Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Проповіді Святішого Патріарха Кирила

18 червня 2017 року, у Неділю 2-у після П'ятидесятниці, Усіх святих, що в землі Руській просіяли, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві. 

11 червня 2017 року, у Неділю 1-у після П'ятидесятниці, Усіх святих, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Троїцькому храмі м. Реутова Московської області. Після закінчення богослужіння Святіший Владика звернувся до присутніх із Першосвятительським словом.

9 червня 2017 року, у свято 350-річчя обрітення мощей преподобного Ніла Столобенського, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав чоловічий монастир Нило-Столобенську пустель Тверської митрополії. По закінченні Літургії Предстоятель Руської Церкви звернувся до присутніх у Богоявленському соборі зі словом.

6 червня 2017 року, в день святкування явища Великорецької ікони святителя і чудотворця Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію на березі річки Великої у Кіровській області. Після закінчення богослужіння Святіший Владика звернувся до учасників Великорецького хресного ходу з Першосвятительським словом.

25 травня 2017 року, у свято Вознесіння Господнього, Святіший Патріарх Московської і всієї Русі Кирил звершив чин великого освячення храму Воскресіння Христового і Новомучеників та сповідників Руської Церкви в Стрітенському ставропігійному чоловічому монастирі м. Москви. По закінченні Літургії Предстоятель Руської Церкви звернувся до присутніх із Першосвятительським словом.

24 травня 2017 року, в день пам'яті святих рівноапостольних Мефодія і Кирила, учителів Словенських, Святіший Патріарх Кирил звершив Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві. По завершенні богослужіння Святіший Владика звернувся до присутніх у храмі з Першосвятительським словом.

 

22 травня 2017 року, в день святкування перенесення мощей святителя Миколая Чудотворця з Мир Лікійських до Бар, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Храмі Христа Спасителя. У кафедральному соборі перебуває ковчег з часткою чесних мощей святителя і чудотворця Миколая, архієпископа Мир Лікійських, доставлений напередодні з Барі в Москву. Після закінчення богослужіння Святіший Владика звернувся до віруючих з проповіддю.

 

21 травня 2017 року, напередодні дня святкування перенесення мощей святителя Миколая Чудотворця з Мир Лікійських до Бар, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив всенічне бдіння і зустріч мощей святителя в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві.

13 травня 2017 року, в свято Собору новомучеників, у Бутові постраждалих, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію під відкритим небом на Бутовському полігоні. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих з проповіддю.

 

7 травня 2017 року, у Неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого, Святіший Патріарх Кирил звершив Літургію в Нікольському Шостьєнському ставропігійному монастирі. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих з проповіддю.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 41