Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
06.05.2019

Постраждалим в Шереметьєво надають допомогу священнослужителі

6 травня 2019 року постраждалих в авіакатастрофі в московському аеропорту Шереметьєво в НДІ швидкої допомоги ім. Н.В. Скліфосовського відвідали протоієрей Роман Бацман, настоятель лікарняних храмів Живоначальної Трійці і Воскресіння Христового, і сестри милосердя. Священик поговорив з постраждалими, серед яких — троє членів екіпажу. Від імені Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила він передав постраждалим побажання якнайшвидшого одужання, подарунки і уточнив їх потреби. Священик буде регулярно відвідувати постраждалих в НДІ швидкої допомоги ім. Н.В. Скліфосовського.

«Ми були в реанімації, одна жінка перебуває у важкому стані. Двох чоловіків перевели з реанімації в опікове відділення. Вони себе почувають задовільно, але, звичайно, перебувають в шоці і поки не розуміють, що їм конкретно потрібно. Правда, Євангеліє попросили залишити. Я відвідаю їх увечері, коли їм буде легше просто поговорити», — сказав настоятель храмів Живоначальної Трійці і Воскресіння Христового при НДІ ім. Скліфосовського протоієрей Роман Бацман.

Пацієнтів, які перебувають в опіковому центрі НДІ ім А. В. Вишневського, найближчим часом також відвідають священики і сестри милосердя.

Митрополит Мурманський і Мончегорський Митрофан вилетить до Москви, щоб підтримати рідних і близьких загиблих і постраждалих в авіакатастрофі. «Я буду в центрі психологічної підтримки, там зараз знаходяться всі родичі, буду з ними говорити, підтримувати», – сказав митрополит Мурманський Митрофан порталу «Приходи.ру.» У всіх храмах Мурманської єпархії відбуваються заупокійні богослужіння за загиблими в авіакатастрофі.

Предстоятель Руської Православної Церкви висловив співчуття у зв'язку з трагедією в Шереметьєво. «Зі скорботою сприйняв трагічну звістку про подію в аеропорту Шереметьєво авіакатастрофи, в результаті якої загинули і отримали поранення багато людей. Висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким загиблих, а також слова співчуття постраждалим», — наголошується в Патріаршому посланні рідним і близьким загиблих та постраждалим в авіакатастрофі.

Святіший Патріарх Кирил підкреслив, що Церква готова надати всім нужденним необхідну пастирську допомогу й духовну підтримку.

За даними МОЗ, на сьогоднішній день в лікарнях Москви знаходяться 9 осіб, постраждалих в авіакатастрофі в Шереметьєво.

Диаконія.ru/Патріархія.ru

Патріарх.ua