Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
01.02.2019

Привітання з інтронізацією Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила

Ваше Святість, Святіший Владико!

Вітаємо Вас зі значущою датою Вашого життя - десятою, ювілейною, річницею Патріаршої інтронізації!

Служіння Богу, Церкві, людям, ревність про спасіння душі - головний сенс вашого життя і предстоятельського Хреста: Пастир Добрий полагая життя своє за овець (Іоан. 10:11).

Десять років у порівнянні з тисячолітньою історією Руської Церкви – це небагато, але десять років з точки зору останніх тридцяти років, коли знову відроджувалася віра в нашому народі, - це суттєвий рубіж. І сьогодні, спостерігаючи і відчуваючи загальний духовний підйом, багато підводять підсумки, обговорюють, згадують, як змінилася Церква за цей час відновлюються монастирі і храми, налагоджується монастирське і церковне життя, соціальне служіння в суспільстві; відкриваються нові парафії, храми все більше наповнюються активною молоддю, молодими сім'ями; відбулося зростання духовної освіти, головним чином такого необхідного для мирян; на територію нашої країни приносяться великі християнські святині. Це лише мала частина великої проведеної Вами роботи.

Очолюючи Руську Православну Церкву, Ви перш за все робите багато поїздок по Росії, здійснюєте богослужіння у найвіддаленіших куточках нашої країни, знайомитеся зі своєю паствою, з сердечною увагою беручи участь в житті кожного, хто до Вас приходить за порадою і розрадою.

Ще багато не зроблено, і є проблеми, що вимагають якнайшвидшого вирішення. Від усієї душі бажаємо Вам духовних сил і здоров'я у звершенні Першосвятительського служіння, щоб Сам Господь зміцнював, направляв, і допомагав у вирішенні труднощів і сумнівів. Хочеться побажати Вам, Святіший Владико, щоб з кожним роком зростала кількість віруючих в лоні Руської Православної Церкви, що об'єднуються навколо участі в Євхаристії, щоб це справжнє, щире спілкування становило із нас єдине і нерозривне Тіло Христове.

 Многая і блага і спасительна літа, ваше Святосте!

Протоієрей Ростислав Ярема

Головний редактор сайту