Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
22.04.2018

Привітання зі святом святих жон-мироносиць

 

Дорогі жінки, дівчата, дівчатка, вітаю вас з святом святих жон-мироносиць Марії Магдалини, Марії Клеопової, Саломії, Іоанни, Марфи і Марії, Сусанни та інших святих дружин. Христос Воскрес!

Спонукувані любов'ю, всім серцем прийняли вчення Спасителя, вони рано вранці безстрашно поспішили до гробу, щоб помазати тіло Возлюбленого Христа ароматами, запашними маслами - миром, тому ми і називаємо цих святих жінок мироносицями.

Мужньо вони були поруч з Христом і на Голгофі, і при зняття Його тіла з Хреста, і при похованні. За цю чисту, полум'яну любов і вірність Господь дарував їм першим дізнатися звістку про Воскресіння Христове: не лякайтесь, бо знаю, що ви шукаєте Іісуса розп'ятого; Його немає тут - Він воскрес, як сказав. Підійдіть, подивіться місце, де лежав Господь, і підіть швидше, скажіть ученикам Його, що Він воскрес із мертвих (Мф. 28:5-7)!

Бажаю вам, дорогі сестри, щоб приклад святих жон-мироносиць зміцнював вас на шляху служіння родині та близьким любов'ю, милосердям, благочестям, чистотою, добротою та вірністю, а також передачею святої і доброї новини про Христа!

Христос Воскрес!

Протоієрей Ростислав Ярема