Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Проповіді Святішого Патріарха Кирила

19 січня 2018 року, в свято Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію та чин великого освячення води в Богоявленському кафедральному соборі м. Москви. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих з проповіддю.

 

Увечері 7 січня 2018 року, в свято Різдва Христового, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив велику вечірню в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих з проповіддю.

3 січня 2018 року, в день пам'яті святителя Петра, митрополита Київського, Московського і всієї Русі, чудотворця, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Патріаршому Успенському соборі Московського Кремля. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

24 грудня 2017 року, в Неділю 29-ту після П'ятидесятниці, святих праотців, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив чин великого освячення храму Торжества Православ'я в Алтуф'єво м. Москви і очолив Божественну літургію в новоосвяченому храмі. Після закінчення богослужіння Святіший Владика звернувся до віруючих з проповіддю.

19 грудня 2017 року, у день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

 

4 грудня 2017 року, в свято Введення в храм Пресвятої Богородиці та день 100-річчя інтронізації святителя Тихона, Патріарха Московського, в Храмі Христа Спасителя в Москві відбулося урочисте богослужіння. Божественну літургію звершили Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, Предстоятелі та глави делегацій Помісних Православних Церков, які прибули на урочистості з нагоди 100-річчя відновлення Патріаршества в Руській Церкві. Після закінчення Літургії Святіший Патріарх Кирил звернувся до присутніх на богослужінні зі словом.

3 грудня 2017 року, напередодні свята Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, а також напередодні дня 100-річчя інтронізації святителя Тихона, Патріарха Московського, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив утреню всеношної в храмі історичного Московського єпархіального будинку в Ліховому провулку. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.
20 листопада 2017 року, в понеділок седмиці 25-ї після П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві. По закінченні Літургії Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.
20 листопада 2017 року, в понеділок седмиці 25-ї після П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві. По закінченні Літургії Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

18 листопада 2017 року, в день 100-річчя обрання на Патріарший престол святителя Тихона, Патріарха Московського і всієї Росії, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію у Великому соборі Донського ставропігійного чоловічого монастиря м. Москви, де покояться чесні мощі святителя Тихона . Після закінчення Літургії Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 45