Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Проповіді Святішого Патріарха Кирила

12 вересня 2017 року, в свято обрітення мощей святого благовірного князя Данила Московського (1652) і перенесення мощей святого благовірного великого князя Олександра Невського (1724), Святіший Патріарх Кирил звершив Божественну літургію в Троїцькому соборі Данилового ставропігійного чоловічого монастиря. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

 

10 вересня 2017 року, в Неділю 14-у після П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Нікольському соборі Покровського Хотькового ставропігійного жіночого монастиря. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

 

6 вересня 2017 року, в свято перенесення мощів святителя Петра, митрополита Київського, Московського і всієї Русі, чудотворця, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Патріаршому Успенському соборі Московського Кремля, де покояться чесні мощі святителя Петра. Після закінчення богослужіння Святіший Владика звернувся до віруючих з проповіддю.

 

3 вересня 2017 року, в неділю 13-ту після П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в храмі Трьох святителів в с. Воскресенське м. Москви. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих з проповіддю.

1 вересня 2017 року, у свято Донської ікони Божої Матері, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив служіння Божественної літургії в кафедральному соборі Христа Спасителя м. Калінінграда. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

31 серпня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Успенському кафедральному соборі міста Смоленська. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

 

28 серпня 2017 року, у свято Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, день 100-річчя відкриття Священного Собору 1917-1918 рр., Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Патріаршому Успенському соборі Московського Кремля. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

26 серпня 2017 року, в день віддання свята Преображення Господнього, Святіший Патріарх Московський і всієї Кирил звершив Божественну літургію в Олександро-Невському кафедральному соборі м Кургану. Після закінчення богослужіння Святіший Владика звернувся до віруючих з проповіддю.
 

21 серпня 2017 року, в день пам'яті перенесення мощей прп. Зосима і Саватія Соловецьких (1566) і другого перенесення мощей прпп. Зосими, Саватія і Германа Соловецьких (1992), Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив служіння Божественної літургії в Свято-Троїцькому соборі Спасо-Преображенського Соловецького ставропігійного чоловічого монастиря. Після закінчення богослужіння Святіший Владика звернувся до віруючих з проповіддю.

19 серпня 2017 року, у свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію на Соборній площі перед Спасо-Преображенським кафедральним собором м. Виборга. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 43