Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Привітання та звернення Святішого Патріарха Кирила

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав К.-Ж. К. Токаєва з обранням на пост Президента Республіки Казахстан.

23 травня 2019 року в Залі церковних соборів кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив дев'яту церемонію обрання та нагородження лауреатів Патріаршої літературної премії імені святих рівноапостольних Кирила та Мефодія. Перед початком церемонії Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до присутніх зі словом.

21 травня 2019 року в Білій залі Храму Христа Спасителя в Москві відбулася презентація нової книги Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила «Діалог з історією». Звертаючись до присутніх, Святіший Владика розповів про основні теми своєї нової книги.

21 травня 2019 року в Сергієвській залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві відбулося чергове засідання Президії Товариства російської словесності. Святіший Патріарх Кирил, який є головою Товариства російської словесності, на початку засідання виголосив вступне слово.

 

21 травня 2019 року в Червоній залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з ректорами недержавних столичних вузів - засновниками Консорціуму ціннісно-орієнтованих освітніх організацій. Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до присутніх із вітальним словом.

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив привітання учасникам міжнародного симпозіуму «Теологія в сучасному освітньому і науковому просторі: суб'єкти, куррікула (curricula), компетенції» (Москва, 21-22 травня 2019 року).

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив Предстоятелям Помісних Православних Церков привітання зі святом Світлого Христового Воскресіння.
Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив вітання учасникам XVIII Московського великоднього фестивалю.

28 квітня року, в свято Світлого Христового Воскресіння, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил виступив з Великоднім зверненням до телеглядачів.

 

У ніч з 27 на 28 квітня 2019 року в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив Пасхальне богослужіння. Ряд телеканалів здійснювали пряму трансляцію богослужіння, перед початком якого Предстоятель Руської Православної Церкви в прямому ефірі привітав телеглядачів зі святом.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 92