Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Проповіді Святішого Патріарха Кирила

 

21 липня 2017 року, в день святкування явлення ікони Пресвятої Богородиці у граді Казані, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Казанській Амвросіївській ставропігійній жіночій пустелі в Шамордіно. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих з проповіддю.

20 липня 2017 року, напередодні святкування явлення ікони Пресвятої Богородиці у граді Казані, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив всенічне бдіння в Казанському храмі Оптиноїй пустелі. Після закінчення богослужіння Святіший Владика звернувся до віруючих зі словом.

 

18 липня 2017 року, в день знайдення чесних мощей преподобного Сергія, ігумена Радонезького, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Троїцької Сергієвої лаври. Після закінчення богослужіння Святіший Владика з балкона Патріарших покоїв звернувся до учасників урочистостей із Першосвятительським словом.

 

12 липня 2017 року, в день пам'яті славних і всехвальних першоверховних апостолів Петра і Павла, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Імператорському меморіальному соборі святих апостолів Петра і Павла у Петропавлівській фортеці Санкт-Петербурга. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до присутніх із Першосвятительським словом.

11 липня 2017 року, в день пам'яті преподобних Сергія і Германа, Валаамських чудотворців, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію у верхньому храмі Спасо-Преображенському соборі Валаамського ставропігійного чоловічого монастиря. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до присутніх із Першосвятительським словом.

9 липня 2017 року, в Неділю 5-ту після П'ятидесятниці, свято Тихвінської ікони Божої Матері, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію у верхньому храмі Нікольського собору Ніколо-Вяжіщського ставропігійного жіночого монастиря. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до присутніх із Першосвятительським словом.

8 липня 2017 року, в переддень свята Тихвінської ікони Божої Матері, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив утреню в Софійському кафедральному соборі Великого Новгорода. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих зі словом.

 

2 липня 2017 року, в Неділю 4-у після П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив чин великого освячення храму преподобної Єфросинії, великої княгині Московської, Патріаршого подвір'я в Котловкі м. Москви і Божественну літургію в новоосвяченому храмі. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до присутніх із Першосвятительським словом.

18 червня 2017 року, у Неділю 2-у після П'ятидесятниці, Усіх святих, що в землі Руській просіяли, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві. 

11 червня 2017 року, у Неділю 1-у після П'ятидесятниці, Усіх святих, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Троїцькому храмі м. Реутова Московської області. Після закінчення богослужіння Святіший Владика звернувся до присутніх із Першосвятительським словом.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 42