Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Відео Святішого Патріарха Кирила

7 січня, в свято Різдва Христового, на телеканалі «Росія 1» відбувся показ традиційного Різдвяного інтерв'ю Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

В ніч з 6 на 7 січня 2020 року, в свято Різдва Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Святіший Патріарх Кирил звершив у кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві низку різдвяних богослужінь - велике повечір'я, утреню і Божественну літургію святителя Іоанна Златоуста.

7 січня 2020 року, в свято Різдва Христового, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил виступив із зверненням до телеглядачів.

Вранці 6 січня 2020 року, в навечір'я Різдва Христового (Різдвяний святвечір), Святіший Патріарх Кирил звершив Божественну літургію святителя Василія Великого в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві.

3 січня 2020 року, в день пам'яті святителя Петра, митрополита Київського, Московського і всієї Русі, чудотворця, Святіший Патріарх Кирил звершив Божественну літургію в Патріаршому Успенському соборі Московського Кремля.

Ввечері 31 грудня 2019 року, напередодні Нового року, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив молебень на новоліття в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві.

28 грудня 2019 року, в день пам'яті священномученика Іларіона, архієпископа Верейського, Святіший Патріарх Кирил звершив Літургію в храмі Воскресіння Христового і Новомучеників і сповідників Церкви Руської в Стрітенському ставропігійному монастирі м Москви.

26 грудня 2019 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві під головуванням Святішого Патріарха Кирила розпочалося останнє в цьому 2019 році засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

25 грудня 2019 року в Червоному залі Храму Христа Спасителя в Москві під головуванням Святішого Патріарха Кирила розпочалося спільне засідання Священного Синоду і Вищої Церковної Ради Руської Православної Церкви.

22 грудня 2019 року, в Неділю 27-ту після П'ятидесятниці, Святіший Патріарх Кирил звершив чин великого освячення храму праведного воїна Феодора Ушакова - Патріаршого подвір'я в Південному Бутові м. Москви і Божественну літургію в новоосвяченому храмі.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 204