Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Журнали засідання Священного Синоду 2012 р.

На що відбулося 4 жовтня 2012 року в Патріаршій і Синодальній резиденції у Свято-Даниловому монастирі під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила черговому засіданні Священного Синоду Руської Православної Церкви був прийнятий «Чин поставлення в дзвонаря» (журнал № 98).

На що відбувся 4 жовтня в Патріаршій і Синодальній резиденції у Свято-Даниловому монастирі під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила черговому засіданні Священного Синоду Руської Православної Церкви було затверджено і рекомендовано до загально церковного богослужебного вживання текст служби священносповіднику Афанасію (Сахарову), єпископу Ковровському (журнал № 97).

Священний Синод на засіданні 26 грудня 2012 року (журнал № 130) схвалив «Послідування Святого Єлея, звершуваного поскору».

Документ прийнятий на засіданні Священного Синоду Руської Православної Церкви від 26 грудня 2012 року (журнал № 128).

Священний Синод на засіданні 26 грудня 2012 року (журнал № 131) схвалив для вживання за богослужінням і в домашній молитві текст акафіста Пресвятій Богородиці на честь ікони Її «Всецариця», а також тексти акафістів наступним святим: апостолу Фомі, великомученику Меркурію Кесарійському, святителю Григорію Паламі, святителю Іоанну Шанхайському і Сан-Франциському, преподобному Герасиму Йорданському, преподобному Симеону Новому Богослову, преподобному Никодиму:

25-26 грудня 2012 року в Патріаршій і Синодальній резиденції у Свято-Даниловому монастирі під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

4 жовтня 2012 року в Патріаршій і Синодальній резиденції у Свято-Даниловому монастирі під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося чергове засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

Прийнятий 6 вересня 2012 року членами Священного Синоду Руської Православної Церкви шляхом письмового опитування.

26 липня 2012 року в Києво-Печерській лаврі під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося чергове засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

Документ прийнято на засіданні Священного Синоду Руської Православної Церкви від 7 червня 2012 року (журнал № 47).
6-7 червня 2012 року в Патріаршому і Синодальному духовно-адміністративному і культурному центрі на Півдні Росії під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося чергове засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

15-16 березня в Патріаршій резиденції в Даниловому монастирі під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося перше в 2012 році засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви. Журнали Священного Синоду підписали: