Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
07.06.2019

Привітання головному редактору сайту протоієрею Ростиславу з Днем священницької хіротонії

 

Дорогий отець Ростислав, вітаємо вас зі світлим і пам'ятним днем ​​Вашого життя - Днем священницької хіротонії, коли благодать Святого Духа була подана Вам для здійснення Таїнств, служіння біля престолу Божого!

З великим благоговінням, радістю і вдячністю ми ставимося до Вашого жертовного служіння, яке Ви робите зі смиренням, любов'ю і вірністю до Христа.  Ви являєтесь для нас духовним провідником до Господа, наставляючи і навчаючи у вірі, добрих справах і благочесті, слідуючи словам апостола – Я породив вас у Христі Ісусі благовістям (1 Кор. 4:15).  Піклуючись про спасіння кожної душі, Ви невпинно проповіддю, свідченням Істини закликаєте до покаяння, виправлення і відродження до чистого і духовного життя.

Як говорив архімандрит Іоан Крестьянкін, – «призначення духівництва - вирощувати і обробляти те насіння життя, яке дароване душі людини Господом, оберігати його на невідомих стежках духовного життя, бути путівником, примиряти людину з Богом благодатними силами Таїнств».

Бажаємо Вам, дорогий наш батюшка, здоров'я, мудрості, терпіння і благодатної допомоги Божої, щоб виконувати пастирське служіння!

 Многая і благая Вам літа!

 Редколегія сайту