Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
11.05.2019

«Слово Предстоятеля»: Якщо в житті важко, шукайте вихід із проблеми в подвигу жон-мироносиць

11 травня 2019 року в ефірі телеканалу «Інтер» вийшов тридцятий випуск щотижневої програми «Слово Предстоятеля», в якій Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звертається з духовною настановою до глядачів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на телеканал «Інтер».

Предстоятель розповів про подвиг жон-мироносиць, які «показали неабияку твердість у найважчих випробуваннях життя».

«Святі жони-мироносиці за своєю мужністю, твердістю, сміливістю слідувати за Христом навіть перевершили апостолів, — підкреслив Блаженніший владика. — Коли Спасителя розп’яли на хресті, то апостоли розбіглися, поховалися, боячись, що іудеї їх схоплять і також можуть стратити. Вони поховалися, а святі жони-мироносиці стояли біля хреста, не відходили. І коли Спаситель був похований у Гробі, то вони перші прийшли на Гріб рано-вранці, принесли миро, щоб помазати тіло свого Божественного Вчителя».

Митрополит Онуфрій нагадав, що Неділя святих жон-мироносиць вважається жіночим днем у Святій Православній Церкві. «Жони-мироносиці є зразком жінки, якою вона повинна бути в земному житті: як вона повинна любити Бога, як вона повинна любити свою сім’ю, як повинна скромно себе поводити, як повинна робити добро», — додав владика.

Архіпастир також побажав всім жінкам-християнкам брати приклад зі святих жон-мироносиць. «Якщо вам важко в житті, якщо ви не знаєте, як чинити, що робити, то згадайте про святих жон-мироносиць і постарайтеся в іхній поведінці, в їхньому житті знайти для себе відповідь на ту проблему, з якою зіткнулися», — резюмував він.

За матеріалами сайту УПЦ

Патріарх.ua