Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Інтерв'ю Святішого Патріарха Кирила

13 грудня 2019 року в Сергіївському залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил зустрівся з молодими представниками професійного співтовариства реставраторів і волонтерами, задіяними в програмах з порятунку пам'яток церковної архітектури Російської Православної Церкви. В ході заходу Предстоятель Руської Православної Церкви відповів на запитання учасників зустрічі.

27 травня 2019 року завершився візит Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила в Страсбург (Франція). В аеропорту Страсбурга Святішого Владику проводжали митрополит Корсунський і Західноєвропейський Іоан, Надзвичайний і Повноважний посол Росії у Франції А.Ю. Мєшков, постійний представник Російської Федерації при Раді Європи І.Д. Солтановський, генеральний консул Росії в Страсбурзі Ю.А. Соловйов, представник Московського Патріархату в Раді Європи і настоятель парафії Всіх святих у Страсбурзі архімандрит Филип (Рябих).

 
У свято Світлого Христового Воскресіння газета «Політика» (Сербія) опублікувала інтерв'ю Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила. Відповідаючи на питання кореспондента видання, Його Святість, зокрема, торкнувся теми історичних та духовних зв'язків Російської та Сербської Православних Церков і опікуваних ними народів, поділився спогадами про свої відвідини Белграда 20 років тому, під час бомбардувань сербської столиці силами НАТО, висловив стурбованість долею історичної та культурної спадщини сербського Православ'я в Косово і Метохії, розповів про ситуації в православному світі після антиканонічного рішення Константинопольського Патріархату щодо надання автокефалії» українських розкольників, а також про випробування, які переживає канонічна Українська Православна Церква.

Відповідаючи на запитання кореспондента грецького видання «Етнос тіс Кіріакіс», Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил розповів про те, які наслідки для становища Української Православної Церкви спричинили антиканонічні кроки Константинополя з надання «томосу про автокефалію» розкольникам на Україні, чому ці дії є викликом для загальноправославної єдності.

29 січня 2019 року, напередодні 10-ї річниці інтронізації Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, Предстоятель Руської Православної Церкви відповів на запитання журналістів федеральних російських інформаційних агентств РІА «Новості», ТАСС, «Інтерфакс» і телеканалів «Росія 24» і «Спас».

24 січня 2019 року у Храмі Христа Спасителя в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з викладачами та студентами медичних і фармацевтичних вузів Росії. Після виступу Святіший Владика відповів на запитання учасників зустрічі.

7 січня 2019 року, у свято Різдва Христового, на телеканалі «Росія 1» відбувся показ традиційного Різдвяного інтерв'ю Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила. Предстоятель Руської Православної Церкви відповів на запитання журналіста і телеведучого, генерального директора міжнародного інформаційного агентства «Росія сьогодні» Дмитра Кисельова.

30 жовтня 2018 року в Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя м. Москви відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з учасниками VIII Міжнародного фестивалю «Віра і слово». Предстоятель Російської Православної Церкви відповів на питання присутніх.

19 жовтня 2018 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил взяв участь у підсумковому пленарному засіданні VIII Загальноцерковного з'їзду із соціального служіння «Координація соціального служіння єпархії», яке відбулося в Залі церковних соборів кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві. Святіший Патріарх Кирил виступив на форумі з основною доповіддю, а потім відповів на питання учасників з'їзду.

23 серпня Святіший Патріарх Московський взяв участь у роботі III Міжнародного православного молодіжного форуму «Минуле. Сьогодення. Майбутнє» в Москві. Предстоятель Руської Церкви звернувся зі словом і відповів на запитання присутніх.

«ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 8