Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
04.11.2018

Привітання Святішого Патріарха Кирила учасникам XVII виставки-форуму «Православна Русь - до Дня народної єдності»

 

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив привітання учасникам XVII церковно-громадської виставки-форуму «Православна Русь - до Дня народної єдності».

Організаторам, учасникам та гостям XVII церковно-громадської виставки-форуму «Православна Русь - до Дня народної єдності»

Дорогі брати і сестри!

Сердечно вітаю організаторів, учасників та гостей XVII церковно-громадської виставки-форуму «Православна Русь - до Дня народної єдності».

Нинішня експозиція в Манежі присвячена темі «Скарби музеїв Росії». Вона дає можливість побачити нашу країну очима вітчизняних художників XVII-XX століть, які закарбували на своїх полотнах величну красу російської природи, колорит національного побуту і чудові образи сучасників. На виставці, яка представляє увазі глядачів близько 300 творів мистецтва, вперше разом зібрані роботи таких видатних майстрів пензля, як К.П. Брюллов, А.Г. Венеціанов, В.А. Тропінін, І.К. Айвазовський, В.В. Верещагін, А.І. Куїнджі, І.І. Левітан, А.К. Саврасов, І.І. Шишкін, М.В. Нестеров та ін.

У реалізації цього масштабного завдання брали участь 50 російських музеїв з 39 регіонів - від Далекого Сходу до Калінінграда, що надіслали до столиці кращі картини зі своїх фондів. Істотну організаційну та експертну підтримку при підготовці виставки Патріаршого ради з культури надали Державна Третьяковська галерея і державний музейно-виставковий центр «РОСИЗО», і я вдячний їх керівництву і співробітникам за цю допомогу.

Переконаний, що знайомство з шедеврами російського живопису принесе велику радість шанувальникам прекрасного і допоможе по-новому поглянути на історію і сучасне життя нашої Батьківщини. Благословення Боже нехай перебуває з усіма вами.

+ КИРИЛ, ПАТРІАРХ МОСКОВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСІ

За матеріалами сайту РПЦ

/ Патріарх.ua /