Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Питання до священика

Можна ходити без хреста? Я хрещена, але хрест не ношу. Чи це так важливо?

Ми повинні обов'язково носити хрест, щоб не відступати від найдавнішої християнської традиції.

Питання від Андрія:

Доброго дня! У моєї сестри виникли проблеми з її хлопцем. Вони розійшлися але ось що дивно, їй здається, що він її причарував, або прокляв... Вона з розуму сходить. Забути не може. Вона думає, що це чи то прокляття, чи то приворот. Допоможіть зняти погане знамення інакше вона зійде з розуму, а це видно кінцевий підсумок - звезти з розуму людину.

Питання від Анастасії:

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи може православна людина використовувати для лікування пластини Кольцова ( КФС )? У нас у мами інсульт. Брат наполягає на безмедикаментозне лікування виключно цими пластинами і структурованою водою! Ми православні і боїмося, щоб ці пластини не завдали мамі шкоди! Як нам бути. З повагою Анастасія.

Ответ:
Добрий день. Православній людині не треба використовувати пластини Кольцова для лікування. Вам потрібно звернутися до звичайних хороших лікарів в лікарню, або в хороші санаторії, де проводять курси відновлення після хвороби інсульту. Підійдіть в найближчий православний храм і попросіть священика щоб він по сповідував, по соборував і причастив її. Це дуже допоможе вашій мамі духовно і тілесно. Бог вам на допомогу.

Поставити питання священику