Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Привітання та звернення Святішого Патріарха Кирила

31 липня 2019 року у Всеросійському науково-дослідницькому інституті експериментальної фізики в Сарові відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з науковцями, державними і громадськими діячами на тему «Побудова нової реальності: передові технології і духовне оновлення». Святіший Владика звернувся зі словом до учасників зустрічі.

24 июля 2019 года, в день памяти святой равноапостольной великой княгини Ольги, Святейший Патриарх Московский и всяе Руси Кирилл совершил Божественную литургию в кафедральном соборном Храме Христа Спасителя в Москве и возглавил хиротонию архимандрита Василия (Кулакова) во епископа Николаевского, викария Хабаровской епархии. По окончании Литургии Предстоятель Русской Церкви напутствовал епископа Василия на служение.

Святейший Патриарх Московский и всея Руси Кирилл направил приветствие участникам Учебно-методического сбора должностных лиц по работе с верующими военнослужащими Вооруженных сил РФ.

 

7 липня 2019 року, у неділю 3-ю після П'ятидесятниці, свято Різдва чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Коневському Різдво-Богородичному чоловічому монастирі і очолив хіротонію архімандрита Ігнатія (Григор'єва) в єпископа Чистопольського і Нижньокамського. Після закінчення Літургії Предстоятель Російської Православної Церкви напучував єпископа Ігнатія на служіння.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття головнокомандувачу Військово-морського флоту Росії адміралу М.А. Євменову у зв'язку із загибеллю 14 моряків внаслідок пожежі на науково-дослідному глибоководному апараті в Баренцевому морі.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія з днем тезоіменитства.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав колектив Міської клінічної лікарні ім. Л. А. Ворохобова м. Москви з 60-річчям з дня заснування медичного закладу.

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив привітання учасникам урочистостей на честь ікони Божої Матері «Споручниця грішних» у Свято-Троїцькому Корецькому ставропігійному жіночому монастирі.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив вітання учасникам XXVI Генеральної Асамблеї Міжпарламентської асамблеї Православ'я.

16 червня 2019 року, у свято Святої Трійці (П'ятидесятниці), Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Успенському соборі Троїце-Сергієвої лаври і очолив хіротонію архімандрита Олексія (Полікарпова) в єпископа Солнячногорського. Після закінчення Літургії Предстоятель Російської Православної Церкви напучував єпископа Олексія на служіння.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 93