Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Проповіді Святішого Патріарха Кирила

 

25 листопада 2018 року, в Неділю 26-у по П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в храмі святої мучениці Лідії в Калінінграді. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих з проповіддю.

Увечері 24 листопада 2018 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил здійснив утреню всенічного бдіння в кафедральному соборі Христа Спасителя м. Калінінграда. Після богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до присутніх у храмі з Першосвятительським словом.

18 листопада 2018 року, у Неділю 25-ту після П'ятидесятниці, день пам'яті святителя Тихона, Патріарха Московського і всієї Росії, і отців Помісного Собору Руської Церкви 1917-1918 років, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію у домовому храмі святого рівноапостольного князя Володимира Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих із проповіддю.

 
4 листопада 2018 року, у свято Казанської ікони Божої Матері (на згадку позбавлення Москви й Росії від поляків у 1612 році), Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Патріаршому Успенському соборі Московського Кремля. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих із проповіддю.

28 жовтня 2018 року, в Неділю 22-гу після П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в московському храмі на честь ікони Божої матері «Все скорботних Радість» на Великій Ординці. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих із проповіддю.

28 жовтня 2018 року, у неділю 22-гу після П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в московському храмі на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радостей» на Великій Ординці і очолив хіротонію архімандрита Ігнатія (Луковича) в єпископа Боровлянського, вікарія Мінської єпархії. Після закінчення Літургії Предстоятель напучував єпископа Ігнатія на служіння.
 

26 жовтня 2018 року, у день святкування Іверської ікони Божої Матері на честь принесення чудотворного образу до Москви у 1648 році, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Літургію в храмі Успіння Божої Матері Богородице-Смоленського Новодівочого жіночого монастиря м. Москви. Після богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до учасників богослужіння з Первосвятительським словом.

 

14 жовтня 2018 року, у свято Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирилзвершив Божественну літургію в храмі-пам'ятнику на честь Всіх святих у місті Мінську. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих із проповіддю.

 

11 жовтня 2018 року, в день обрітення мощей преподобномучениці великої княгині Єлисавети Федорівни та черниці Варвари, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив Літургію в Марфо-Маріїнської обителі милосердя м. Москви. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих зі словом.

27 вересня 2018 року, у свято Воздвиження Чесного й Животворящого Хреста Господнього, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Нікольському соборі м. Армавіра. Після богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих із проповіддю.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 53