Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви
28.04.2019

Великоднє привітання Святішого Патріарха Кирила Предстоятелям Помісних Православних Церков

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил направив Предстоятелям Помісних Православних Церков привітання зі святом Світлого Христового Воскресіння.

У вітальних посланнях Блаженнішому Папі і Патріархові Олександрійському Феодору II, Блаженнішому Патріархові Антіохійському Іоанну X, Блаженнішому Патріархові Єрусалимському Феофілу III, Святішому і Блаженнішому Католикосу-Патріархові всієї Грузії Ілії II, Святішому Патріархові Сербському Іринею, Блаженнішому Патріархові Румунському Даниїлу, Святішому Патріархові Болгарському Неофіту, Блаженнішому Архієпископові Кіпрському Хризостому II, Блаженнішому Архієпископові Афінському і всієї Еллади Ієроніму II, Блаженнішому Архієпископові Тірани і всієї Албанії Анастасію, Блаженнішому Митрополитові Варшавському і всієї Польщі Саві, Блаженнішому Митрополитові Чеських земель і Словаччини Ростиславу, Блаженнішому Митрополитові всієї Америки і Канади Тихону, зокрема, говориться:

Христос Воскрес!

Цими життєстверджуючими словами сердечно вітаю Вас і поздоровляю з торжеством торжеств — святом Святої Пасхи.

У цей день радістю один одного обіймімо і прославим Бога, що великою Своєю милістю відродив нас воскресінням Ісуса Христа з мертвих до живої надії (1 Пет. 1:3), і зробив нас спадкоємцями вічного життя (Тит. 3:7).

Дивлячись на начальника й виконавця віри Ісуса (Євр. 12: 2), будемо братолюбними один до одного і однодумними між собою (Рим. 12, 10, 16), щоб виконати зробите все наказане нам від Господа (Лк. 17:10) і явити світу свідчення євангельської істини. Молитовно бажаю Вам від всещедрого Бога світлої пасхальної радості і доброго здоров'я для благоуспішного продовження високого і відповідального Предстоятельського служіння.

З братською любов'ю про Христа Воскреслого

+КИРИЛ, ПАТРІАРХ МОСКОВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСІ

Патріархія.ru

Патріарх.ua