Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Привітання та звернення Святішого Патріарха Кирила

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил виступив зі зверненням з нагоди святкування Дня православної молоді.

 
Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав Блаженнішого Патріарха Великої Антіохії і всього Сходу Івана X з річницею інтронізації.
Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав Блаженнішого Митрополита Чеських земель і Словаччини Ростислава з річницею інтронізації.
 

Вранці 8 лютого 2019 року в результаті ДТП під Кемерово автобус з 22 вахтовиками впав в обрив, загинули шість робочих розрізу «Распадський». Співчуття у зв'язку з трагедією висловив Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив співчуття губернатору Смоленської області А. В. Островському і митрополиту Смоленському і Дорогобужському Ісидору у зв'язку з дорожньо-транспортною пригодою в Калузькій області. 3 лютого на дорозі Калуга — Вязьма автобус, в якому знаходилося 45 осіб, у тому числі 31 дитина, перекинувся в кювет. Діти, учасники танцювального колективу з м. Ярцево, їхали в Калугу на танцювальний конкурс. Загинули семеро людей, у тому числі троє дітей.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив вітання учасникам Всесвітньої конференції на тему людського братства, що проходить в столиці Об'єднаних Арабських Еміратів.

1 лютого 2019 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил разом з Предстоятелями і представниками Помісних Православних Церков, сонмом архіпастирів і духовенства Руської Православної Церкви звершив Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві. У цей день святкувалося 10-річчя інтронізації Його Святості. Після закінчення Літургії Предстоятель Руської Церкви звернувся до учасників богослужіння зі словом.

 

31 січня 2019 року у Великому залі Державного Кремлівського Палацу відбувся урочистий акт, присвячений 10-річчю Помісного Собору Руської Православної Церкви і Патріаршої інтронізації. Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звернувся до присутніх зі словом.

31 січня 2019 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в московському Даниловому монастирі відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з рядом делегацій Помісних Православних Церков, які зібралися в Москві для участі в урочистостях, присвячених 10-річчю Помісного Собору і Патріаршої інтронізації 2009 року.

 

30 січня 2019 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил виступив з доповіддю на відкритті VII Різдвяних Парламентських зустрічей, організованих у Державній Думі Федеральних Зборів Російської Федерації в рамках XXVII Міжнародних Різдвяних освітніх читань «Молодь: свобода та відповідальність».

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 89