Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Проповіді Святішого Патріарха Кирила

18 квітня 2017 року, у вівторок Світлої седмиці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Свято-Троїцьку Сергієву лавру. В Успенському соборі Предстоятель Руської Православної Церкви звершив Божественну літургію. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

17 квітня 2017 року, в понеділок Світлої седмиці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Патріаршому Успенському соборі Московського Кремля. По закінченні Літургії Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

16 квітня 2017 року, в день свята Світлого Христового Воскресіння, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил здійснив Великодню велику вечірню в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до присутніх у храмі зі словом.

 

13 квітня 2017 року, у Великий Четвер, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Храмі Христа Спасителя в Москві. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих з проповіддю.

Увечері 12 квітня 2017 року, напередодні четверга Страсної седмиці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил взяв участь у вечірньому богослужінні в Марфо-Маріїнської обителі милосердя в Москві. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих з проповіддю.

12 квітня, в середу Страсної седмиці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив останню в цьому році Літургію Передосвячених Дарів у кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя р. Москви. Після закінчення богослужіння Святіший Владика звернувся до віруючих з проповіддю.

Увечері 11 квітня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Борисоглібський Аносин ставропігійний жіночий монастир в Істрінському районі Московської області, де взяв участь у вечірньому богослужінні напередодні Великої Середи. Після закінчення богослужіння Святіший Владика звернувся до віруючих з проповіддю.

11 квітня 2017 року, у вівторок Страсної седмиці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Літургію Передосвячених Дарів у Новоспасському ставропігійному чоловічому монастирі м. Москви. По закінченні богослужіння Предстятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих з проповіддю.

Увечері 10 квітня 2017 року, напередодні у вівторок Страсної седмиці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил взяв участь у богослужінні в Олексіївському ставропігійному монастирі м. Москви. Після закінчення богослужіння Предстоятель Руської Церкви звернувся до віруючих з проповіддю.

10 квітня 2017 року, в понеділок Страсної седмиці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Літургію Передосвячених Дарів у Малому соборі Донського ставропігійного монастиря м. Москви. По закінченні Літургії Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до віруючих із Першосвятительським словом.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 40