Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Привітання та звернення Святішого Патріарха Кирила

18 листопада 2018 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив річний акт Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету. Предстоятель Руської Церкви звернувся до учасників заходу зі словом.

18 листопада 2018 року, у неділю 25-ту після П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в домовому храмі Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету і очолив хіротонію архімандрита Василія (Данилова) в єпископа Касимівського і Сасовського. Після закінчення Літургії Предстоятель напучував єпископа Василя на служіння.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав Блаженнішого Архієпископа Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостома з річницею інтронізації.

7 листопада 2018 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил взяв участь у пленарному засіданні Всеросійського з'їзду вчителів російської словесності, що відбувся в Ломоносівському корпусі Московського державного університету імені М. В. Ломоносова. Предстоятель Російської Православної Церкви звернувся до учасників з'їзду зі словом.

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив привітання учасникам XVII церковно-громадської виставки-форуму «Православна Русь - до Дня народної єдності».

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив привітання учасникам XII Асамблеї Російського світу.

2 листопада 2018 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил взяв участь в пленарному засіданні II Всеросійській науковій конференції «Теологія в сучасному науково-освітньому просторі» в МІФІ.

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив вітання учасникам наукової конференції "православна віра і Церква Христового в житті святих Царствених страстотерпців".

1 листопада 2018 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил виступив на відкритті ХХІІ Всесвітнього російського народного собору, присвяченого темі «25 років по шляху суспільного діалогу та цивілізаційного розвитку Росії».

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив вітання учасникам XV Міжнародного благодійного кінофестивалю «Променистий ангел».

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 85