Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Служіння Святішого Патріарха Кирила

21 вересня 2017 року, у свято Різдва Пресвятої Богородиці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил прибув у місто Новоросійськ Краснодарського краю (Новоросійська єпархія Кубанської митрополії).

12 вересня 2017 року, в свято обрітення мощей святого благовірного князя Данила Московського (1652) і перенесення мощей святого благовірного великого князя Олександра Невського (1724), Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Троїцькому соборі Данилового ставропігійного чоловічого монастиря міста Москви.

10 вересня 2017 року, в Неділю 14-ту після П'ятидесятниці, день Собору преподобних отців Києво-Печерських, в Дальніх печерах спочиваючих, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Нікольському соборі Покровського Хотькова ставропігійного жіночого монастиря. Візит Предстоятеля Руської Православної Церкви в Хотько монастир був приурочений до 25-річчя відродження чернечого життя в обителі.

6 вересня 2017 року, в свято перенесення мощів святителя Петра, митрополита Київського, Московського і всієї Русі, чудотворця, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Патріаршому Успенському соборі Московського Кремля, де покояться чесні мощі святителя Петра.

5 вересня 2017 року, в річницю смерті митрополита Никодима (Ротова), в домовому храмі Всіх святих, що в землі Руській просіяли, Патріаршої і Синодальної резиденції в Даниловому монастирі в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив літію по пріснопам'ятному архіпастирю.

3 вересня 2017 року, в неділю 13-ту після П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив чин великого освячення храму Трьох святителів у с. Воскресенське м. Москви (Іллінське благочиння вікаріатства Нових територій Московської міської єпархії) і Божественну літургію в новоосвяченому храмі.

1 вересня 2017 року Росії відзначається День знань. По завершенні богослужіння в кафедральному соборі Христа Спасителя Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Православну гімназію в Калінінграді, де відбулася святкова лінійка, присвячена початку 2017-2018 навчального року.

31 серпня 2017 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, який напередодні прибув з Першосвятительським візитом в Смоленську єпархію, звершив Божественну літургію в Успенському кафедральному соборі міста Смоленська.

30 серпня 2017 року розпочався Першосвятительський візит Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила в Смоленську єпархію.

 

28 серпня 2017 року, у свято Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Патріаршому Успенському соборі Московського Кремля.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 83