у 2019 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Засідання очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; тимчасові члени Синоду: митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій; архієпископ Бердянський і Приморський Єфрем; єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Під час роботи засідання Священного Синоду УПЦ були розглянуті поточні питання з життя Церкви, а також питання, пов'язані з викликами, які постають перед Українською Православною Церквою. Священний Синод ухвалив рішення оприлюднити Заяву щодо ситуації в українському і світовому Православ'ї.

Перед початком засідання архієреї помолилися в храмі на честь святителя Миколая Чудотворця в резиденції Предстоятеля УПЦ на території Києво-Печерської Лаври.

Нагадаємо, попереднє засідання відбулося 17 грудня 2018 року.

За матеріалами сайту УПЦ

Патріарх.ua