Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Служіння Святішого Патріарха Кирила

 

18 червня 2017 року, по завершенні Божественної літургії в Храмі Христа Спасителя, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил освятив скульптурну композицію «Возз'єднання», присвячену підписанню Акта про канонічне спілкування Московського Патріархату і Руської Зарубіжної Церкви.

 

11 червня 2017 року, у Неділю 1-у після П'ятидесятниці, Усіх святих, відбувся Першосвятительський візит Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила до Московської обласної єпархії. Місцем для свого традиційного візиту Предстоятель Руської Православної Церкви обрав м. Реутов Московської області.

9 червня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив в чоловічому монастирі Нило-Столобенська пустель Тверської митрополії урочистості з нагоди 350-річчя обрітення мощей преподобного Ніла Столобенського.

6 червня 2017 року, в день святкування явища Великорецької ікони святителя і чудотворця Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Первосвятительський візит в Вятську єпархію.

5 червня 2017 року, в день Святого Духа, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив чин великого освячення відродженого храму Живоначальної Трійці в Троїце-Ликові м. Москви і очолив Божественну літургію в новоосвяченому храмі.

 

3 червня 2017 року, напередодні свята Святої Трійці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил прибув до Свято-Троїцьку Сергієву лавру.

28 травня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав собор святого рівноапостольного великого князя Володимира в Бішкеку. Святішого Владику зустрічав настоятель собору протоієрей Олексій Зайцев.

28 травня 2017 року, у Неділю 7-у після Великодня, святих отців I Вселенського Собору, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив чин великого освячення Воскресенського кафедрального собору в столиці Киргизької Республіки м. Бішкеку і Божественну літургію в новоосвяченому храмі.

25 травня 2017 року, у свято Вознесіння Господнього, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив чин великого освячення храму Воскресіння Христового і Новомучеників та сповідників Руської Церкви в Стрітенському ставропігійному чоловічому монастирі в Москві і очолив служіння Божественної літургії в новоосвяченому храмі.

24 травня 2017 року, в день пам'яті святих рівноапостольних Мефодія і Кирила, учителів Словенських, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві. У цей день святкується День слов'янської писемності і культури. Руська Православна Церква відзначає в цей день тезоіменитство свого Предстоятеля.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 79