Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Інтерв'ю Святішого Патріарха Кирила

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відповів на запитання кореспондента італійської газети La Stampa.

16 квітня 2017 року, у свято Світлого Христового Воскресіння, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил виступив із Пасхальним зверненням до телеглядачів.

7 січня 2017 року, в свято Різдва Христового, на телеканалі «Росія 1» відбувся показ традиційного Різдвяного інтерв'ю Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

5 грудня 2016 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, який здійснює візит до Корсунської єпархії, поговорив з представниками засобів масової інформації та відповів на їх запитання.

Напередодні пастирського візиту до Корсунської єпархії, який пройде з 3 по 7 грудня 2016 року, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відповів на запитання ведучого французького видання «Фігаро».

 

У черговому випуску програми «Слово пастиря», що вийшов в ефір 3 грудня 2016 року, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відповідає на низку запитань телеглядачів, у тому числі про те, як навчитися не боятися смерті і ознакою чого є поширеність захоплення темою кінця світу.

18 листопада 2016 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил зустрівся з журналістами, що регулярно висвітлюють діяльність Його Святості, та відповів на їх запитання. Зустріч була присвячена 70-річчю Предстоятеля Руської Православної Церкви.

25 жовтня 2016 року в Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя м. Москви відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з учасниками VII Міжнародного фестивалю «Віра і слово». Предстоятель Руської Православної Церкви зі сцени Залу церковних соборів благословив учасників форуму і звернувся до присутніх із Першосвятительським словом, а потім відповів на питання учасників фестивалю.

18 жовтня 2016 року завершився візит Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила в Сурожську єпархію, присвячений 300-річчю присутності Руської Православної Церкви на Британських островах.

13 жовтня 2016 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав II Міжнародний православний студентський форум, організований в 75-му павільйоні ВДНГ. Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся зі словом до учасників форуму, а потім відповів на запитання молодих людей.

«ПочатокПопередня123456НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 6