Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
09.04.2019

Святіший Патріарх Кирил провів традиційну зустріч зі слухачами Вищих дипломатичних курсів

 

9 квітня 2019 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил виступив перед групою слухачів Вищих дипломатичних курсів Дипломатичної академії Міністерства закордонних справ Росії.

У заході також взяли участь заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату архімандрит Філарет (Булєков), в.о. ректора Дипломатичної академії МЗС Росії М.Г. Троянський, співробітник ВЗЦЗ диякон Андрій Тітушкін.
 
Серед слухачів — ті, хто направляються на служіння за кордон генеральні консули, посланці і секретарі російських дипломатичних місій за кордоном, а також керівники підрозділів і відповідальні співробітники центрального апарату МЗС Росії.
 
У своєму виступі Святіший Патріарх Кирил розповів російським дипломатам про контакти Руської Православної Церкви з Помісними Православними Церквами, з іншими християнськими конфесіями, нехристиянськими релігійними громадами, а також про роботу зі співвітчизниками, які проживають за кордоном.
 
Після закінчення виступу Предстоятель Руської Церкви відповів на запитання присутніх.
 
Від імені слухачів курсів в.о. ректора Дипломатичної академії МЗС Росії М.Г. Троянський подякував Святішому Патріарху за можливість зустрічі і змістовну бесіду.
 
Служба комунікації ВЗЦЗ/Патріархія.ru
 
Патріарх.ua