Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Візити в Україну

27 липня 2013 року в Києво-Печерській лаврі під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося чергове засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

28 липня 2013 року в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» у Києві відбувся святковий прийом від імені Української Православної Церкви з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі.

28 липня 2013 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил та делегації Помісних Православних Церков, які беруть участь в урочистостях на честь 1025-річчя Хрещення Русі, відбули з Києва до Мінська на спеціальному поїзді, до складу якого включений вагон-храм. У нього з Києво-Печерської лаври був перенесений Хрест святого апостола Андрія Первозванного, доставлений з Греції з нагоди святкування знаменної річниці.

Увечері 26 липня Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил разом із Предстоятелями та представниками Помісних Православних Церков, які беруть участь в урочистостях на честь 1025-річчя Хрещення Русі, прибув до Києва. На поїзді з Москви у спеціальному вагоні-храмі було також доставлено Хрест святого апостола Андрія Первозванного, привезений на час святкування з Греції.

27 липня 2013 року в резиденції Президента України у Києві пройшла зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з В.Ф. Януковичем.

27 липня 2013 року Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил і Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир відправили молебень на Володимирській гірці в Києві, де встановлено пам'ятник святому рівноапостольному князю Володимиру, Хрестителю Русі.

27 липня 2013 року Президент України В.Ф. Янукович дав урочистий прийом, присвячений 1025-річчю Хрещення Русі.

Надвечір 27 липня 2013 року, напередодні дня пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира, на соборній площі Успенської Києво-Печерської лаври було відслужено всеношну.

26 липня 2013 року Предстоятелі та представники Помісних Православних Церков, що беруть участь у святкуванні, вирушили до Києва на спеціальному поїзді, до складу якого включено вагон-храм. Вранці до нього було перенесено з Храму Христа Спасителя Хрест святого апостола Андрія Первозванного, що його було доставлено з Греції до Руської Православної Церкви з нагоди святкування знаменної річниці Хрещення Русі.

28 липня 2013 року, в день пам'яті рівноапостольного князя Володимира, Предстоятелі та ієрархи Помісних Православних Церков звершили Літургію на Соборній площі Києво-Печерської лаври. Після закінчення Літургії до всіх присутніх на площі звернувся Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

«ПочатокПопередня12345НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 5