Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Привітання та звернення Святішого Патріарха Кирила

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив вітання учасникам XIII Всесвітнього конгресу сімей (Італія, Верона, 29-31 березня 2019 р.).

20 березня 2019 року в залі Вищої Церковної Ради кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив засідання Вищої Церковної Ради Руської Православної Церкви. Відкриваючи засідання, Святіший Владика звернувся до членів Вищої Церковної Ради зі вступним словом.

 

19 березня 2019 року в Сергіївському залі Трапезної палати Храму Христа Спасителя в Москві відбулася презентація 49-го, 50-го, 51-го і 52-го алфавітних томів «Православної енциклопедії». Видання представив Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

 
15 березня 2019 року озброєні люди влаштували стрілянину в двох мечетях в новозеландському місті Крайстчерч. За останніми даними, в результаті теракту загинули 49, постраждали десятки людей. Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив співчуття генерал-губернатору Нової Зеландії Петсі Редді.
 
Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття у зв'язку з кончиною єпископа Царськосельського Маркелла.
Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття у зв'язку з авіакатастрофою в Ефіопії. 10 березня 2019 літак, що виконував рейс з Аддіс-Абеби в Найробі авіакомпанії Ethiopian Airlines зазнав аварії в 60 км на схід від столиці Ефіопії. Авіакатастрофа забрала життя 157 осіб.

3 березня 2019 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Храмі Христа Спасителя в Москві і очолив хіротонію архімандрита Сави (Тутунова) в єпископа Зеленоградського, вікарія Патріарха Московського і всієї Русі. Після закінчення Літургії Предстоятель Руської Православної Церкви напутствував єпископа Саву на служіння.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття Президенту Єгипту Абдулі-Фаттаху Ас-Сісі у зв'язку з катастрофою, що сталася 27 лютого 2019 року на центральному залізничному вокзалі Каїра, де після зіткнення поїзда з платформою стався потужний вибух. Жертвами трагедії стали близько 30 осіб, кілька десятків постраждали.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав Святішого Патріарха болгарського Неофіта з річницею інтронізації.

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав Блаженнішого Патріарха Олександрійського Феодора II з днем тезоіменитства.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 90