Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Привітання та звернення Святішого Патріарха Кирила

1 грудня 2019 року рейсовий автобус, який прямував за маршрутом Чита - Сретенськ, впав з моста в замерзлу річку Куенга в 60 км від Стрітенська в Забайкальському краї. За останніми даними, в результаті ДТП загинули 19 осіб, 22 постраждали. Співчуття у зв'язку з трагедією висловив Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття у зв'язку з убивством терористами настоятеля вірмено-католицької громади міста Камишли на північному сході Сирії священика Овсепа і його батька священика Абрама Петояна.

27 листопада 2019 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил і голова Уряду Російської Федерації Д. А. Медведєв очолили підсумкове засідання Опікунської ради Благодійного фонду з відновлення Воскресенського Ново-Єрусалимського ставропігійного чоловічого монастиря в м. Істрі Московської області.

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив привітання учасникам IV Форуму православної громадськості Республіки Татарстан.

 

21 листопада 2019 року в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив XIX щорічну церемонію вручення премій імені Святішого Патріарха Олексія II Міжнародного громадського фонду єдності православних народів «За видатну діяльність зі зміцнення єдності православних народів. «За утвердження та просування християнських цінностей у житті суспільства» за 2018 рік. Лауреатом премії став Блаженніший Патріарх Єрусалимський Феофіл III. Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до Його Блаженства зі словом.

21 листопада 2019 р. Блаженніший Патріарх Святого Града Єрусалима і всієї Палестини Феофіл III і Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершили Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя. Після закінчення богослужіння Святіший Владика привітав Предстоятеля Єрусалимської Православної Церкви.

18 листопада 2019 року в Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з висвяченими Його Святістю священнослужителями-кліриками м. Москви. Святіший Владика звернувся до присутніх з Першосвятительським словом.

 

14 листопада 2019 року в столиці Азербайджану Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил виступив на відкритті II Бакинського саміту релігійних лідерів.

 
Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив привітання учасникам IX Загальноцерковного з'їзду з соціального служіння
 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав головного редактора газети «Культура» О. М. Звєрєва з 90-річчям з дня виходу їх першого номеру.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 98