Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
03.07.2019

Предстоятель Руської Православної Церкви висловив співчуття у зв'язку із загибеллю людей внаслідок повені в Іркутській області

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття у зв'язку із загибеллю людей внаслідок повені в Іркутській області.

У Патріаршому зверненні до губернатора Іркутської області С.Г. Левченка, рідних і близьких загиблих, зокрема, говориться: «Висловлюю слова співчуття всім тим, кого торкнулася ця біда. Іркутська митрополія Руської Православної Церкви надає постраждалим жителям регіону необхідну пастирську, а також посильну матеріальну підтримку. Закликаю місцеву владу не залишити без уваги тих, хто потребує допомоги та людської участі».

Також Святіший Патріарх Кирил направив співчуття митрополиту Іркутському і Ангарському Вадиму.

Сильні дощі в Іркутській області привели до підйому річок. Режим НС був оголошений в шести районах: Тулунському, Чунському, Нижньоудинському, Тайшетському, Зиминському і Куйтунському. У зону лиха потрапили десятки населених пунктів, усього з 25 червня було підтоплено понад десяти тисяч житлових будинків.

Жертвами повені в Іркутській області стали 20 осіб, повідомив РІА «Новості» представник екстрених служб регіону. Доля ще 15 місцевих жителів невідома, заявив голова МНС Євген Зіничев.

У місті Тулун, яке найбільше постраждало від стихійного лиха, представники Церкви організували центр гуманітарної допомоги та доставку води, хліба і гуманітарної допомоги з Братської і Саянської єпархій Іркутської митрополії до штабу допомоги постраждалим від повені. Зі штабу гуманітарна допомога буде розподілятися в пункти тимчасового розміщення.

Святіший Владика підносить молитви до Господа Іісуса Христа за упокоєння загиблих, за здоров'я і розраду постраждалих та скорботних.

Прес-служба Патріарха Московського і всієї Русі 

Патріарх.ua