Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
26.04.2019

У Велику П’ятницю Предстоятель молився за ранковим богослужінням у Києво-Печерській Лаврі

 

26 квітня 2019 року, у Велику П’ятницю, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій молився за уставним ранковим богослужінням у храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Царські часи звершили архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент та духовенство обителі.

Великі часи, які звершуються у Велику П’ятницю, упорядковані св. Кирилом, архієпископом Олександрійським (V ст.). Згідно з Уставом, вони розпочинаються о восьмій годині ранку. На кожному часі, крім звичайного, вводяться два особливих псалми, що стосуються страждань і смерті Господа. Також на кожному часі є читання зі Старого Завіту, Апостола та вибраних зачал з кожного Євангелія, які описують Хресну смерть Спасителя.

Сьогодні, о 14:00 у храмі преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври буде звершена вечірня з виносом Святої Плащаниці, а о 17:00 відбудеться утреня з чином її Погребіння. Богослужіння очолить Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Нагадаємо, напередодні ввечері Предстоятель звершив утреню з читанням 12-ти Страсних Євангелій у цьому ж храмі.

За матеріалами сайту УПЦ

Патріарх.ua