Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Привітання та звернення Святішого Патріарха Кирила

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив вітання учасникам XI Покровських громадських читань «Суспільство. Держава. Православ'я».

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття у зв'язку з кончиною архімандрита Нестора (Жиляєва).

9 жовтня 2019 року в Червоному залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося засідання Опікунської ради Свято-Троїцької Сергієвої лаври і Московської духовної академії. Предстоятель Російської Церкви звернувся до присутніх зі вступним словом.

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав Блаженнішого Патріарха румунського Данила з річницею інтронізації.

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав Блаженнішого Патріарха Олександрійського Феодора II з п'ятнадцятою річницею обрання на Патріарший престол.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав Блаженнішого Митрополита всієї Америки і Канади Тихона з днем тезоіменитства.

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав ректора Санкт-Петербурзької духовної академії єпископа Петергофського Силуана з 40-річчям Регентського відділення.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив вітання учасникам вечора пам'яті, присвяченого 100-річчю з дня народження архімандрита Кирила (Павлова).

 
Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав Президента Російської Федерації В. В. Путіна з днем народження.
 

6 жовтня 2019 року за Божественною літургією у Храмі Христа Спасителя в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив хіротонію архімандрита Амвросія (Шевцова) в єпископа Світлогірського, вікарія Гомельської єпархії. По закінченні Літургії Предстоятель Руської Церкви напутствував єпископа Амвросія на служіння і вручив йому архієрейський жезл.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 96