Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
25.06.2019

Вітання Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію з Днем тезоіменитства від головного редактора сайту

Ваше Блаженство, дорогий Владико!

Вітаємо Вас з Днем пам'яті преподобного Онуфрія Великого і з Днем Вашого Тезоіменитства!

Святий Онуфрій, відлюдник IVстоліття, полюбив Господа всім серцем, душею і думками і побажавши з'єднатися з Ним, прожив на самоті в дикій пустелі 60 років. Завдяки безперервній відокремленій молитві, боріннях з помислами, спокусами він сподобився отримати від Господа чудових плодів Святого Духа, Які називає апостол Павло: плід ж духа: любов, радість, світ, довготерпіння, благість, милосердя, віра, лагідність, стриманість (Гал. 5:22,23).

У своїх проповідях, дорогий Владико, Ви невпинно закликаєте до пошуку і життя з Христом, в лоні Церкви, яка вводить нас у вічне життя і блаженство прилученням до Церковних Таїнств, особливо в Таїнстві Божественної Євхаристії - Благословенний Бог і Отець Господа нашого Іісуса Христа, що великою Своєю милістю відродив нас воскресінням Іісуса Христа з мертвих, до живої надії, на спадщину нетлінну й непорочну та нев'янучу, заховану в небі для вас (1 Петра 1:3).

Ваше Блаженство, бажаємо Вам духовної радості, міцної віри і єдності в Дусі Святому Вашої численної пастви!

Многая, благая і рятівна Вам літа!

Протоієрей Ростислав Ярема

Головний редактор сайту