Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Проповіді Святішого Патріарха Кирила

8 січня 2020 року, в свято Собору Пресвятої Богородиці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Патріаршому Успенському соборі Московського Кремля. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих з Першосвятительським словом.

22 грудня 2019 року, в тиждень 27-ий по П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в храмі праведного воїна Феодора Ушакова в Південному Бутові м. Москви. Після закінчення богослужіння Предстоятель Російської Православної Церкви звернувся до віруючих з Першосвятительським словом.

19 грудня 2019 року, в день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в храмі святителя Миколая Чудотворця в Хамовниках міста Москви. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих з Першосвятительським словом.

15 грудня 2019 року, в Неділю 26-ту після П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Літургію в храмі благовірного князя Андрія Боголюбського на Волзькому м. Москви. Після закінчення богослужіння Святіший Владика виголосив проповідь.

8 грудня 2019 року, у Неділю 25-у по П'ятидесятниці, день віддання свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Христа Спасителя м. Калінінграда. Після закінчення богослужіння Святіший Владика виголосив проповідь.

7 грудня 2019 року по закінченні Літургії на московському подвір'ї Православної Церкви в Америці Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звернувся зі словами привітання до Блаженнішого Митрополита всієї Америки і Канади Тихона.

4 грудня 2019 року, в свято Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії і 102-у річницю з дня інтронізації святителя Тихона, Патріарха Всеросійського, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив молебень у Великому соборі Донського монастиря р. Москви, де покояться чесні мощі святителя. Після закінчення богослужіння Предстоятель Російської Православної Церкви звернувся до віруючих з Першосвятительським словом.

4 грудня 2019 року, в свято Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії і 102-у річницю з дня інтронізації святителя Тихона, Патріарха Всеросійського, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Патріаршому Успенському соборі Московського Кремля. Після закінчення богослужіння Предстоятель Російської Церкви звернувся до віруючих з проповіддю.

2 грудня 2019 року, в день пам'яті святителя Філарета, митрополита Московського, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя м. Москви. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих з Першосвятительським словом.

20 листопада 2019 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві. В цей день Його Святості виповнилося 73 роки. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих з Першосвятительським словом.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 62