Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Привітання та звернення Святішого Патріарха Кирила

18 листопада 2017 року, в день пам'яті святителя Тихона, Патріарха Московського і всієї Росії, за Божественною літургією в Донському ставропігійному монастирі Москви Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив хіротонію архімандрита Феофана (Данченкова) в єпископа Волзького і Сернурского. Після закінчення Літургії Предстоятель Руської Правсолавної Церкви звернувся зі словом настанови єпископа Феофана на служіння.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття Президенту Грецької Республіки Прокопіс Павлопулос і Блаженнішому Архієпископу Афінському і всієї Еллади Ієронімі в зв'язку з загибеллю людей в результаті руйнівної повені.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив привітання учасникам V Всеросійського фестивалю досягнень молоді «Славимо Отечество».

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив співчуття Верховного духовному лідеру Ісламської Республіки Іран аятоли Алі Хаменеї і Президенту Республіки Іраку Фуаду Маасуму у зв'язку з землетрусом, що стався 12 листопада 2017 року на території Ірану поблизу кордону з Іраком.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив співчуття Верховному духовному лідерові Ісламської Республіки Іран аятоли Алі Хаменеї і Президенту Республіки Ірак Фуаду Маасуму в зв'язку з землетрусом, що стався 12 листопада 2017 року на території Ірану поблизу кордону з Іраком.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звернувся до читачів подарункового буклету Міжнародного фестивалю творчості дітей та молоді серед інвалідів «Я - автор».

 

У неділю, 5 листопада, під час богослужіння в баптистській церкві міста Сазерленд-Спрінгс (штат Техас, США) озброєний чоловік зайшов до церкви і відкрив безладну стрілянину по прихожанам. Загинуло 26 осіб, серед яких діти, підлітки, люди похилого віку і вагітна жінка. Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив співчуття Президенту США Дональда Трампа.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив привітання учасникам XI Асамблеї Російського світу.

 

1 листопада 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил виступив на відкритті ХХІ Всесвітнього руського народного собору, присвяченого темі «Росія в XXI столітті: історичний досвід та перспективи розвитку».

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив привітання учасникам XIV Міжнародного благодійного кінофестивалю «Променистий ангел».

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 73