Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Привітання та звернення Святішого Патріарха Кирила

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив привітання учасникам Першої Всеросійської наукової конференції «Теологія в гуманітарному освітньому просторі».

 

У посланні Святішого Патріарха Константинопольського Варфоломія Предстоятель Руської Православної Церкви привітав його з днем тезоіменитства.

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття у зв'язку із загибеллю паломників в результаті ДТП в Забайкаллі.

11 червня 2017 року, у Неділю 1-у після П'ятидесятниці, Усіх святих, в Троїцькому храмі м. Реутова Московської області, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив хіротонію архімандрита Мелетія (Павлюченкова), в єпископа Рославльського і Десногорського (Смоленська митрополія). По закінченні Літургії Предстоятель Руської Церкви напутствував єпископа Мелетія на служіння.

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив привітання учасникам Архієрейського Собору Руської Зарубіжної Церкви.

 

Організаторам і учасникам XVI Міжнародного табору молодіжного активу «Слов'янська співдружність»

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття у зв'язку з терористичними актами в столиці Ірану. В результаті серії терактів, за останніми даними, загинули 17 людей, поранено 43.

6 червня 2017 року, в ході Першосвятительського візиту в Вятську митрополії, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Успенський Трифонов чоловічий монастир м. Кірова. Предстоятель Руської Церкви звернувся до присутніх в Успенському храмі зі словом.

 

4 червня 2017 року, у свято Святої Трійці (П'ятидесятниці), за Божественною літургією в Успенському соборі Свято-Троїцької Сергієвої лаври Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив хіротонію архімандрита Серафима (Амельченкова), голови Синодального відділу у справах молоді, у єпископа Люберецmкого, вікарія Патріарха Московського і всієї Русі. По закінченні Літургії Предстоятель Руської Церкви напучував єпископа Серафима на служіння.

 

2 червня 2017 року в Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя в Москві відбулися IV звітно-виборна конференція Імператорського православного палестинського товариства та урочисте засідання на честь 135-річчя цієї громадської організації.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 68