Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Привітання та звернення Святішого Патріарха Кирила

6 червня 2018 року в Білому залі Трапезних палат кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві відбулося 30-те спільне засідання Наглядової, Громадської та Опікунської рад з видання «Православної енциклопедії». Зі вступним словом до присутніх звернувся Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

 

6 червня 2018 року в Червоному залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві відбулося перше засідання Патріаршої комісії з питань фізичної культури і спорту. Зі словом до присутніх звернувся Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

 
3 червня 2018 року, у Неділю 1-у після П'ятидесятниці, Усіх святих, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві і очолив хіротонію архімандрита Феоктиста (Ігумнова) в єпископа Уманського, вікарія Волгоградської єпархії (Волгоградська митрополія). По закінченні Літургії Предстоятель напутствував єпископа Феоктиста на служіння.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил виступив зі зверненням з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив привітання учасникам I Всеросійської конференції древлехранителей.

24 травня 2018 року в Залі церковних соборів кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив урочисту церемонію обрання та нагородження лауреатів Патріаршої літературної премії імені святих рівноапостольних Кирила й Мефодія. Після закінчення представлення номінантів Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до присутніх зі словом.

23 травня 2018 року в Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив XVIII щорічну церемонію вручення премій Міжнародного фонду єдності православних народів за 2017 рік, яких були удостоєні Святіший Патріарх Сербський Іриней і голова Ради директорів ПАТ «Газпром», спеціальний представник Президента РФ із взаємодії з Форумом країн-експортерів газу В.О. Зубков. Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся зі словом до учасників церемонії.

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив привітання учасникам IX Міжнародного Слов'янського форуму мистецтв «Золотий витязь» в Севастополі.

Організаторам, учасникам і гостям IX Міжнародного Слов'янського форуму мистецтв «Золотий витязь»

У зв'язку зі збройним нападом на храм Михайла Архангела в столиці Чеченської Республіки Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив архієпископу Махачкалінському і Грозненському Варлааму, кліру і пастві Махачкалінської і Грозненської єпархії послання, в якому висловив співчуття родичам загиблих і постраждалих.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття Голові Державної Ради Республіки Куба Мігелю Діас-Канелю Бермудесу у зв'язку з авіакатастрофою в аеропорту Гавани. Внаслідок аварії пасажирського літака загинули понад 100 осіб.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 79