Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
07.06.2018

Вітання протоієрею Ростиславу з 20-річчям священицької хіротонії

Дорогий отець Ростислав, від усієї душі і з великою радістю ми вітаємо Вас з ювілейною датою, 20-річчям священицької хіротонії!

Велике і благодатне те служіння, на яке Ви вступили 20 років тому! Святий праведний Іоанн Кронштадтський говорить про нього так: «Наскільки досточтим сан священства, наскільки велика, спасительна і чудна благодать священства! Через священство Господь звершує в людях великі і спасительні справи: очищає і освячує людей, тварин, всі стихії, позбавляє людей від зла бісів, відроджує в бані пакибитія, оновлює, зміцнює; втілює хліб і вино в пречисте Тіло і Кров Самої Боголюдини, здійснює шлюб і робить його чесним і ложе не скверним, відпускає гріхи, зцілює хвороби, примиряє правосуддя Боже з грішниками, що каялися, звертає землю в Небо, творить рукою людською храми, звертаючи їх у селище Господа Вседержителя, з'єднує Небо з землею, людину з Богом; робить один собор з Ангелів і людей; втішає сумних, немічних зміцнює і робить сильними на справи благі і зводить надлишок благодаті там, де умножився гріх. Наскільки велика, чудна, прекрасна і спасительна благодать священства!»

Роки Вашого великотрудного пастирського служіння для Вашої численної пастви осяяні світлом, теплом, любов'ю й радістю у Христі. Ви невпинно несете молитовний труд і, являючи собою приклад, вчите слідувати за Господом, каятися у своїх гріхах, дотримуватися постів, молитися, і з любов'ю ставитися до ближніх. Ваше серце добре, чисте, відкрите, любляче всіх, просте, по слову Євангелія... якщо не навернетесь і не будете як діти, не ввійдете в Царство Небесне (Мф. 18:3).

Бажаємо Вам, дорогий наш батюшка, миру Вашій родині, Божої допомоги у Вашому служінні, відновленні храму та примноженні чад Церкви Христової!

Многая і благая Вам літа!

Редколегія сайту