Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Привітання та звернення Святішого Патріарха Кирила

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття у зв'язку з кончиною архієпископа Берлінського і Германського Феофана (Галінського).

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил виступив зі зверненням з нагоди Дня тверезості.

7-8 вересня в Іркутській області відбулися урочистості з нагоди відзначення в 2017 році 220-річчя з дня народження святителя Інокентія (Веніаминового) та 40-річчя його канонізації.

 

Вранці 25 серпня 2017 року в Темрюкському районі Краснодарського краю вахтовий автобус з робітниками впав у Чорне море, в результаті ДТП загинули 17 осіб — жителі Башкирії, Краснодарського краю, Криму і Костромської області. Один робітник є зниклим без вести. В результаті події постраждали 33 особи. У суботу в Краснодарському краї оголошено траур. Співчуття у зв'язку з трагедією висловив Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив Президенту України П. А. Порошенко привітання з нагоди Дня незалежності країни.

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив привітання учасникам урочистостей, присвячених 30-річчю передачі Руській Православній Церкві Толгського жіночого монастиря.

 

21 серпня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Літургію в Троїцькому соборі Соловецького монастиря і очолив хіротонію архімандрита Ілії (Казанцева) в єпископа Бирського і Білорецького. По закінченні Літургії Предстоятель Руської Православної Церкви напучував єпископа Іллю на служіння.

 

19 серпня 2017 року, у свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію на Соборній площі перед Спасо-Преображенським кафедральним собором м. Виборга і очолив хіротонію архімандрита Феодорита (Тихонова) в єпископа Скопинського і Шацького. По закінченні Літургії Предстоятель Руської Православної Церкви напутствував єпископа Феодорита на служіння.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття Голові Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін у зв'язку з подією в провінції Сичуань руйнівним землетрусом.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 70