Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
19.06.2019

Блаженніший Митрополит Онуфрій зустрівся з вихованцями спортивного клубу з Вінниччини

 

19 червня 2019 року Блаженніший Митрополит Онуфрій прийняв у своїй резиденції на території Києво-Печерської Лаври вихованців спортивного клубу з рукопашного бою імені преподобного Іллі Муромця, який діє в Тульчинській єпархії на Вінничині. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Керівник і духівник клубу протоієрей Андрій Коваль розповів Його Блаженству про спортивні досягнення дітей, про розпорядок тренувань та молитовних занять для вихованців.

Предстоятель побажав їм наснаги, міцного здоров’я та успіхів у змаганнях, які клуб проводить щомісяця.

Діти поділилися із Блаженнішим владикою враженнями від паломництва до святинь Лаври, особливо, від молитви біля мощей преподобного Іллі Муромця, їхнього покровителя.

Насамкінець Його Блаженство привітав вихованців спортивного клубу із святом Пресвятої Трійці, роздав святкові подарунки та благословив усіх.

Цього ж дня Архіпастир зустрівся із Христиною Велущак — випускницею 9-го класу Задубрівської НВК Заставнівського району Чернівецької області, яку не допустили на випускний вечір через те, що Христина ходить до храму УПЦ.

За матеріалами сайту УПЦ
Патріарх.ua