Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
17.08.2019

Привітання Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію з п'ятою річницею обрання Предстоятелем Української Православної Церкви

 

Дорогий Владико, ваш невпинну працю, молитва, мудрість і твердість є безцінним прикладом для пастви в справі служіння Господу і Його святої Церкви не тільки в дні благоденства, але і в часи випробувань.

Знову і знову Українська Православна Церква відзначає річницю Вашої інтронізації невдовзі після урочистого святкування Дня Хрещення Русі.

З Вашого благословення, щороку Хресний хід з нагоди Хрещення Русі, збирає багатотисячну паству з усіх регіонів України для спільної молитви про єдність Православної Церкви та мир у державі.

У своїх проповідях ви невпинно говорите про спасіння і вічне життя на небесах у Христі, закликаєте жити і чинити за Євангелієм, Божими законами.

Бажаємо Вам, Ваше Блаженство, міцного здоров'я, духовних сил молитися за свій народ і за свою владу, Божої допомоги Вам у Предстоятельському служінні!

Многая і благая літа!

Протоієрей Ростислав Ярема

Головний редактор сайту