Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

28 липня 2016 року, в День Хрещення Русі, з усіх храмів і чернечих обителях Російської Православної Церкви прокотиться хвиля дзвону.

14 листопада 2019 року під час свого візиту в Азербайджан Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав бакинський собор Різдва Пресвятої Богородиці, в якому в даний час проводяться масштабні ремонтно-відновлювальні роботи за вказівкою Президента Азербайджану І.Г. Алієва.

14 листопада 2019 року в Культурному центрі імені Гейдара Алієва відбувся прийом від імені Президента Азербайджану Ільхама Алієва в честь глав делегацій, які прибули в Баку для участі у II Бакинському саміті релігійних лідерів світу. В урочистому заході взяли участь лідери релігійних громад з різних країн, високі представники влади Азербайджану, дипломати.

14 листопада 2019 року в Баку відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Президентом Азербайджанської Республіки І.Г. Алієвим. Предстоятель Руської Православної Церкви прибув до столиці Азербайджану для участі у відкритті II Бакинського саміту релігійних лідерів світу.

14 листопада 2019 року розпочався візит Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила в Азербайджан.

14 листопада 2019 року в Бакинському Конгрес-центрі відкрився II Бакинський саміт релігійних лідерів світу. Організаторами форуму, приуроченого до 70-річчя голови Управління мусульман Кавказу (УМК) Шейха-уль-ісламу Аллахшукюром Пашазаде і 40-річчя його перебування на посаді голови УМК, виступили Управління мусульман Кавказу і державна влада Азербайджанської Республіки.