Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
16.04.2019

Предстоятель звершив панахиду в річницю смерті настоятельки Флорівського монастиря

 

16 квітня 2019 року, у день річниці смерті ігумені Антонії (Фількіної), Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив панахиду на могилі спочилої настоятельки Свято-Вознесенського Флорівського монастиря. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент та духовенство Флорівського монастиря. Про упокій спочилої настоятельки також молилися сестри обителі з ігуменею Євлампією.

Настоятелька Свято-Вознесенського Флорівського монастиря ігуменя Антонія (Фількіна) відійшла до Господа 16 квітня 2018 року після тривалої хвороби.

Ігуменя Антонія народилася 27 вересня 1934 року у селі Бояни Брянської області. У 1952 році вона прийшла на послух до Флорівського монастиря і все своє життя присвятила цій обителі. Особливою турботою матушки Антонії були справи милосердя. З її благословення Флорівський монастир рясно благотворив лікарням, дитячим будинкам, тюрмам і багатьом нужденним. Роки її ігуменства (1985-2018) стали періодом розквіту обителі після десятиліть атеїстичного лихоліття.

Після заупокійного богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій вклонився святиням обителі та оглянув стан ремонтно-реставраційних робіт, які ведуться в монастирі.

За матеріалами сайту УПЦ

Патріарх.ua