Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Привітання та звернення Святішого Патріарха Кирила

Слово Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила за братською трапезою в Оптинії пустелі 20 липня 2017 року.

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив привітання учасникам X Міжнародного з'їзду «Співдружність православної молоді» (Курська Корінна пустинь, 13 липня - 1 серпня 2017 року).

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив меру і жителям Калінінграда привітання з нагоди Дня міста.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття у зв'язку із загибеллю людей в автокатастрофі на південному сході Німеччини. В результаті ДТП 3 липня в окрузі Верхня Франконія в Баварії загинули 18 осіб.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив Президенту Республіки Білорусь А.Г. Лукашенко привітання з нагоди Дня незалежності республіки.

У ніч на 2 липня 2017 року на трасі Альметьєвськ — Заінськ в Татарстані сталося зіткнення пасажирського автобуса і бензовозу. За останніми даними, в результаті ДТП загинули 14 осіб, у тому числі двоє дітей, ще 15 людей отримали травми різного ступеня тяжкості. 2 липня в Татарстані оголошено днем жалоби за загиблими.

2 липня 2017 року, у неділю 4-ту після П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Літургію в храмі преподобної Єфросинії, Великої княгині Московської, Патріаршому подвір'ї в Котловкі м. Москви і очолив хіротонію архімандрита Фоми (Демчука) в єпископа Гдовського, вікарія Псковської єпархії. По закінченні Літургії Предстоятель Руської Церкви напучував владику Хому на служіння.

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття у зв'язку з трагічними наслідками зсуву ґрунту в китайській провінції Сичуань.

18 червня 2017 року, у неділю 2-у після П'ятидесятниці, Усіх святих, що в землі Російській просяяли, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирила за Божественною літургією в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві очолив хіротонію архімандрита Аксія (Лобова) в єпископа Нерчинського і Краснокаменського (Забайкальска митрополія). По закінченні Літургії Предстоятель Руської Православної Церкви напучував владику Аксія на служіння.

 

16 червня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил взяв участь в церковно-наукової конференції «100-річчя початку епохи гонінь на Російську Православну Церкву», що відбулася в Залі церковних соборів кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві. Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до присутніх зі словом.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 69