Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
11.03.2019

Співчуття Святішого Патріарха Кирила у зв'язку з авіакатастрофою в Ефіопії

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття у зв'язку з авіакатастрофою в Ефіопії. 10 березня 2019 літак, що виконував рейс з Аддіс-Абеби в Найробі авіакомпанії Ethiopian Airlines зазнав аварії в 60 км на схід від столиці Ефіопії. Авіакатастрофа забрала життя 157 осіб.

Його Святості Абуні Матвію, Патріарху-Католикосу Ефіопії

Ваша Святосте!

Глибоко засмучений звісткою про подію вранці 10 березня аварії літака авіакомпанії Ethiopian Airlines, який прямував з Аддіс-Абеби в Найробі.

В результаті авіакатастрофи загинули десятки Ваших співвітчизників і громадяни інших країн. Від себе особисто і від імені Руської Православної Церкви приношу вам і всьому народу Ефіопії щирі співчуття.

Підношу Богу молитви про дарування духовної кріпості тим, хто втратив у страшній трагедії рідних і близьких. Чоловіколюбний Господь нехай зглянеться своїм милостивим оком на їх скорботу і втішить в цьому непростому випробуванні.

З глибокими співчуттями

+ КИРИЛ, ПАТРІАРХ МОСКОВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСІ

Патріархія.ru

Патріарх.ua