Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Журнали засідання Священного Синоду 2019 р.

26 грудня 2019 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві Святіший Патріарх Кирило очолив останнє в році, що минає засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

25 грудня 2019 року в Червоному залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив спільне засідання Священного Синоду і Вищої Церковної Ради Руської Православної Церкви.

29 жовтня 2019 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві відбулося засідання Священного Синоду Російської Православної Церкви.

 

17 жовтня 2019 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві відбулося позачергове засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

 

7 жовтня 2019 року в Патріарших покоях Свято-Троїцької Сергієвої Лаври відбулося засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

 

14 вересня 2019 члени Священного Синоду Російської Православної Церкви прийняли опублікований нижче журнал, обговоривши його за допомогою віддалених способів зв'язку.

 

30 серпня 2019 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві відбулося засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

9 липня 2019 року в храмі святого рівноапостольного великого князя Володимира у Володимирському скиту Спасо-Преображенського Валаамського ставропігійного чоловічого монастиря під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося чергове засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

30 травня 2019 року в історичній будівлі Святішого Урядового Синоду в Санкт-Петербурзі під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

4 квітня 2019 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

26 лютого 2019 року в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві відбулося засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.