Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Проповіді Святішого Патріарха Кирила

18 листопада 2017 року, в день 100-річчя обрання на Патріарший престол святителя Тихона, Патріарха Московського і всієї Росії, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію у Великому соборі Донського ставропігійного чоловічого монастиря м. Москви, де покояться чесні мощі святителя Тихона . Після закінчення Літургії Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

4 листопада 2017 року, в свято Казанської ікони Божої Матері (у пам'ять позбавлення Москви і Росії від поляків в 1612 році), Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Патріаршому Успенському соборі Московського Кремля. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих з проповіддю.

27 жовтня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, який здійснює візит до Румунської Православної Церкви, взяв участь в урочистому богослужінні з нагоди дня пам'яті небесного покровителя Бухареста преподобного Димитрія Басарабовського. Літургія відбулася на площі святих рівноапостольних Костянтина і Олени. Предстоятель Руської Церкви звернувся до присутніх на богослужінні з проповіддю.

22 жовтня 2017 року, в Неділю 20-ту після П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Літургію в храмі преподобного Сергія Радонезького на Ходинському полі м. Москви. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих з проповіддю.

18 жовтня 2017 року, в день пам'яті Першосвятителів Московських Петра, Алексія, Іони, Макарія, Філіпа, Іова, Гермогена, Тихона, Петра, Філарета, Інокентія і Макарія, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Патріаршому Успенському соборі Московського Кремля . Після закінчення Літургії Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

 

15 жовтня 2017 року, в Неділю 19-ту після П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію у відродженому Михайлівському кафедральному соборі м. Іжевськ. Після закінчення Літургії Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

 

14 жовтня 2017 року, в свято Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Сарапульську єпархію Удмуртської митрополії. У Покровському кафедральному соборі м. Сарапула Предстоятель Руської Православної Церкви звершив Божественну літургію. Після закінчення богослужіння Святіший Владика звернувся до пастви з Першосвятительським словом.

13 жовтня 2017 року, напередодні свята Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил здійснив утреню всенічного бдіння у соборі святого благовірного князя Олександра Невського м. Іжевська. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

1 жовтня 2017 року, в Неділю 17-ту після П'ятидесятниці, після Воздвиження, Святіший Патріарх Кирил звершив Божественну літургію в Успенському кафедральному соборі в Ташкенті. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих з проповіддю.

30 вересня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив утреню всеношної в соборі святителя Алексія, митрополита Московського, в Самарканді. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 45