Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
30.05.2019

Опубліковано другий інформаційний бюлетень Відділу зовнішніх церковних зв'язків Української Православної Церкви про порушення прав віруючих

Відділ зовнішніх церковних зв'язків Української Православної Церкви опублікував другий інформаційний бюлетень про порушення прав віруючих в Україні, повідомляє сайт ВЗЦЗ УПЦ. Випуск охоплює період з 4 квітня по 28 травня 2019 року.

Сьогодні бюлетень доступний українською мовою, переклади англійською та російською мовами будуть опубліковані найближчим часом.

Відділ зовнішніх церковних зв'язків УПЦ випускає власний інформаційний бюлетень про порушення прав парафіян і священнослужителів Української Православної Церкви з квітня 2019 року. Рішення про випуск бюлетеня прийнято «у зв'язку з почастішанням випадків правопорушень, скоєних щодо Української Православної Церкви, а також з метою належного інформування та привернення уваги до цих випадків духовенства і віруючих інших Помісних Православних Церков, державної влади, ЗМІ, правозахисних та експертних організацій».

«Православне життя»/Патріархія.ru

Патріарх.ua