Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Відео Святішого Патріарха Кирила

17 жовтня 2019 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві під головуванням Святішого Патріарха Кирила відбулося позачергове засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

16 жовтня 2019 року в Успенському храмі Богородице-Смоленського Новодівичого жіночого монастиря м. Москви Святіший Патріарх Кирил очолив чин відспівування архімандрита Нестора (Жиляєва), почесного настоятеля Троїцького храму селища Назарьєво Одінцовського району Московської області, який раптово помер 12 жовтня.

15 жовтня 2019 року в Синьому залі Санкт-Петербурзького єпархіального управління Святіший Патріарх Кирил взяв участь в урочистому акті з нагоди 90-річчя від дня народження митрополита Ленінградського і Новгородського Никодима (Ротова).

15 жовтня 2019 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Троїцькому соборі Олександро-Невської лаври в Санкт-Петербурзі. У цей день виповнилося 90 років від дня народження видатного церковного діяча митрополита Ленінградського і Новгородського Никодима (Ротова).

14 жовтня 2019 року, в свято Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Святіший Патріарх Кирил звершив Літургію Покровському ставропігійному монастирі м. Москви. В цей день також відзначалося 25-річчя відновлення чернечого життя в обителі.

14 жовтня 2019 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому ставропігійному монастирі в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з головою Ради кантонів Швейцарської Конфедерації Жаном-Рене Фурньє.

13 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Святіший Патріарх Кирил звершив всенічне бдіння у храмі благовірного князя Ігоря Чернігівського в Передєлкіно м. Москви (Михайлівське благочиння Західного вікаріатства Московської міської єпархії).

8 жовтня 2019 року Святіший Патріарх Кирил відправив літію на могилах архімандрита Кирила (Павлова) і архімандрита Наума (Байбородіна), похованих на території Свято-Троїцької Сергієвої лаври за вівтарем церкви Святого Духа.

8 жовтня 2019 року, в день преставлення преподобного Сергія, ігумена Радонезького, всієї Росії чудотворця, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Троїцької Сергієвої лаври.

7 жовтня 2019 року, напередодні дня преставлення преподобного Сергія, ігумена Радонезького, всієї Росії чудотворця, Святіший Патріарх Кирил звершив всенічне бдіння в Троїцькому соборі Свято-Троїцької Сергієвої лаври.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 199